helpppp

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

sonya87 Avatarul lui sonya87

9 mesaje
Oras: constanta

va rog mult de tot cine poate s m ajute cu niste info in leg cu clinica de la szeged de dermatologie si alergologie....am nevoie d adresa ori ceva nr de tel...sau ceva nume al vreunui alergolog bun dk stiti va rog mult si cam cat costa consultatia analizele...multumesc mult de tot
Raporteaza abuz de limbaj
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

cum se numeste clinica? poate te ajut eu cu informatii
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
ema_rice Avatarul lui ema_rice

194 mesaje

Da in Bucuresti nu vrei?
Sectia dermatologie spital COLENTINA. Cabinet DERMASTYLE, etc
bostanoasa_sa Avatarul lui bostanoasa_sa

22 mesaje
Oras: braila

am si eu o rugaminte.baiatul meu la scoala o sa fie fat frumos cu stea in frunte(o sa aiba o sceneta)nu stiu cum sa il imbrac,pe net nu am gasit o poza ceva.imi da-ti un ajutor.ceva sfaturi.pana vinerea viitoare.multumesc
io
Fosta membra Kudika.ro
De la: bostanoasa_sa, la data 2010-11-17 21:47:00am si eu o rugaminte.baiatul meu la scoala o sa fie fat frumos cu stea in frunte(o sa aiba o sceneta)nu stiu cum sa il imbrac,pe net nu am gasit o poza ceva.imi da-ti un ajutor.ceva sfaturi.pana vinerea viitoare.multumesc

Ce legatura are cu topicul asta?
Fool me once,shame on you; fool me twice,shame on me.
Fosta membra Kudika.ro
De la: bostanoasa_sa, la data 2010-11-17 21:47:00am si eu o rugaminte.baiatul meu la scoala o sa fie fat frumos cu stea in frunte(o sa aiba o sceneta)nu stiu cum sa il imbrac,pe net nu am gasit o poza ceva.imi da-ti un ajutor.ceva sfaturi.pana vinerea viitoare.multumesc

poftim
www.kidstyle.ro/costum_print_cenusareasa.html