Setari Cookie-uri

sfarsit...

am avut o relatie cu cineva si am avut mult de suferit,,,,m-a lovit,mi-a vorbit ff urat...am dat tot fara sa cer nimic in schimb iar acum dupa ce s-a terminat tot imi doresc sa il urasc...dar nu pot...il vad cum se distruge,cum isi rateaza viatza...cum o ia iar pe cai gresite cu droguri s multe altele...ce pot sa fac sa nu imi mai para rau...si sa nu ma mai gandesc la el...sunt constienta ca nu merita....cum ies din starea asta?
lenny21
Postat pe 19 Iulie 2009 16:42
nu-ti rata viata incercand sa salvezi pe cineva
nu merita
si iti spun din experienta
viata e scurta....bucurate de ea
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Iulie 2009 16:50
Gaseste ceva care sa-ti ocupe timpul....un hobby,un animalut,iesi mai mult....
andreea1976
Postat pe 19 Iulie 2009 16:52
:( stiu kum e:D!!incearca sati gasesti pe alt cineva!!!dar nu pe cel care iti iese prima data in cale!!!incearca sati cauti un prieten care sa te inteleaga prin ce treci!!!adik nuj kum sati explic !!!io am avut o relatie de 5 luni ku un baiat il iubeam multtt si ma lasa nu stiu dc!!nuj chiar il iubeam!!!tot pe mess am intalnit baiatul kre azi il iubesc enor si nu am crezut niciodata k va fi asa:D!!!mia luat idul de la un coleg de al meu!!am inceput sa fim prieteni ma ajutat mult adik ma sprijit !!apoi am inceput sa fim iubiti!!si am ajuns la un an de cand sunt ku el !!!e totul bn!!nu am avut niciodata o relatie atat de lunga
si cred k el e jumatatea mea !!eu sper sa reusesti sa treci peste tot si sati fie bine!cauta pe cine sa te respecte si sa te iubeasca ku adevarat!pt k meriti !!!oricine merita dak la randul lui stie sa iubeasca!succes
andr33a_4u_2009
Postat pe 19 Iulie 2009 17:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Workshop handmade 1 De la: kudika450563 11 Octombrie 2011 16:49
Cadou amuzant 1 De la: spirala 13 Iunie 2009 13:53
Ajutati-ma si pe mine :( 12 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 00:40
Stietotologie = stie-tot-ologie 8 De la: life_coaching 27 August 2013 20:37
Dau spre adoptie un iepuras scump si dragalas 1 De la: nicoleta1205 21 Septembrie 2011 17:45