Parfumuri arabesti autentice

Voteaza:
Rating curent Parfumuri arabesti autentice: (3 din 2 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
Buna,stie cineva de unde se pot procura parfumuri arabesti autentice? dar nu ceea ce numesc creatorii marilor case de cosmetice ,parfumuri orientale...am luat muuulte dintre acestea si nu au nici o legatura cu parfumurile autentice arabesti,care sunt greu de gasit pe la noi,ori poate nu stiu eu unde sa caut .Imi dati voi vreo sugestie ?Multumesc anticipat !
,, Culege din viata tot ce-i frumos,si-i floare / Bea vinul cel mai dulce,ia cupa cea mai mare / Allah nu tine seama de vicii sau virtuti / Nu numara matanii,nici ochii ce-i saruti ! "
Fericirea Avatarul lui Fericirea

19 mesaje

Gasesti cate ceva despre superbele parfumuri RASASI pe blogul meu:
mirelapete.dexign.ro/
mirelapete.dexign.ro/

La Comentarii, la tema Parfumul, o provocare, Partea I si Partea II.
Sigur gasesti indicii, viziteza-ma!
Rasasi sunt cele mai bune!
Raporteaza abuz de limbaj
http://mirelapete.dexign.ro/
Fosta membra Kudika.ro
De la: Fericirea, la data 2009-08-18 23:31:01Gasesti cate ceva despre superbele parfumuri RASASI pe blogul meu:
mirelapete.dexign.ro/
mirelapete.dexign.ro/

La Comentarii, la tema Parfumul, o provocare, Partea I si Partea II.
Sigur gasesti indicii, viziteza-ma!
Rasasi sunt cele mai bune!

Ms de invitatia pe blog,mi s-a parut chiar foarte inspirat si concis,iar comentariile interesante,evident.Unele din parfumurile prezentate le am ,cum ar fi Shalimar,(in topul preferintelor),Organza,Magie Noir si multe altele,imi sunt cunoscute destul de multe din creatiile marilor case de parfumuri,dar,sincer,mi-a atras atentia acest Rasasi,care pare foarte interesant;ar fi mai grozav dak as gasi pe undeva o descriere mai detailata aparfumului.O sa-l intreb pe dl.Google... Dar problema este in ,,eterna si fascinanta "Romanica,de unde-l procuram,in probabilitatea faptului ca facem o pasiune subita pt el ? ai vreo idee ?ms mult !
,, Culege din viata tot ce-i frumos,si-i floare / Bea vinul cel mai dulce,ia cupa cea mai mare / Allah nu tine seama de vicii sau virtuti / Nu numara matanii,nici ochii ce-i saruti ! "
anita_ralu Avatarul lui anita_ralu

2 mesaje
Oras: drobeta turnu severin

Si mie imi plac parfumurile arabesti...au un miros deosebit..eu am avut cateva dar le-am primit de la cineva care le-a adus chiar de acolo...Nu era niciun nume care sa il stiu dinainte...au fost super...si ma relaxau f.mult aromele care le aveau...sunt speciale
kudika518078 Avatarul lui kudika518078

2 mesaje

De la: anita_ralu, la data 2011-11-28 14:42:45Si mie imi plac parfumurile arabesti...au un miros deosebit..eu am avut cateva dar le-am primit de la cineva care le-a adus chiar de acolo...Nu era niciun nume care sa il stiu dinainte...au fost super...si ma relaxau f.mult aromele care le aveau...sunt speciale
kudika518078 Avatarul lui kudika518078

2 mesaje

e acum un magazin nou deschis in bucuresti cu parfumuri originale arabesti e pe la obor
Alina_A123 Avatarul lui Alina_A123

32 mesaje

Acelasi lucru caut si eu nu doar arabesti. M-am plictisit de aceleasi arome pe care le are toata lumea pe strada :)

32 mesaje

Am gasit de unde sa cumpar parfumuri arabesti originale si de foarte buna calitate. Nu le-am testat insa am testat un parfum cumparat de pe acelasi site si mi se pare extrem de diferit. Ma gandesc ca si cele arabesti sunt la aceeasi calitate.

Al meu se cheama "The Secret Heroines Of The Tsar. Romea D'Ameor Perfume".

Si sunt foarte incantata de el.

32 mesaje

Buna, eu am testat cateva in baneasa shopping city undeva la etaj este un stand de cosmetice care are si parfumuri de lux nu exagerat de scumpe si arabesti 100% :)
kudika_968658 Avatarul lui kudika_968658

1 mesaj

Buna ziua!
Ati incercat parfumurile Creation Lamis,Dorall,Shirley May,Star Nature toate produse in Emiratele Arabe Unite?
Preturi foarte bune,fara a se face rabat de calitate.
Le gasiti aici:
www.okazii.ro/catalog?user_list=sobi81&sort=timp_ramas_desc
ceciliaN Avatarul lui ceciliaN

2 mesaje

Buna!Parfumuri 100% arabesti gasesti pe www.parfumas.ro
ceciliaN Avatarul lui ceciliaN

2 mesaje

Buna!Parfumuri 100% arabesti gasesti pe www.parfumas.ro
RalucaRalu Avatarul lui RalucaRalu

75 mesaje
Oras: bucuresti

Si pe myfragrance,ro, dar sunt foarte scumpe
maria_popescu2011 Avatarul lui maria_popescu2011

37 mesaje

Am luat si eu de pe myfragrance, sunt foarte misto, dar intr-adevar foarte scumpe. Poate doar de cadou pentru cine il tine buzunarul, asa sa iti cumperi singur daca nu lucrezi pe la vreo corporatie , ....cam greu
maria
sara78 Avatarul lui sara78

4 mesaje

M-ar tenta si pe mine, asa... doar ca sa mai schimb. Vad ca parerile sunt impartite, eu as vrea ceva fresh. Ce-mi recomandati?
nina93 Avatarul lui nina93

1 mesaj

si eu am primit zilele trecute o esenta de la un prieten arab ,au un miros aparte spre deosebire de parfumurile "de toate zilele" plus ca persista mirosul pe toata durata zilei acum caut si eu de unde sa imi achizitionez dar bineinteles sa fie autentice.
kudika_35661 Avatarul lui kudika_35661

1 mesaj

Pentru gama SwissArabian gasiti pe siteul www.oud.ro .Produsele sunt de buna calitate si se gasesc in mallurile din Dubai. Recomand.
Irinel_Laurentiu_1 Avatarul lui Irinel_Laurentiu_1

1 mesaj

Poti gasi parfumuri arabesti originale
pe site-ul www.parfumuriarabesti.ro
kudika_1013049 Avatarul lui kudika_1013049

3 mesaje

Eu am primit din 2 parfumuri arabesti luate din bazarul din Dubai.
Ideea este ca ale mele sunt mai mult uleiuri parfumate. Cred ca este acea esenta care se pune in parfum. Miros super bine si persista mai mult decat un parfum normal.
LadyGalina Avatarul lui LadyGalina

18 mesaje

Aveti idee cum pot deosebi un parfum original arabesc de unul fals?
Este o tipa care vine pe la biroul de la job si vinde parfumuri arabesti la jumatate fata de preturile din magazine...cum imi pot da seama daca sunt originale?