Setari Cookie-uri

viata

tocmai amcitit un mesaj cutremurator pe forum,....am sa ma sinucid....mi a venit sa pling,doamne ce cruda e viata.avem noi dreptul de a ne lua viata? ...o intrbare pe care si au puso multi,,,eu cred ca trebuie sa luptam,sa mergem inainte si cind va hotari dumnezeu ,,,,atunci se va incheia....e foarte greu pentru cineva bolnav,singur,..un bun exemplu a fost anca cintareata de jaz,,,viata trebuie traita asa cum ne o da cel de sus,cu bune cu rele,cu bucurii si suparari.oare avem noi dreptul sa ne luam viata.ce greu este de dat sfaturi,ce greu este mai ales cind esti singur.putere,optimsm,forta,....ofeliapetrescu.
ofeliapetrescu
Postat pe 6 Iulie 2009 11:03
De la: ofeliapetrescu, la data 2009-07-06 11:03:02tocmai amcitit un mesaj cutremurator pe forum,....am sa ma sinucid....mi a venit sa pling,doamne ce cruda e viata.avem noi dreptul de a ne lua viata? ...o intrbare pe care si au puso multi,,,eu cred ca trebuie sa luptam,sa mergem inainte si cind va hotari dumnezeu ,,,,atunci se va incheia....e foarte greu pentru cineva bolnav,singur,..un bun exemplu a fost anca cintareata de jaz,,,viata trebuie traita asa cum ne o da cel de sus,cu bune cu rele,cu bucurii si suparari.oare avem noi dreptul sa ne luam viata.ce greu este de dat sfaturi,ce greu este mai ales cind esti singur.putere,optimsm,forta,....ofeliapetrescu.


pai bine mai ofelia si de ce n-ai spus toate astea acolo unde ai citit mesajul ala poate cine stie faceai un pustiu de bine
anybody
Postat pe 6 Iulie 2009 11:04
daca unele pers nu gandesc nu ai ce sa le faci...
_dulcik_
Postat pe 6 Iulie 2009 11:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Posibila sarcina? 7 De la: kudika_nikole 5 Februarie 2012 01:15
escapelle 6 De la: kudika495122 3 August 2013 18:20
Arahnofobia! Cine sufera de arahnofobie si cum va tratati? 12 De la: kudika226898 22 Iunie 2013 16:20
Limfomul Hodgkin 4 De la: mickyyo 4 Mai 2014 15:55
Am probleme cu nervii.... 48 De la: Indiana_Jones 27 Octombrie 2011 23:58