Setari Cookie-uri

NIMIC NU-I MAI SIMPLU !

"Magic Wishing Beans" - este o metoda veche in indeplinirea dorintelor, acest 'bob' este unul special, si descantat apoi menit de catre doritor el aduce implinirea visului.
Are o putere mult mai mare decat orice slujba facuta de un preot, stiti de ce? pt. ca in acest caz voi sunteti cel/cea care efectuati aceasta ceremonie.
Urmati cu atentie instructiunile si veti constata foarte repede cum visul vostru incepe sa ia contur.
COMANDA ACUM !
stoc limitat - livrare ramburs pt. orice localitate din Romania, sau direct. Relatii suplimentare la: 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:29


inca o reclama
cantafabule
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:33
si cat costa?
ca as vrea ca maine sa devin presedinte!
one_size
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:36
Dor_a
Postat pe 5 Octombrie 2009 13:02
De la: one_size, la data 2009-10-05 12:36:43si cat costa?
ca as vrea ca maine sa devin presedinte!


costa 15 lei, si daca asta este visul tau, de a ajunge presedinte... eu nu ma indoiesc de este o dorinta arzatoare ca nu vei deveni, fie...presedinte intr-un comitet sau fundatie...nu-i chiar asa de greu de obtinut un titlu de presedinte.
Succes, conteaza ce-ti doresti nu cum ajungi acolo!
AstralConfesor
Postat pe 5 Octombrie 2009 15:47
De la: Dor_a, la data 2009-10-05 13:02:16

Nu-ti inteleg mesajul...
iti doresti sa razi tot timpul sau sa ajungi de ras...e cam ambigu' mesajul tau.
AstralConfesor
Postat pe 5 Octombrie 2009 15:49
De la: cantafabule, la data 2009-10-05 12:33:34

inca o reclama


Nu este o reclama, este un ajutor, o oferta sau pur si simplu o informatie.
Sunt sigura ca nu stiai ca exista asa ceva nu?
Nici eu, pana nu am primit informatia.
Dupa care am facut si proba, deci va impartasesc ceva probat.
Eu am platit 'bobul' meu in dolari, acum cei care vor sa aiba si ei parte de aceasta oportunitate platesc 15 lei.
AstralConfesor
Postat pe 5 Octombrie 2009 15:57
DANG!!!!!!!!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 5 Octombrie 2009 15:57
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 15:47:55
De la: one_size, la data 2009-10-05 12:36:43si cat costa?
ca as vrea ca maine sa devin presedinte!


costa 15 lei, si daca asta este visul tau, de a ajunge presedinte... eu nu ma indoiesc de este o dorinta arzatoare ca nu vei deveni, fie...presedinte intr-un comitet sau fundatie...nu-i chiar asa de greu de obtinut un titlu de presedinte.
Succes, conteaza ce-ti doresti nu cum ajungi acolo!

si eu imi doresc o casa pe luna....da nu cred ca 15 lei imi va realiza visul vreodata...

te contrazic! conteaza ce-ti doresti ca sa-ti faci o tinta in viata..dar trebuie sa ai un plan cum sa ajungi sa-ti implinesti dorinta...nu poti sta, si sa astepti o minune daca nu faci nimic pt a-ti implinii dorinta...

eu cred in mine, nu in astre sau in vrajitorii (nu vreau sa te jignesc, e doar o parere personala)
cantafabule
Postat pe 5 Octombrie 2009 15:58
De la: catea_myeyes, la data 2009-10-05 15:57:58DANG!!!!!!!!!!!!!


Saraca....acum inteleg de ce te-ai priponit de pancardele alea, sa-ti tii frunza in suflet sau sufletul pe frunza...oricum, ceva pe acolo...
AstralConfesor
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:01
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 16:01:36
De la: catea_myeyes, la data 2009-10-05 15:57:58DANG!!!!!!!!!!!!!


Saraca....acum inteleg de ce te-ai priponit de pancardele alea, sa-ti tii frunza in suflet sau sufletul pe frunza...oricum, ceva pe acolo...


RIP!
greierash_is_back
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:04
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 16:01:36
De la: catea_myeyes, la data 2009-10-05 15:57:58DANG!!!!!!!!!!!!!


