Setari Cookie-uri

vestimentatie pentru liceu

buna :Dam mare nevoie de ajutor;;)va rog fetele:d eu acum am intrat in clasa a noua si nu stiu cu ce sa ma imbrac la noua scoala(ma rog..liceu).:( ...e un liceu ft pretentios e cel mai bun din judet...(sv) so..nu prea am idee ce sa port ..idei va rog as vrea sa aud mai multe pareri ms anticipat:D
nice
Postat pe 18 August 2009 21:19
pai imbracate si tu in clasica combinatie blugi camasa eventual si o vesta peste camasa . asa o sa dai o mpresie buna
claw91
Postat pe 21 August 2009 13:42
De la: claw91, la data 2009-08-21 13:42:34pai imbracate si tu in clasica combinatie blugi camasa eventual sii o vesta peste camasa . asa o sa dai o mpresie buna


impresie*
claw91
Postat pe 21 August 2009 13:43
eu zic sa te imbraci in pantaloni negri o camasa sofistcata nu chiar simpla alba chiar si alta culoare un roz sau bleu sa-ti prinzi parul in coada si chiar o sa fii ok...belive me!
kudika061514
Postat pe 21 August 2009 13:50
nu trebuie sa iti faci probleme knd vn vorba de vestimentatie..:P imbracate in ce te simti tu bine... nu trebuie sa fi neaparat impopotonata cu tot felu de accesorii sau chesti deastea... in prima zi imbracate mai elegant...:) cu o pereche de pantaloni negri de stofa conici cu o camasa care sa se potriveasca cu pantofii si o gentuta asortata si gata... k doar nu mergi la nunta;)
dia_bulinutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 20:07
camasa si pantalonii sunt cea mai buna alegere (eventual blugi daca preferi stilul mai sport si degajat).
eventual o vesta sau o cravata peste camasa si o sa faci impresie buna . bafta!
pinguinul
Postat pe 1 Septembrie 2009 20:32
stai linistita, o sa vezi mii de stiluri noi si mii de vestimentatii ciudate. mai ales ca liceul e un loc bun in care sa isi etaleze unii " fitzele " , hainele de firma, bijuteriile, masinile si restul. eu propun sa iti pastrezi stilul propriu, adaptat insa , caci totusi e o institutie:) tine-ne la curent. si nu uita, keep smiling :D
Lullabelle
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:00
buna..eu cred ca ar trebui sa renunti la pantaloni si la camasa ca doar acum esti la liceu.cred ca ar trebui sa te imbraci mult mai comod cu niste blugi o bluza si o gentuta eventual.nu cred ca ca e necesar sa porti camasa alba.adik eu in prima mea zi de liceu am fost imbracata ceva mai elegant(bluza alba,pantaloni negri, pantofi)si majoritatea erau in blugi, mult mai comod imbracati. Aceasta e parerea mea.Oricum te-ai imbraca trebuie sa te simti bine, e cel maii important!
irinna13
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:04
Buna. Intra pe www.divashoes.ro aici gasesti cizme,ghete,pantofi,sandale,platforme .Deoarece sunt aduse din America nu o sa le vezi la multa lume ;). O sa iesi in evidenta prin originalitate si bun gust si pe deasupra o sa ai parte si de super preturi . Shopping placut. Pupici.
divashoes_punct_ro
Postat pe 4 Septembrie 2009 18:52
am auzit ca sunt diversi care vand de afara la preturi mici haine de firma ?
cunoasteti voi pe cineva ? vreau si eu un nr de tel ?

gracias!
ramonicaii
Postat pe 7 Septembrie 2009 19:42
http://handmadeaccesorii.blogspot.com/ - accesorii handmade!
gabriela_radoi
Postat pe 6 Octombrie 2009 16:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut croitoreasa 1 De la: retouche 16 Noiembrie 2011 14:21
Tricouri , bluze, pantaloni si genti pictate manual 2 De la: jandystyle 27 Iulie 2015 19:43
www.donatella.ro - rochii frumoase 3 De la: kudika088302 27 Iulie 2015 19:49
massara 1 De la: kudika407235 21 Februarie 2013 15:44
rochie de mireasa 4 De la: Gyna_Duta_1 25 Noiembrie 2013 13:25