Setari Cookie-uri

eu sagetator el gemeni???

buna fetelor...ma gandeam sa va pun si voua intrebarea care ma tine in dilema de 2 luni...am o relatie stabila de 2 ani cu un rac, eu fiind sagetator, dar lucrurile de un an incoace au luat o curba brusca si nu prea mai merge nimic intre noi...asa ca eu am inceput sa fiu mai receptiva si la alte posibilitati k sa zic asa...si uite ca am dat peste un geaman...cu care chiar e interesant...acum intrebarea mea este sau intrebarile mele sunt: rac sau gemeni?avand in vedere ca eu sunt un sagetator convins si cum ar fi relatia cu un gemeni?
Astept raspunsurile voastre care sper sa ma dumireasca...Pupici fetelor
kudy12
Postat pe 15 Iulie 2009 13:15
daca vrei o parere astrologica iti zic ca o relatia cu un getattor nu merge nici cu rac,nici cu gemeni....astrologic vorbind sagetatorul este egoist,incapatanat,impulsiv,vesel,se plictiseste repede de lucruri..Pe cand un gemeni este barfitor,adora monotonia si nu va intelege niciodata visele sagetatorului..iar cu racul sa nu mai vorbim ..O relatie sagetator -rac..va exista mereu dificultati si conflicte ca : nepotrivite de caracter...si faptul ca fiecare are ganduri si vise diferite
Insa daca vrei ca o relatie sa mearga nu pune mare baza pe astrologie ..in mare parte depinde de parteneri,de ce isi doreste fiecare...Parerea mea daca crezi ca cu pers rac nu functioneaza incerca cu pers gemeni,dar mare atenti ..fi atenta la tot comportament,incearca sa vezi daca e sincer,daca tine la tn,daca aveti lucruri comune...Daca nu exista minciuna totul e f ok.Numai bn!!!
anya016
Postat pe 16 Iulie 2009 00:41
Da Anya016 ai dreptate si sincer nu pun mare pret pe astrologie ci incerc sa vad pura potrivire de caracter...dar vroiam sa vad dc cineva d pe aici a mai trecut printr-o astfel de relatie cu un geaman...oricum pana acum tipul este sincer si ne intelegem ok...dar sti cum este la inceput orice relatie e minunata...vom vedea...timpul decide...O zi buna si merci de sfat
kudy12
Postat pe 16 Iulie 2009 11:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Salon solar Iasi 3 De la: kudika_965191 23 Iulie 2014 13:56
Site de KK!!!!!! 13 De la: kiss_my_ass 20 Septembrie 2011 14:05
Nu stiu daca il mai iubesc 17 De la: kudika_1011358 7 Iunie 2016 15:13
pffffffff 3 De la: cristiana_cris 14 August 2009 10:55
as avea nevoie de un sfat 9 De la: alimar0 11 Iulie 2010 18:21