Celulita,acnee,riduri,vergeturi,hidratare,varice,reumatism,entorse etc

Voteaza:
Rating curent Celulita,acnee,riduri,vergeturi,hidratare,varice,reumatism,entorse etc: (3.7 din 3 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
Am deschis acest subiect deoarece folosesc produse din gama Petra si Cosmedic.
Daca aveti intrebari,va stau la dispozitie.Nu mai aruncati cu banii in produse care au mai multa reclama si nu sunt eficiente. Aceste produse naturiste se pot comanda online.
Pentru detalii:
www.bioplant.qpd.ro
Raporteaza abuz de limbaj
dyane_ Avatarul lui dyane_

53 mesaje
Oras: bucuresti

Afla cum poti slabi fara diete drastice si efort fizic obositor Detalii pe : www . super
slimnew.webs.com
talma Avatarul lui talma

4 mesaje

m-a intereseaza creme de fata antirid,crema pentru ingrijirea decolteului,amanunte despre produse,de unde se pot cumpara si care sunt preturile.
Myss_Anna_Delyss Avatarul lui Myss_Anna_Delyss

4 mesaje

buna pe mine mar interesa cum pot scapa de vergeturi...pt ca de la slabit..miau aparut vergeturi pe fund...ma poti ajuta??
Anna
dumitritaB Avatarul lui dumitritaB

1 mesaj

De vergeturi nu poti scapa. Poate doar chirurgical. Poti insa preveni aparitia altora.
Fosta membra Kudika.ro
.de vergeturi nu se scapa :(tot mai raman cateva acolo..insa, daca stii cum sa le previi sa nu se extinda, e ok. eu, de exemplu, am folosit si inca folosesc colanti anticelulita. sunt benefici in ambele probleme (nu mai am celulita iar vergeturile sunt pe ici pe colo). acesti colanti au incorporate microcapsule ce elimina aceste grasimi. vi-i recomand si voua, se gasesc aici: www.tehnica-medicala.ro/products.php?product=Colanti-cu-microcaps ule-anticelulita-Corsaro
eu de pe acest site mi i-am comandat online si mi-au fost adusi acasa prin curier. nu sunt grosi ca ceilalti colanti, ii puteti purta si vara, 2-3 ore pe zi. merita incercati.
ili_ilinca Avatarul lui ili_ilinca

1 mesaj

Nu-ti pot raspunde de unde poti cumpara produsele de care esti interesata. Vroiam doar sa-ti atrag atentia ca se scrie "ma" intereseaza, nu "m-a" intereseaza. Macar de ar ajuta cremele astea si la imbunatatirea limbii romane. Un manual de gramatica n-ai fi cautat...
vivienne Avatarul lui vivienne

1 mesaj

ilinco..esti ingrozitoare...oare cat timp liber ai la dispozitie sa controlezi greselile altora???!!!...get a life..nu va suport pe voi astea care tot comentati grselile gramaticale...aici e vorba de informatie,nu e teza la romana..
carin09 Avatarul lui carin09

15 mesaje

pentru prevenirea ridurilor si o buna textura a pielii va recomand Bioptronul da rezultate f bune in orice afectiune de piele si mul te altele pentru detalii stan.ralucapaula@yahoo.com
90701 Avatarul lui 90701

257 mesaje

Daca doriti sa scapati de celulita in varianta bio, va pot ajuta.
Cu ciorapii anticelulitici si crema anticelulitica, la preturi acceptabile, cu rezultate vizibile.
Vizitati catalogul online www.life-care.ro
Pt. comanda (doar pt. cele din Bucuresti), lasati-mi mesaj privat.
Sanatatea e mai buna decat toate!
Si frumusetea de asemenea!!!
life-care.ro/consultant
kudika000735 Avatarul lui kudika000735

1 mesaj

bravo!!f.bine ca i-ati facut observatie.intr-adevar nu se documenteaza tineretul de azi cum se scrie in cuvint corect,nu consulta un dictionar de neologisme,toate sant interesate de cum arata,de creme,de geluri etc.va multumesc!
michaela23 Avatarul lui michaela23

27 mesaje

Pentru vergeturi si cosuri...luati vitamina A si E..se gasesc intr o singura cutie ambele vitamine..si masati-va pielea foarte usor cu crema hidratanta..plus de asta evitati scaderile sau luare in greutate intr-un interval f scurt..
Michaela
scumpica20 Avatarul lui scumpica20

84 mesaje

Buna! Puteti slabi in mod natural cu Hoodia Gordonii 1000mg. Acesta este un supliment 100% natural din catcusul numit hoodia gordonii care va reduce pofta de mancare. Trebuie doar sa inlocuiti o masa pe zi cu o capsula de Hoodia Gordonii 1000 mg.
Daca doriti sa stiti mai multe detalii va las id-ul: oana_eu2009
Va pup
O zi buna!

84 mesaje

Sigur ca se poate scapa si de vergeturi...cu ajutorul Cremei Revitol impotriva vergeturilor. Va las id-ul meu pentru mai multe detalii: oana_eu2009
Pupici
criss_sweet Avatarul lui criss_sweet

4 mesaje

De la: kudika000735, la data 2009-10-09 19:14:32bravo!!f.bine ca i-ati facut observatie.intr-adevar nu se documenteaza tineretul de azi cum se scrie in cuvint corect,nu consulta un dictionar de neologisme,toate sant interesate de cum arata,de creme,de geluri etc.va multumesc![/quot

Sunt de acord ca multi fac greseli gramaticale pe aici...dar e posibil s-o faca din graba nu neaparat pt ca nu stiu... dar daca tot faci observatii altora ..macar tu da exemplu si scrie corect nu da cu piatra cand tu una nu scrii corect :P se scrie sunt nu sant :P
Fosta membra Kudika.ro
Intrebarea mea e daca stie cineva vreun remediu impotriva celulitei facut in casa din produse ce ne sunt la indemana. Eu am folosit tot felul de creme dar nu au avut un efect extraordinar ci doar de suprafata. Mi-au facut pielea mai fina si cam atat, celulita era tot acolo.
delyutzza Avatarul lui delyutzza

1 mesaj
Oras: sibiu

Am auzit si eu foarte multe despre crema Revitol, insa inca nu am incercat-o.Oana, spuneai ca a avut rezultate in cazul tau.Imi poti spune cat timp ai folosito?Eu am incercat foarte multe creme si la un pret acceptabil si f.scumpe, insa m-am saturat:((...problema mea este ca imi apar vergeuri,dar nu se cunoaste cauza(nefiind din cauza slabitului).Am consultat diversi doctori,dar fara rezultat...Deci astept raspuns.Merci!!

84 mesaje

Eu am o luna si ceva de cand o folosesc ..si sunt multumita de rezultate, au inceput sa se reduca vergeturile.
Fosta membra Kudika.ro
COSMETICE DE LUXcream antiride jour clarins 50 ml pret 25 ron
serum renew corp clarins 100 ml pret 25 ron
serum lift botanical clarins 30 ml pret 25 ron
shave easy oil masline clarins 30 ml 15 ron
fatique fighters aftershave clarins 50 ml pret 15 ron
masca raifermisant multi regenerate 50 ml clarins pret 25 ron
CAPTURE TOTALE MULTI PERFECTION CREAM DIOR 30 ML PRET 100RON !!!
tin sa precizez ca produsele sunt originale , in garantie , sigilate fara nici o mica urma de indoiala ,
se pot oferi testere de testare gratuit 0767121594