CUM SA PARI MEREU TANARA SI FRESH ?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ancatuchel Avatarul lui ancatuchel

2 mesaje

Atunci cand ne uitam la fetele starurilor hollywoodiene,cel putin doua atribute "ne fac cu ochiul" :
tinerete si prospetime.Ele pur si simplu nu isi "permit" sa arate obosite sau blazate.Interesul central,in privinta felului in care se prezinta pe covorul rosu,este acela de a arata mereu tinere,odihnite si stralucitoare.
Daca ele pot,si noi putem!!!
Care sunt secretele tale de camuflare a oboselii?
Raporteaza abuz de limbaj
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

iar?????????
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
kudika053639 Avatarul lui kudika053639

11 mesaje

daca nu ai tenul gras incearca jumatate ulei de masline sau ulei de samburi presat la rece si jumatate ulei de migdale presat la rece. Se gasesc la plafar, 10 ron 50ml+50 ml. Aplicate ca si crema de noapte...dimineata tenul este mult mai luminos si mai fresh..eu folosesc amestecul asta si pe tot corpul de maximn 2 ori pe saptamana si am scapat de pielea mea mereu mult prea uscata (pielea devine foarte elastica si stralucitoare daca aplici uleiul la maxim 10 minute dupa baie, si il lasi toata noaptea pe corp, iar a doua zi mergi la sauna uscata). Plus multe fructe.
In plus, poti sa folosesti cosmetice minerale cosmeticeminerale.blogspot.com/
kudika056125 Avatarul lui kudika056125

13 mesaje

Eu merg la cosmetica lunar si fac tratamentul aromatic de la Guinot.Este o adevarata desfatare!!Merita sa-l incercati!!!
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

foarte simplu !!!
sa inghitzi
nikky21 Avatarul lui nikky21

24 mesaje

iar dak ai tenul gras?
kudika120668 Avatarul lui kudika120668

6 mesaje

Pentru orice tip de ten exista tratamente, masti si etc
Acele vedete de care zici tu merg la cosmetica cel putin o data pe luna pt un tratament de curatare, pt o masca etc
In timp, daca te tii de sfaturile cosmeticienei, poti sa pari mereu tanara si fresh :)
Fosta membra Kudika.ro
E, pe naiba! 8 ore de somn pe noapte, miscare 30 de minute pe zi, creme cu SPF si gata! ce tot atatia bani aruncati la saloane!
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
kudika120668 Avatarul lui kudika120668

6 mesaje

Nu toate femeile raspund la fel ideii tale, ma refer la somn 8 ore si miscare etc
Am multe cliente care fac aerobic zilnic, dorm cat e suficient si totusi arata aiurea
....
bumbu83 Avatarul lui bumbu83

117 mesaje

eu una incerc sa dorm cat trebuie si odata pe saptamana imi curat fata cu o felie de lamaie si pisca de numa apoi ma spal.. dupa ma ung cu ulei de masline extra virgin pe toata fata si pe gat pentru hidratarea pielii ... apoi curat si la final ma dau pe fata cu miere de salcam naturala 100 % si stau asa vreo 15 min ...la final clatesc cu apa calduta,rezultatele sunt uimitoare tenul devine mult mai curat si mai luminos incercati
Cristina_Ramona Avatarul lui Cristina_Ramona

8 mesaje

ca sa fim tinere si frumoase tre sa ne ingrijim f mult sa dormim cel putin 8 ore ,sa evitam praful,si sa avem timp pt noi .Eu sincer nu am timp deloc pt mine ,si nici nu am timp sa ma ingrijesc pt ca tot timpul gasesc alte lucruri mai importante de facut
kudika_21695 Avatarul lui kudika_21695

1 mesaj

Recomandarea zilei, doamna Greta Frunza de la Centrul Shakti.. este cel mai bun cosmetolog din Bucuresti..Bafta!
Ana128 Avatarul lui Ana128

6 mesaje

Ani de zile m-am luptat cu ridurile care nu numai ca imi dadeau cativa ani in plus, dar imi stricasera foarte mult si increderea in mine, asa ca voiam sa gasec neapart o solutie, indiferent de cat de costisitoare era. Am aflat despre Teosyal si m-am hotarat sa-mi comand si eu de la ei de la categoria de cosmeceutice un advanced filler , de fapt o crema care contine aceeasi cantitate de acid hialuronic ca si injectiile cu acid hialuronic. Asa ca am zis ca daca la alte femei a functionat, de ce nu ar functiona si la mine. L-am cumparat acum doua luni si l-am folosit zilnic si acum incerc sa dau vestea mai departe cat mai multor femei care au aceeasi problema ca si mine, pentru ca la mine chiar a ameliorat cu mult aspectul tenului. Eu imi simt pielea mult mai proaspata si ma simt mult mai confortabila, lucru care se vede si in exterior. Asa ca recomand cosmeceuticele de la teosyal, este o investitie nu atat de accesibila precum sunt cosmeticele de pe piata, dar sa va ganditi ca noi suntem cele mai importante, nu alte lucruir materiale.