Setari Cookie-uri

Voteaza TOTO :)))))))

Salutare,

Anul trecut in septembrie un coleg de munca m-a intrebat daca nu vreau o pisica...
eu la vremea respectiva aveam 3 pisici dintre care una imi facuse bucuria de a imi mai face si 5 pui.
Le-am dus pe toate la sterilizat si am zis ,nu gata nu mai vreau nici o pisica niciodata...dar cum nimic nu e intamplator ... mi sa facut mila pentru ca el zicea ca o arunca pe strada...
Am luat masina si m-am dus sa vad pisica si cand... era un motanel mic cu boticul alb ,zici ca mereu a baut lapte si a uitat sa se stearga... un motanel care mi-a sarit in brate cum m-a vazut..
A facut pisu in toate paturile ... noaptea miuana si nu ma lasa sa dorm...mia ros firele prin casa ...se batea cu celelate pisici... ma facut cu nervii ... dar are ceva cu totul special...
Il iubesc foarte mult si el imi arata ca ma iubeste ... toarce zici ca e un motor ... si e super destept...ma inteleg cu el din priviri si uneori am impresia ca e lipit de mine.. unde sunt eu e si el...si cand merg la dus sta pe in fata cabinei si ma asteapta...
Il iubesc de numai pot dupa el....
E special pentru ca simte daca ma doare ceva sau sunt suparata pentru ca vine si se alinta ...dimineatza e ceasul meu desteptator... si sta saracu singur 10 ore pana vin acasa de la serviciu si cand ajung ma intampina ...
Poate ca ce va povestesc este banal ... dar eu sincer chiar imi iubesc pisica si este singura dragoste pe care o primesc neconditionat.
E bine sa stii ca ai parte de dragoste neconditionata ... e un sentiment minunat.:)))

motanelul meu Toto participa la Concursul Whiskas

te rog foarte frumos sa il votezi !!!
este cel mai frumos motan din lume !!!
te rog voteaza-l pe Toto!!!!

http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html

Multumesc si sper ca nu v-am plictisit ....
bebelusaruxi
Postat pe 16 Iulie 2009 23:51
voteaza aici;)

http://insanezone.ro/toCSic-24783.html

Postat pe 18 Iulie 2009 22:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aishwarya Ray mai frumoasa decat Nefertiti? 58 De la: raluca_georgiana 18 August 2014 20:57
cum obtinem culoarea blond stralucitor acasa 9 De la: kudika226045 7 Iulie 2010 18:15
Anunt special 2 De la: bestdevilinside 3 Februarie 2009 19:29
Buna sa va fie inima! 1 De la: Lyvyus 24 Septembrie 2009 14:53
salon de bronzat/solar 1 De la: lore_grl 1 Februarie 2009 19:52