fantezie

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

adellaide Avatarul lui adellaide

8 mesaje

cine vrea sa povesteasca cea mai minunata fantezie sexuala care si-a indeplinit-o?

Raporteaza abuz de limbaj
andra_valy Avatarul lui andra_valy

3 mesaje

eu am inceput sa-mi povestesc viata sexuala pe blog. Acolo mi-am aratat si frumoase fantezii ce mi le-am indeplinit. Veniti sa-l cititi:

feminia.wordpress.com
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

da am facut sex pe worl trade center, sex in mijlocul pacificului=))=)), sex pe motor diesel=)) mai ales am facut-o cu albert einstein=)) astea sunt fantezii indepliniti la alea neindeplinite nu mai intru ca sunt prea multe
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
yumilico fara mine?
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: pamela_1, la data 2009-08-03 10:55:30yumilico fara mine?

pey daca tu ai stat pe invizibil te iau cu mine la urmatoarele fantezii da sa vii numai
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
daaaaaaa
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
mikela_my Avatarul lui mikela_my

991 mesaje

este una in virful tuturor fanteziilor...cica daca inghiti sperma din ochii caprui se vac verzui
Fosta membra Kudika.ro
De la: mikela_my, la data 2009-08-04 15:19:48este una in virful tuturor fanteziilor...cica daca inghiti sperma din ochii caprui se vac verzui

crazy idea
Cand inima unui barbat este deprimata de atatea preocupari, ceata este imediat imprastiata in momentul in care apare o femeie.
DON_LUCIANO Avatarul lui DON_LUCIANO

984 mesaje

De la: heaven_2906, la data 2009-08-04 15:20:50
De la: mikela_my, la data 2009-08-04 15:19:48este una in virful tuturor fanteziilor...cica daca inghiti sperma din ochii caprui se vac verzui

crazy idea

ce ochi ai ingeras sa stiu daca imi schim culoarea ochilor
vreau o cafea
Fosta membra Kudika.ro
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-08-04 15:28:19
De la: heaven_2906, la data 2009-08-04 15:20:50

crazy idea

ce ochi ai ingeras sa stiu daca imi schim culoarea ochilor

verzi -albastrui
Cand inima unui barbat este deprimata de atatea preocupari, ceata este imediat imprastiata in momentul in care apare o femeie.
mikela_my Avatarul lui mikela_my

991 mesaje

eu ai vad albastrui-verzui
Fosta membra Kudika.ro
De la: mikela_my, la data 2009-08-04 15:54:46eu ai vad albastrui-verzui

de unde stii
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: mikela_my, la data 2009-08-04 15:54:46eu ai vad albastrui-verzui

eu vad negri