Setari Cookie-uri

OTTO CATALOG SHOP

OTTO CATALOG SHOP ºi-a deschis porþile la Sibiu. Prezentãm o ofertã variatã ºi atractivã: noile tendinþe in materie de modã, mãrci de top; toate acestea in peste 1000 de pagini in catalogul principal in lumea shoppingului: MODÃ, DECORAÞIUNI, INTERIOARE, TEHNICÃ.
Cataloagele se pot comanda sau imprumunta fie la nr. de telefon 08010 - 08010 (tarif normal in reteaua Romtelecom) sau 0269-241481(valabil din alte retele telefonice) sau direct la sediul nostru in Sibiu pe str. Cristian nr. 38.
Lumea cataloagelor noastre:
“Alba Moda” - colecþii elgante modã de marcã de la designeri cunoscuþi (Marc O'Polo, Tommy Hilfinger, Lacoste, Geox) toate acestea in cataloage precum “ Il Grande” ºi “Per L'UOMO”.
“My trend” - trenduri pentru toate prilejurile fãcute special pentru dumneavoastrã;
bucurati-vã de 400 de pagini pline de fashion, lifestyle ºi inspiraþie purã.
“So bin ich” - pentru o apariþie confidentã: cele mai noi indrãzneþe combinaþii in mãrimile 40-58.
“Modenschau” - pentru femei cu stil, un look decent, haine pur ºi simplu plãcute la purtat.
“Otto Manner” - excepþionalã calitate: moda business, moda casual, trenduri sportive precum ºi multe articole in mãrimi speciale.
“Apart” - lux feminin, look glamorous; business, casual, tinute de searã – de la clasic pânã la extravagant.
“Heine”- tot timpul ceva spectaculos; elegant ºi rustic, modern ºi retro in aceastã ediþie contrariile in materie de modã se atrag in mod magic. Rãsfoind acest catalog descoperiþi trenduri in vogã, look-uri exclusive, accesorii deosebite - de la lookul sportiv elegant pânã la glamorous..

kudika040284
Postat pe 22 Iulie 2009 21:47
de curand am comandat si eu niste produse de la otto si sunt foarte multumita.fiind aduse din germania calitatea este una foarte buna si nu se pune problema ca ceea ce vezi in catalog nu corespunde cu ceea ce primesti.initial am fost putin reticenta pentru k nu cunosteam lb. germana dar operatoarele de la sediu au fost dragute si mi au dat toate informatiile necesare.intr o saptamana voi primi si cataloagele de toamna-iarna si abia astept sa le primesc.
kudika059331
Postat pe 14 August 2009 09:02
as dori sa stiu daca aveti si masuri mari eu fiind mai plinuta si pentru mine este foarte greu sa gasesc ceva sa-mi placa dar sa -mi fie si pe masura adica de la 52 in sus multumesc
doina1955
Postat pe 16 August 2009 23:04
"So bin ich" (in traducere=asa sunt eu) ofera produse pentru femei mai plinute, avand masuri intre 40 si 58. Bineinteles este recomandat sa va luati masurile inainte de a va comanda un produs conform tabelelor de la sfarsitul catalogului.
kudika040284
Postat pe 18 August 2009 17:54
In cazul in care doriti sa comandati cataloagele OTTO nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon 08010 - 08010 (tarif normal in reteaua Romtelecom) sau 0269-241481(valabil din alte retele telefonice). Lasati-ne adresa dumneavoastra si cataloagele vor sosi in cel mai scurt timp posibil!
kudika040284
Postat pe 18 August 2009 18:03
M-am uitat pe site-ul german si as dori sa comand niste produse...Cum pot face acest lucru? Care sunt preturile de achizitie? In eur sau ron? Sunt la fel cu cele de pe acest site? Unde plasez comanda, unde si cand fac plata si cum si cand sosesc produsele? Multumesc anticipat penttru raspuns
popoviciu
Postat pe 21 August 2009 12:36
Dupa cum am mentionat si in primul mesaj, ca sa puteti face o comanda pentru produsele OTTO sunati fie la nr. de telefon 08010 - 08010 (tarif normal in reteaua Romtelecom) sau 0269-241481(valabil din alte retele telefonice) iar noi va vom trimite cataloagele OTTO de unde veti putea alege o gama variata de produse. Cand v-ati decis asupra produselor contactati-ne din nou iar noi va vom prelua comanda.In general daca marfa este pe stoc, se poate livra in 2 saptamani.
Preturile sunt exprimate in euro si nu contin TVA. Facturile vor fi emise in RON la cursul BNR din ziua comenzii.
Costul de livrare este suplimentar fata de preturile produselor din catalog. Pentru fiecare comanda veti achita suplimentar suma de 19,99 RON.
Pentru comenzi mai mari (mobila, produse electrocaznice etc.) costul de livrare este de 49,99 RON.
La livrare se plateste marfa. Daca doriti sa ridicati marfa de la OTTO – SHOP Sibiu pe str. Cristian nr. 38 se scade costul de livrare.
Daca produsele comandate de dumneavoastra vor fi livrate in mai multe transe, veti achita costul de livrare doar pentru primul colet livrat.
In curand vom lansa si un site romanesc!
kudika040284
Postat pe 21 August 2009 17:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pop up card 1 De la: george_manda1964 17 Ianuarie 2009 17:25
http://parfumurile.hi5.com - parfumuri si cosmetice 1 De la: Frumushica59 9 Februarie 2010 14:53
caciuli din blana de vulpe! 1 De la: simona1023 3 Noiembrie 2009 19:04
HAINE DE VANZARE!!!100% ORIGINALE!!! 1 De la: escobar 13 Martie 2009 15:34
Lucruri de care nu avem nevoie 12 De la: rockk 28 Februarie 2011 13:33