Setari Cookie-uri

Rocie de seara combianata cu geantutza plic aurie?

Salut,fetelor...am si eu o intrebare..
ceva zile in urma mi-am procurat o rochie rosie de satin..sub piept avind un detaliu auriu..lungimea fiind pina la genunchi.. dreapta..
ieri citeam undeva in net ca nu mai este la moda...ce culoare au incaltzamintea sa fie la fel si gentutza plic...
deci mi-am cumparat pantofi rosii
si ma gindesc sa imi cumpar o gentutza plic de culoare aurie..combinata dupa bijuterie..
astept un raspuns :(


Ladywind
Postat pe 23 August 2009 18:30
De la: Ladywind, la data 2009-08-23 18:30:16Salut,fetelor...am si eu o intrebare..
ceva zile in urma mi-am procurat o rochie rosie de satin..sub piept avind un detaliu auriu..lungimea fiind pina la genunchi.. dreapta..
ieri citeam undeva in net ca nu mai este la moda...ce culoare au incaltzamintea sa fie la fel si gentutza plic...
deci mi-am cumparat pantofi rosii
si ma gindesc sa imi cumpar o gentutza plic de culoare aurie..combinata dupa bijuterie..
astept un raspuns :(



Eu zic ca e ok combinatia
wanda_love_you
Postat pe 30 August 2009 17:28
Buna parerea mea k nici pantofii nu trebuia sa-i ei rosii dar acum k deja ii ai nu are nimic...dar iti zik k mergeau si o pereche de pantofi negri si venea si mai bine....dar dk vrei sa fie o combinatie mishto nu mai tre sa asortezi lucrurile mult .....incearca sa pui o pata de culoare si ai vezi k e mult mai frumos ....
linka969
Postat pe 30 August 2009 17:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rochita scurta vs rochita lunga! 19 De la: Summer_ 1 Iulie 2010 00:16
Inchirieri rochii de seara 1 De la: kudika_22860 5 Decembrie 2012 20:15
cum te simti intr-o rochie de seara? 13 De la: kudika115975 14 Martie 2010 19:17
Inchirieri rochii de mireasa si rochii de seara 2 De la: lauramiclea 14 Mai 2012 18:59
rochii pentru craciun, revelion reduceri de sarbatori ! 4 De la: SweetSWEET 13 Februarie 2016 10:55