Saraca....acum inteleg de ce te-ai priponit de pancardele alea, sa-ti tii frunza in suflet sau sufletul pe frunza...oricum, ceva pe acolo...


Ia ai tu grija de boabele tale si nu mai comenta la toate mesajele pe care le primesti, ca oricum nu te prea pricepi. Ai postat, ti-ai facut treaba, acum asteapta comenzile...eu una cred numai in pestisorul de aur deci n-am de gand sa comand nimic
simonycik
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:10
De la: cantafabule, la data 2009-10-05 15:58:17
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 15:47:55
De la: one_size, la data 2009-10-05 12:36:43si cat costa?
ca as vrea ca maine sa devin presedinte!


costa 15 lei, si daca asta este visul tau, de a ajunge presedinte... eu nu ma indoiesc de este o dorinta arzatoare ca nu vei deveni, fie...presedinte intr-un comitet sau fundatie...nu-i chiar asa de greu de obtinut un titlu de presedinte.
Succes, conteaza ce-ti doresti nu cum ajungi acolo!

si eu imi doresc o casa pe luna....da nu cred ca 15 lei imi va realiza visul vreodata...

te contrazic! conteaza ce-ti doresti ca sa-ti faci o tinta in viata..dar trebuie sa ai un plan cum sa ajungi sa-ti implinesti dorinta...nu poti sta, si sa astepti o minune daca nu faci nimic pt a-ti implinii dorinta...

eu cred in mine, nu in astre sau in vrajitorii (nu vreau sa te jignesc, e doar o parere personala)


Nici nu am spus si nici nu pretind ca vei obtine o casa pe luna cu 15 lei.

Acest 'bob' este un plus, un artificiu prin care oamenii ce-si doresc ceva sa poate obtine.
Este un mesager pt. dorintele si visele/telurile oamenilor, asa cum au nevoie de icoane pt. a spune rugaciunile.
Ce nu inteleg eu este de ce forumisti au mereu dorinta de a actiona si a se implica in subiecte care nu le plac si , sau nu-i intereseaza, este o pierdere de timp si pt. ei si pt. cel ce trebuie sa raspunda....
AstralConfesor
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:10
De la: simonycik, la data 2009-10-05 16:10:27
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 16:01:36
De la: catea_myeyes, la data 2009-10-05 15:57:58DANG!!!!!!!!!!!!!


Saraca....acum inteleg de ce te-ai priponit de pancardele alea, sa-ti tii frunza in suflet sau sufletul pe frunza...oricum, ceva pe acolo...


Ia ai tu grija de boabele tale si nu mai comenta la toate mesajele pe care le primesti, ca oricum nu te prea pricepi. Ai postat, ti-ai facut treaba, acum asteapta comenzile...eu una cred numai in pestisorul de aur deci n-am de gand sa comand nimic


Somn usor, odihneste-te si dupa aceea vezi-ti de teme.
Acest subiect nu-i pt. copii.
AstralConfesor
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:15
AstralConfesor ....its human nature!
cei de pe forum doresc sa ofere ajutor sau sfaturi..chiar daca uneori ele vin prin critici, iar tu.. ai putea sa raspunzi doar la cele care asigura bunul mers al topicului...dar daca preferi sa te certi cu toti...good luck!!
cantafabule
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:28
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 15:47:55
De la: one_size, la data 2009-10-05 12:36:43si cat costa?
ca as vrea ca maine sa devin presedinte!


costa 15 lei, si daca asta este visul tau, de a ajunge presedinte... eu nu ma indoiesc de este o dorinta arzatoare ca nu vei deveni, fie...presedinte intr-un comitet sau fundatie...nu-i chiar asa de greu de obtinut un titlu de presedinte.
Succes, conteaza ce-ti doresti nu cum ajungi acolo!

