fenomene stranii

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

EnChAnTrEsS Avatarul lui EnChAnTrEsS

63 mesaje

dragii mei..nici mie nu-mi vine inca sa cred ce s-a intamplat acum cateva zile....eram in baie frumos..spune tot tacamu'..stateam linistita..si dintr-o data se stinge becul...nu zic nimic...am crezut ca e o pana de curent...pana cand am realizat ca nu era...auzeam televizorul...am strigat-o pe mama....si uimita ma intreaba de ce am intrat in baie si nu am aprins becul(inchis circuitul)...in fine...imi zice ca becul era stins...eram doar eu si ea acasa...daca ea nu l-a stins...atunci cine? ....o explicatie logica?...si inca ceva...ma uit la ceas cand este ora fixa...sau ora e egala cu nr de min(14:14):|....nu mai inteleg
Raporteaza abuz de limbaj
:X
Fosta membra Kudika.ro
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!

63 mesaje

mah chiar nu-i de ras... ...nu sunt genul care crede in fantome..si abureli...da sunt sigura ca am aprins becul cand am intrat in baie:|....
Delyi Avatarul lui Delyi

850 mesaje

iti spun eu cine a stins becul bau-baaauuuuu
Fosta membra Kudika.ro
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-09-18 20:37:56mah chiar nu-i de ras... ...nu sunt genul care crede in fantome..si abureli...da sunt sigura ca am aprins becul cand am intrat in baie:|....

da` l-ai verificat apoi??daca era ars!!??
Clx Avatarul lui Clx

46 mesaje
Oras: bacau

Si mie mi se intampla uneori .. dar imi dau seama ca nu exista fantome .. deci ori uit sa aprind becul .. ori are ceva circuitul
Fosta membra Kudika.ro
fetita mica.....astea-s abureli.
o prietena de-a mea, ce a patit saraca..........aualeo....daca ti-as spune, ai paraliza.....dar nu-ti spun, pt ca pe urma o sa zici ca barfesc...

by morticia reloded:))

63 mesaje

varsta nu prea conteaza...acuma daca tot ai inceput spune