Setari Cookie-uri

Identificare parfum

Acum ceva vreme am gasit intr-un magazin parfumuri din acelea varsate...ma rog, copii ale unor parfumuri celebre. De curiozitate "mi-am bagat nasul" :P si unul mi-a atras atentia. Mirosea atat de bine... Am intrebat-o pe vanzatoare ce parfum imita, si mi-a zis ca parfumul se numeste Deliciosso (nu garantez ca am scris bine..) si ca ar fi produs sub licenta Davidoff. Chestia e ca nu reusesc nicicum sa gasesc acest parfum. Voi ati auzit cumva de el?

P.S: Nu stiu daca ajuta la ceva, dar pe sticluta "knock off"-ului meu scrie Lalage Covane Nr. 155 Lady. Apreciez orice ajutor. :D
afrodytha
Postat pe 9 Septembrie 2009 05:33
Am gasit ceva , dar nu e de la Davidoff
DKNY Delicious Night 50ml
[303]
Sunt un parfum dedicat noptiilor albe, o aroma ce lumineaza intunericul. Olfactiv sunt un oriental-floral care iti va incanta simturile cu acorduri neobisnuite de tamaie sau martini. Poarta-ma in serile in care vrei sa faci diferenta.

179Lei
poate te ajuta

liliuta
Postat pe 12 Octombrie 2009 23:42
De la: kudika039820, la data 2009-09-09 05:33:06Acum ceva vreme am gasit intr-un magazin parfumuri din acelea varsate...ma rog, copii ale unor parfumuri celebre. De curiozitate "mi-am bagat nasul" :P si unul mi-a atras atentia. Mirosea atat de bine... Am intrebat-o pe vanzatoare ce parfum imita, si mi-a zis ca parfumul se numeste Deliciosso (nu garantez ca am scris bine..) si ca ar fi produs sub licenta Davidoff. Chestia e ca nu reusesc nicicum sa gasesc acest parfum. Voi ati auzit cumva de el?

P.S: Nu stiu daca ajuta la ceva, dar pe sticluta "knock off"-ului meu scrie Lalage Covane Nr. 155 Lady. Apreciez orice ajutor. :D

http://images.google.ro/imgres?imgurl=http://www.parfumania.ro/images/delicious250.JPG&imgrefurl=http://www.parfumania.ro/parfumuri-delicious-night-c-1_2_1142.html&usg=__iGqBWNQLHRZ1jzWOhVt2gurtBCM=&h=250&w=250&sz=22&hl=ro&start=6&um=1&tbnid=mGZs4dFIvQ6ZwM:&tbnh=111&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Ddelicious%2Bparfum%26hl%3Dro%26um%3D1
cristiana_cris
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:32
De la: kudika039820, la data 2009-09-09 05:33:06Acum ceva vreme am gasit intr-un magazin parfumuri din acelea varsate...ma rog, copii ale unor parfumuri celebre. De curiozitate "mi-am bagat nasul" :P si unul mi-a atras atentia. Mirosea atat de bine... Am intrebat-o pe vanzatoare ce parfum imita, si mi-a zis ca parfumul se numeste Deliciosso (nu garantez ca am scris bine..) si ca ar fi produs sub licenta Davidoff. Chestia e ca nu reusesc nicicum sa gasesc acest parfum. Voi ati auzit cumva de el?

P.S: Nu stiu daca ajuta la ceva, dar pe sticluta "knock off"-ului meu scrie Lalage Covane Nr. 155 Lady. Apreciez orice ajutor. :D



draga mea depinde unde ai gasit u acele "copii" pentru ca nu TOATE SUNT COPII..mai degraba pe ce dati voi banii sunt parfumuri false...!!!
u crezi ca DAVIDOFF nu avea ce sa faca si s-a trezit intr-o dimineatza si s-a apucat sa faca parfumuri ?
sunt multe informatii pe care noi nu le stim..sau eu una nu le stiam...dar cine este cu adevarat interesat sa afle totul despre parfumuri...il rog/o rog sa imi dea un mesaj cu cea mai mare placere va aduc la cunostiinta micile secrete :X:X::X:X:X
creatza_ciucky
Postat pe 10 Decembrie 2009 01:24

raptor28
Postat pe 13 Decembrie 2009 12:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
GIORDANI GOLD 12 De la: mitura 21 Noiembrie 2010 15:36
parfumuri originale la pret de producator 1 De la: elinaa 29 Octombrie 2009 11:34
promotie 2 De la: kudika226898 27 Noiembrie 2010 11:35
reprezentanti federico mahora 2 De la: greierash_is_back 26 Decembrie 2009 20:15
Produse LR 4 De la: kudika226898 26 Februarie 2014 21:43