Setari Cookie-uri

pffffffff

buna....l mn problema e k snt q un tip d o luna si ceva....m-am atasat d el ffffff repede....noi nu prea vb....nici l tel nici prin msg nici face two face....qm sa-l fac sa vb mai mutl????dak eu nu il sun el nici atat.... nu vreau sa ma cert q el....si mai este o prblema ....el este ffff indiferent....q mn....este rece...:((...am vb q el sa nu mai fie asa d indiferent el a zis k se rezolva....dar degeaba...tot asa e...a vb q mai multe persoane ...i-au explikt k o sa ma piarda dak mai continua asa si el a zis k o sa se schimbe dar eu nu cred k se poate schimba.,,,,...ce sa fac????qm sa il fac sa se schimbe???? si este si gelos....vrea sa stam impreuna dar el nu prea stie deloc ce inseamna o relatie...pt el este k si o joak d copil....nu stie ce vrea d l viata....vrea sa stau q el...sa ma yubeask,....fetelor va dati seama ce vreau sa spun....imi e greu asa....m-as despartii d el dar...:(....nu vreau....simt k face parte din mn....ne-am mai certat pana aqm si am ffff trista....nu mai vreau....qm sa fac sa fie mai intelegator si mai dulce q mn????va rog ajutati-ma/....va pwp:( ;) :*
alyalykalexalexyk
Postat pe 13 August 2009 19:42
Ai 3 variante:
1. du-te la scoala si invata sa scrii romaneste
2. lasa-le pe alea de 17 ani sa se indragosteasca si sa sufere din cauza asta
3. da-i un picior oareunde si cauta-ti altul mai bun.
Lucia38
Postat pe 13 August 2009 19:45
citez pe lucia
cristiana_cris
Postat pe 14 August 2009 10:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vedete insarcinate 8 De la: _dulcik_ 27 Martie 2009 13:21
cresc sanii sau nu de la anticonceptionale? 50 De la: altex 28 Martie 2013 17:34
va rog sa ma ajutati si pe me 5 De la: kudika053193 19 Iulie 2009 12:05
O MANA DE AJUTOR, VA ROG! 83 De la: Diavolyta_ 14 Mai 2009 00:08
Site lenjerie intima. Voi ce parere aveti ? 2 De la: kudika_nikole 3 Decembrie 2011 23:41