pai daca este asa usor de devenit presedinte ce rost mai are sa comand "bob-ul" tau?
conteaza si cum ajungi la visul dorit..conteaza chiar foarte mult!
si apropo uite de asta nu joc la loto pt ca nu cred in castiguri peste noapte!
dar na poate altii cred
succes si tie si vanzare buna!
one_size
Postat pe 5 Octombrie 2009 18:44
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 12:29:04"Magic Wishing Beans" - este o metoda veche in indeplinirea dorintelor, acest 'bob' este unul special, si descantat apoi menit de catre doritor el aduce implinirea visului.
Are o putere mult mai mare decat orice slujba facuta de un preot, stiti de ce? pt. ca in acest caz voi sunteti cel/cea care efectuati aceasta ceremonie.
Urmati cu atentie instructiunile si veti constata foarte repede cum visul vostru incepe sa ia contur.
COMANDA ACUM !
stoc limitat - livrare ramburs pt. orice localitate din Romania, sau direct. Relatii suplimentare la: 0722661423


si te-ai gandit sa-ti cauti fraieri pe site-ul asta
prostie mai mare ca asta inca nu am vazut......de la ghicitul lui cheisi incoace
da....na.....asa se imbogatesc unii din prostia altora...
andreea1976
Postat pe 5 Octombrie 2009 19:31
De la: andreea1976, la data 2009-10-05 19:31:26
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 12:29:04"Magic Wishing Beans" - este o metoda veche in indeplinirea dorintelor, acest 'bob' este unul special, si descantat apoi menit de catre doritor el aduce implinirea visului.
Are o putere mult mai mare decat orice slujba facuta de un preot, stiti de ce? pt. ca in acest caz voi sunteti cel/cea care efectuati aceasta ceremonie.
Urmati cu atentie instructiunile si veti constata foarte repede cum visul vostru incepe sa ia contur.
COMANDA ACUM !
stoc limitat - livrare ramburs pt. orice localitate din Romania, sau direct. Relatii suplimentare la: 0722661423


si te-ai gandit sa-ti cauti fraieri pe site-ul asta
prostie mai mare ca asta inca nu am vazut......de la ghicitul lui cheisi incoace
da....na.....asa se imbogatesc unii din prostia altora...


LOL. E tot ce pot sa spun acum, vizavi de replica data.

Apropo de Magic Wishing Beans, ca are efecte bune tocmai daca iti pui multa speranta si incredere in el. Ideea e una veche de cand lumea si se bazeaza pe efectul placebo. Bobul respectiv poate fi 'activat' doar cu CREDINTA si DORINTA ARZATOARE, importanta este credinta ta ca acel lucru iti va aduce un beneficiu. Cam pe acelasi principiu ca si moastele sau acatistele, rugaciunile din cadrul Bisericii. Experimental s-a dovedit ca o vointa puternica poate modifica materia dar asta nu are legatura cu vreun obiect considerat sacru sau "imbogatit" prin orice alte metode oculte. Este celebru cazul acelui baietel caruia pentru a scapa de un cancer pe creier, i s-a insuflat ideea ca se poate lupta cu celulele canceroase dupa modelul unor lupte interstelare foarte indragite de respectivul copil. Acesta, timp de cateva luni, zilnic, adormea inchipuidu-si celulele maligne distruse de o nava pe care o conducea chiar el. Miraculos, s-a vindecat. Cazuri de genul asta sunt destul de multe (exista o multime de medicamente care functioneaza exclusiv pe principiul placebo) pentru a se putea trage concluzia ca omul, prin capacitatile sale mentale, poate modifica structural materia, poate evita inevitabilul.

Bobul respectiv are doar rol psihologic, e drept, unul major, insa atat. El este practic un ajutor ne-constient pentru ca fiecare om sa-si canalizeze energia si gandurile intr-un anumit scop. Calul troian, dar cu semnificatii pozitive, de data asta.

Este un ajutor pt. toti cei ce au nevoie de un liant sau sprijin cat de mic, am decis sa il ofer tuturor celor ce si-l doresc, nu este scump acest 'bob' la distribuitor, costa 5 $, insa nu poti face comanda pt. o cantitate mica, de aceea am decis sa ajut eu oamenii, fara a percepe nimic pt. mine si anume 15 lei, in fond...daca nu ai inteles inca..eu sunt un Astral Confessor si un vindecator 'fara de arginti'. ajut mii de oameni si cunosc prea bine si tiparele celor care boicoteaza in acest subiect/tema, frustrarea atunci cand pune stapanire pe sufletul omului, nu mai are retinere impotriva cui o indreapta.
eu nu pot decat sa va urez sa aveti parte de tot ce ganditi.

