Setari Cookie-uri

Creme anticelulita IODASE

Salut

Pentru a avea o piele frumoasa fara celulita sau vergeturi incercati cremele IODASE. Sunt produse fabricate in Italia din ingrediente naturale care impreuna cu putina miscare dau rezultate foarte bune intr-un timp foarte scurt. Cremele se pot comanda de pe adresa

www.creme-fitness.ro

Alexanda31
Postat pe 20 August 2009 10:15
Salut

Am folosit si eu crema Iodase anticelulita....mi-am adus-o din Italia si chiar a avut efect. Stiam ca am vazut-o undeva si pe aici din Romania, dar nu mai stiam unde...acum mi-am notat siteul si o sa o comand online.
Oricume o super crema, o recomand tuturor
Va pup
rendo
Postat pe 11 Septembrie 2009 16:23
salut....
nu prea am folosit creme ...nu stiu de ce dar nu prea am incredere in ele....chiar sunt ok? in cat timp se vad rezultatele....stiu ca depinde de la corp la corp...dar la voi dupa cat timp s-au vazut schimbari??? astept un raspuns de la voi
pupici
mariata
Postat pe 11 Septembrie 2009 16:53
Salut

La mine s-au vazut rezultate dupa 2-3 saptamani....dar concomitent cu folosirea lor am inceput sa fac si "un pic" de miscare, adica nu mai urc cu liftul si urc pe jos, si fac abdomene seara. Acum sunt foarte multumita de ele...
Sincer nici eu nu am prea avut incredere in creme...dar din cauza ca cele folosite pana acum nu au dat roade, indiferent de care am folosit , si mai ieftine si mai scumpe, dar acestea mi se potrivesc foarte bine; adica chiar se vede diferenta...
Pa pa
rendo
Postat pe 14 Septembrie 2009 12:02
salut...azi m-am hotarat sa incerc ....o sa-mi comand o crema desi am emotii cu livrarea asta prin posta si sa o comanda online....e prima data cand comand ceva online....sper sa fie ok abia astept sa vad cum e crema, am intrat pe site-ul din romania si pe cel din italia si am fost foarte impresionata.....o sa va scriu prima impresie dupa ce deschid coletul......o zi buna dragele mele...pa pa
mariata
Postat pe 15 Septembrie 2009 11:03
salut dragelor

Mariata ai primit coletul cu crema? Cum ti se pare?
Yellow_Flower
Postat pe 18 Septembrie 2009 12:23
Salut fetelor...azi mi-am luat crema de la posta...e surprinzator de mare, nu ma asteptam, in general cremele pe care le-am folosit erau relativ micute.........ca si o prima impresie sunt incantata in special pentru ca am primit langa crema si alte pliculete cu celelalte tipuri de crema (asa o sa pot vedea cum sunt si celelalte). Sunt foarte hotarata sa scap de burtica, am sa folosesc crema si putina miscare si sper sa scap de colacel.....oricum o sa va spun cum evolueaza lucrurile. Fetelor eu zic ca se poate !!!!
V-am pupat
mariata
Postat pe 18 Septembrie 2009 14:07
Ura !!!!!!!!!! inseamna ca incepem marea batalie cu colaceii

Si eu mi-as lua pt zona taliei, da sincer nu stiu......................
Yellow_Flower
Postat pe 18 Septembrie 2009 14:29
Ai incercat crema? cum ti s-a parut?
Yellow_Flower
Postat pe 21 Septembrie 2009 09:31
salut fetelor....sa stiti ca am inceput sa folosesc crema de cand am primit-o, nu pot sa va spun inca ca am rezultate insa cand o folosesc se simte o diferenta in sensul ca pielea se incalzeste si se inroseste...e o senzatie placuta si pielea se simte foarte hidratata....o sa va tin la curent cu ceea ce se va intampla.......fetelor nu trebuie sa ne lasam chiar daca a venit toamna si nu mai purtam haine scurte si subtiri
v-am pupat
mariata
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:26
Salut

sa stii ca si eu am folosit o crema pt celulita de la Elmiplant cu ardei iute care tot asa iti inrosea pielea si o incalzea. Ce sa zic nu prea am vazut nu stiu ce rezultate, de aceea astept sa vad daca la tine are efecte cu adevarat.
Va pup
Yellow_Flower
Postat pe 22 Septembrie 2009 13:51
Spor la masat...astept sa vad ce rezultate ai tu...oricum apar dupa 2-3 saptamani doar.

Si mie mi s-a inrosit pielea si se incalzeste foarte tare, asa ca nu te agita de chestia asta. In general cremele care ajuta la eliminarea grasimilor de sub piele au efect termic.
Pa pa
rendo
Postat pe 23 Septembrie 2009 15:29
Am intrat pe siteul cremelor creme-fitness si au facut promotii la cateva produse....poate va intereseaza. sunt destyul de mari reducerile
Pa pa
rendo
Postat pe 23 Septembrie 2009 15:48
Salut....nu am mai intrat de mult.....fetelor functioneaza, se vad rezultate.......nu e ceva enorm...dar e un inceput......se vede diferenta si o simt pe talia pantalanilor.......voi ce mai faceti?
mariata
Postat pe 8 Octombrie 2009 11:57
Avantajele produselor Bio nr. 1 in Europa:
- gama de produse Bio formata din produse de ingrijire corporala, suplimente nutritive, detergenti, aromoterapie;
- castig intre 20-40%;
- bonusuri in produse si bani;
- efectuarea comenzii chiar de acasa ;
- livrare gratuita a produselor la orice adresa doriti.
Puteti sa ma contactati la adresa de email crisvo@gmail.com pentru a va da mai multe detalii.
delia_mary
Postat pe 17 Noiembrie 2009 21:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
noile chai-uri de la DAVID RIO in Romania 2 De la: clateste_ochii 24 Februarie 2010 00:08
EU am fost ajutata si eu pot sa va ajut! 130 De la: andra33 4 Octombrie 2008 23:02
Vand pastila de slabit ARPFARM 1 De la: hospital 18 Martie 2010 09:25
Produse JARDIN NATUREL 1 De la: petre_79 16 August 2012 16:30
Depistare nodul la sani 2 De la: kudika226898 19 Aprilie 2011 19:44