Setari Cookie-uri

hello

acum cateva luni am cunoscut un baiat si mia placut d el si lui d mn. dar pana acum o luna na avut curajul sa imi zik ca vrea sa fie cu mn. acum santem impreuna ne intelegem ff bn. zilele trecute au aflat parinti mei ca sant cu el si vor sa ne vada despartiti. ma cert mai mereu cu ei k nu le place de el. imi tot spun k e golan si toate cele. am stat de vorba si cu prietenii lui si leam spus si lor c cred parinti mei si miau spus ca din contra nu e asa. si acum nu stiu c sa fac sa raman cu el sau nu.
kudika017543
Postat pe 24 Iulie 2009 12:19
eu sa zic sa faci ceea ce simti tu..nu trebe sa te desparti de el(daca tii la el)din cauza pariintilor sau a prietenilor,sau a mai stiu eu cui...iar daca parintii nu sunt de acord cu ei..ar trebui sa le explici k ai o varsta(pe care de altfel nu ai specificat`o,dar ma gandesc k nu ai mai mult de 18).si ca la varsta asta aveam mintea cea mai "frageda",eu insist sa faci ceea ce simti tu..daca tu simti k nu mai are rost sa fii alaturi de el,da`i papucii....
sm0keAlot
Postat pe 30 Iulie 2009 02:49
De la: kudika017543, la data 2009-07-24 12:19:48acum cateva luni am cunoscut un baiat si mia placut d el si lui d mn. dar pana acum o luna na avut curajul sa imi zik ca vrea sa fie cu mn. acum santem impreuna ne intelegem ff bn. zilele trecute au aflat parinti mei ca sant cu el si vor sa ne vada despartiti. ma cert mai mereu cu ei k nu le place de el. imi tot spun k e golan si toate cele. am stat de vorba si cu prietenii lui si leam spus si lor c cred parinti mei si miau spus ca din contra nu e asa. si acum nu stiu c sa fac sa raman cu el sau nu.


Daca parintii tai spun asta ,poate k stiu si au observat ei ceva.cel mai bine ar fi k tu singura sa suspectezi terenul..pt a nu mai lua in calcul ce spune restul.trebuie sa te convingi singura,iar comunicarea ar fi cel mai bun mod,e f importanta!;)
niko13
Postat pe 1 August 2009 23:16
ce varsta aveti voi?
dienutza_bulinutza
Postat pe 1 August 2009 23:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asa este oare omul? 32 De la: kudika503694 8 Iulie 2012 11:49
Vreau un copil 9 De la: elenavioleta 26 Ianuarie 2010 16:08
Seria 7 si iubitul meu 119 De la: dandanaua_reloaded 4 Iulie 2009 19:03
:-s 20 De la: Cassey 17 Mai 2009 18:20
ce creme sau lotiuni , din comert, pot folosi s mi dispara acel inestetic luciul al fetei , 4 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 11:09