AstralConfesor
Postat pe 6 Octombrie 2009 09:57
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 16:15:07
De la: simonycik, la data 2009-10-05 16:10:27
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 16:01:36
De la: catea_myeyes, la data 2009-10-05 15:57:58DANG!!!!!!!!!!!!!


Saraca....acum inteleg de ce te-ai priponit de pancardele alea, sa-ti tii frunza in suflet sau sufletul pe frunza...oricum, ceva pe acolo...


Ia ai tu grija de boabele tale si nu mai comenta la toate mesajele pe care le primesti, ca oricum nu te prea pricepi. Ai postat, ti-ai facut treaba, acum asteapta comenzile...eu una cred numai in pestisorul de aur deci n-am de gand sa comand nimic


Somn usor, odihneste-te si dupa aceea vezi-ti de teme.
Acest subiect nu-i pt. copii.

Hai c-ai mai basit un comentariu taci ca pute ..n-ai vandut nici un bob si te oftici?
simonycik
Postat pe 6 Octombrie 2009 15:17
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-05 12:29:04"Magic Wishing Beans" - este o metoda veche in indeplinirea dorintelor, acest 'bob' este unul special, si descantat apoi menit de catre doritor el aduce implinirea visului.
Are o putere mult mai mare decat orice slujba facuta de un preot, stiti de ce? pt. ca in acest caz voi sunteti cel/cea care efectuati aceasta ceremonie.
Urmati cu atentie instructiunile si veti constata foarte repede cum visul vostru incepe sa ia contur.
COMANDA ACUM !
stoc limitat - livrare ramburs pt. orice localitate din Romania, sau direct. Relatii suplimentare la: 0722661423


jack si vreju' de fasole!
daca tu ai luat teapa, ce ti-a zis, ia sa dau si la altii!!
geo_x
Postat pe 6 Octombrie 2009 15:27
spumosu
Postat pe 6 Octombrie 2009 15:32
Copilasi, asteptati sa va vina vremea maturitati, nu va grabiti asa sa pareti marisori, ca la asemenea comportament...ve-ti avea parte de o viata tare grea...
Complexul asta de surerioritate al vostru este tare morbid si lipsit de orice urma de inteligenta, educatia voastra lasa mult de dorit.
Nu am intrat in subiectul vostru sa propun ceva, am ales "Altele" pt. ca aici se incadreaza tema mea, daca nu va convine nu intrati si nu cititi, nu va obliga nimeni sa luati parte la dezbaterea unui subiect sau tema care nu va este pe plac.
Sa nu crede-ti ca eu nu a-si putea sa va jignesc, ba pot sa va arunc si cate o "poezie" de ghinion, insa nu ma cobor la nivelul vostru...inca.
AstralConfesor
Postat pe 9 Octombrie 2009 20:44
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-09 20:44:01Copilasi, asteptati sa va vina vremea maturitati, nu va grabiti asa sa pareti marisori, ca la asemenea comportament...ve-ti avea parte de o viata tare grea...
Complexul asta de surerioritate al vostru este tare morbid si lipsit de orice urma de inteligenta, educatia voastra lasa mult de dorit.
Nu am intrat in subiectul vostru sa propun ceva, am ales "Altele" pt. ca aici se incadreaza tema mea, daca nu va convine nu intrati si nu cititi, nu va obliga nimeni sa luati parte la dezbaterea unui subiect sau tema care nu va este pe plac.
Sa nu crede-ti ca eu nu a-si putea sa va jignesc, ba pot sa va arunc si cate o "poezie" de ghinion, insa nu ma cobor la nivelul vostru...inca.


Doamna ati speriat copii si le-a inghetat sangele de frica.
Asta da replica prozaica la nivel de WTC: poezie de ghinion

Mentionez ca ati semnat niste termeni de utilizare a forumului, care interzic reclama.

