Setari Cookie-uri

Situri parfumuri pro / contra

Buna fetelor,

voi ati vizitat/ cumparat ceva de pe acest sit de parfumuri http://www.comanda-parfum.ro/ ?
M-am oprit la el deoarece are preturile cele mai bune dintre toate celelalte pe care am apucat sa le vizitez si, totodata, pare un magazin online ok, imi inspira incredere.
Voi ce ziceti?

Astept si eu o parere ... doua, oricum ma risc ca stiu cum sunt cand imi intra ceva in cap Dar n-ar mai strica o recomandare ceva... asa pt confortul meu psihologic...

Va pup!

PS: sa deschidem, totodata, daca tot suntem la capitolul asta si un subiect nou legat de experientele anterioare cu alte situri de parfumuri, sa stim cine merita sa faca vanzare si cine nu. Ce spuneti? Sa ne exprimam parerile pro sau contra depinde de situatia prin care am trecut fiecare si sa evitam astfel sa se repete unele situatii mai putin placute sau, de ce nu, sa descoperim si alte oferte poate mai avantajoase fata de ce stim noi.
Va multumesc.
alina__musat
Postat pe 19 Septembrie 2009 11:44

Cautati parfumul preferat? V-ati indragostit la un moment dat de un parfum anume si acum nu-l mai gasiti?
www.beautyarena.ro este locul unde gasiti ceea ce cautati.
Parfumuri 100% originale, gama diversificata, preturi foarte convenabile, servicii ireprosabile.
Pt detalii puteti suna la 0722 436 083.
Spor la cumparaturi!
deedee_23
Postat pe 24 Septembrie 2009 14:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parfumul, o ... amintire provocatoare! 2 De la: elena_adina34 24 August 2009 08:22
parfum... 31 De la: misterious 18 August 2014 20:50
Parfumuri .... 5 De la: larisa_sofia 30 Martie 2009 13:38
sunteti interesate? 1 De la: eladella 3 Decembrie 2008 08:08
Parfumuri originale sigilate 4 De la: kiara11 11 Ianuarie 2010 18:50