Setari Cookie-uri

simt nevoia sa vorbesc cu cineva...cu oricine...

am o relatie de 2 ani cu cineva...il iubesc...ma iubeste....si sunt foarte fericita alaturi de el.n-am cum sa nu fiu.. e genul de om care ar face orice ca sa ma stie fericita si ca eu,femeia perfecta pentru el,sa-l iubesc pentru totdeauna...eu am 21,el 22...ne-am facut mii de planuri de viitor...nu ne putem imagina viata unul fara celalalt...suntem perfecti unul pt celalalt...n-am stat niciodata certati mai mult de cateva ore pt ca nu putem rezita...prin comunicare am rezolvat orice neintelegere...si totusi...sufar foarte mult si nu din cauza lui..ci din cauza situatiei financiare...ne dorim foarte mult sa ne mutam impreuna.ca atare,el a plecat in anglia cu un contract de munca,in speranta ca va reusi sa cumpere macar o garsoniera pt noi doi...nu murim de foame,Doamne fereste...cand era in tara avea un serviciu bunicel,dar au intervenit niste probleme si si-a dat demisia...eu lucrez in invatamant,stiu ca n-am salar mare...dar cat de cat e bun...insa de aproximativ 2 luni,de cand a plecat el,nimic nu ne mai merge...nici mie,nici lui...eu nu mai suport stresul examenelor de la facultate si a altor probleme,el....el nu face nimic acolo...trage din greu insa este platit prost...n-a reusit sa-si scoata nici macar banii de drum pana acum...si in curand vine acasa...n-are rost sa stea acolo asa...imi este extrem de greu fara el...inca suntem tineri,stiu asta...n-avem copii....fiecare sta cu parintii...insa simt ca inebunesc cand vad ca nimic nu ne merge...sufar foarte mult cand il vad cat se chinuie sa-mi ofere un viitor...sa ne putem intemeia mai tarziu o familie...am momente in care simt ca inebunesc de dorul lui si mai ales cand stiu ca el,acolo departe,sufera pt ca nu-i iese nimic...am senzatia ca viata asta este atat de nedreapta cu noi...
nightangel
Postat pe 5 Iulie 2009 22:56
ia Vagostabyl
Diavolyta_
Postat pe 5 Iulie 2009 22:58
De la: Diavolyta_, la data 2009-07-05 22:58:36ia Vagostabyl


nu mc...n-am nevoie de calmante...
nightangel
Postat pe 5 Iulie 2009 23:01
De la: costina4u, la data 2009-07-05 23:01:57
De la: Diavolyta_, la data 2009-07-05 22:58:36ia Vagostabyl


nu mc...n-am nevoie de calmante...


treaba ta....
Diavolyta_
Postat pe 5 Iulie 2009 23:02
esti f tanara si nerabdatoare. e normal, la varsta ta. totul se va rezolva, intr-un fel sau altul. sper sa fie bine pentru voi daca e iubire adevarata. merita sa luptati. stiu ca simti ca inebunesti cand iti doresti ceva cu disperare si nu se intampla si ai impresia ca numai tu o patesti... au patit-o multi. mie nu mai imi trebuie...din pacate!
candy_girl79
Postat pe 12 Iulie 2009 22:51
daca il iubesti cu adevarat va functiona nu te grabi doar...pt ca asa ti se va parea mult mai greu...
miruna09
Postat pe 7 Noiembrie 2009 03:32
De la: miruna09, la data 2009-11-07 03:32:45daca il iubesti cu adevarat va functiona nu te grabi doar...pt ca asa ti se va parea mult mai greu...
ai dreptate...multumesc pentru sfat...oricum,a trecut ceva timp de cand am postat acest subiect si s-au mai schimbat unele lucruri intre timp
nightangel
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:29
Daca voi chiar tineti unul la altul veti trece peste probleme...chiar daca veti avea certuri, veti trece peste ele pana la urma, totul este sa nu te dai batut in fata problemelor, obstacolelor...Toti avem probleme si trebuie sa invatam sa trecem cat mai bine peste ele, nu sa ne lasam infranti.
Bafta
Summer_
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dupa tot ce mi-a facut, ina il mai iubesc 41 De la: Trecatorul 25 Februarie 2010 14:29
vot 2 De la: anastasia_m 24 Aprilie 2010 14:04
ANIVERSARI 2 De la: kudika037251 23 Iunie 2009 16:29
look 15 De la: simona_by_me 20 Aprilie 2010 22:32
Neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :):X 59 De la: greierash 4 Octombrie 2009 21:24