Atunci cand vreti sa vindeti bobi, mergeti la piata si nu pe kudika. Acolo este si anturajul adecvat cerintelor de vanzator;-)

Clar ca atata timp cat iincompatibili de aici nu stiu sa-si faca meseria, o sa se vanda toate iluziile mai departe.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 9 Octombrie 2009 21:31
:) frumos, insa kudica este locul pe care am ales sa-mi deschid 'taraba cu bobi", 'afacerea' merge :) deci nu o voi schimba.
Daca te deranjeaza...nu mai intra pe tema mea.
simplu, nu?
AstralConfesor
Postat pe 10 Octombrie 2009 03:34
Adevarul este relativ.
Nu toti oamenii au putere de imaginatie si concentrare la parametri ridicati.
De aceea au nevoie de un artificiu, care sa le ofere suportul mental in reusita a ceea ce-si doresc.
In cultivarea acestei plante nu-i nimic diavolesc.
Este adevarat ca nu am mai vazut niciodata asa un bob de fasole, este diferit, insa nu este diavolesc sau de la diavol.
mai ales ca pana la plantare se tine in cel mai curat si crestin mod.
si daca stau bine si ma gandesc ... cred ca din punct de vedere energetic are mult mai mare putere decat o icoana, icoana este 'moarta' insa planta este vie.
Oricum, fiecare este liber sa creada in ce vrea si ce considera ca il ajuta sa fie in comuniune cu Divinitatea, cred ca de fapt asta conteaza cel mai mult.
AstralConfesor
Postat pe 10 Octombrie 2009 04:01
De la: AstralConfesor, la data 2009-10-10 04:01:15Adevarul este relativ.
Nu toti oamenii au putere de imaginatie si concentrare la parametri ridicati.
De aceea au nevoie de un artificiu, care sa le ofere suportul mental in reusita a ceea ce-si doresc.
In cultivarea acestei plante nu-i nimic diavolesc.
Este adevarat ca nu am mai vazut niciodata asa un bob de fasole, este diferit, insa nu este diavolesc sau de la diavol.
mai ales ca pana la plantare se tine in cel mai curat si crestin mod.
si daca stau bine si ma gandesc ... cred ca din punct de vedere energetic are mult mai mare putere decat o icoana, icoana este 'moarta' insa planta este vie.
Oricum, fiecare este liber sa creada in ce vrea si ce considera ca il ajuta sa fie in comuniune cu Divinitatea, cred ca de fapt asta conteaza cel mai mult.

stii cum e ceea ce oferi tu
de exemplu una nu poate sa ajunga la o placere intensa in pat si tu ii dai un vibrator exact asta
cea mai gresita metoda de ajuta pe cineva sa stii ca exercitiul e mama reusitei
pt ca atunci knd dai examen daca ii dai o metoda de copiat ia note bune dar e artificial, de multumim de ajutorul care e bun dar ineficient, oamenii puternici vor totul sau nimic
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 07:59
vai...cata superficialitate in gandire...nici nu-i de mirare ca la scoala va da cate 3 randuri sa ivatati....
Adevarul este relativ si oricand poate aparea un adevar si mai "adevarat" decat cel pe care-l consideram inainte. Si sigur ca, pentru a ajunge la un anumit nivel de gandire iti trebuie, uneori, un artificiu de genul celui pe care-l propun eu (bobul).
Are un rol de icoana daca vrei, dar cum voi nu aveti treaba cu icoanele...de unde sa stiti ... in fata unei icoane te rogi si astepti, fara sa ai nici o 'replica' fizica la rugaciune, pe cand la acest ' vrej de fasole, lucrurile se schimba putin.
Aceasta schimbare vine tocmai din rasarirea si cresterea 'bobului' care iti aduce certitudinea ca dorinta, rugaciunea, etc. ca esti 'ascultat', ca ai control fizic asupra ceea ce-ti doresti.
Este prima data cand aud ca cineva compara un obiect de cult sau esoteric cu un vibrator.... ...insa de....fiecare cu ce-i lipseste sau isi doreste.
AstralConfesor
Postat pe 12 Octombrie 2009 08:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cadouri de Craciun pt colegii de clasa??? ceva ideii? 13 De la: _oktober_ 19 Decembrie 2010 12:02
o cafea pentru fiecare 6 De la: anastasia_m 28 Decembrie 2010 09:43
Ce sa facem sa scapam de gelozie? 48 De la: kudika017596 24 Martie 2013 12:26
UN SFAT URGENT VA ROG! 11 De la: Cassey 3 Ianuarie 2009 18:13
Am nevoie de o idee 3 De la: Cristinutsa 30 Septembrie 2009 19:49