Setari Cookie-uri

VRETI SA CISTIGATI CITE 200-300$ PE LUNA?

PENTRU ACEASTA AVETI NEVOIE DE CALCULATOR SI INTERNET 1 INTRATI PE LINKUL http://www.surfjunky.com/?r=rody51nov2. Inregistrati-va
3. Dupa aceasta apasati pe “Earn Money” si in fereastra ce se deschide tastatii: Click here to start the Surf Junky Browser
4. Se va deschide o fereastra in care automat se vor schimba paginile. Asta inseamna ca ati inceput sa castigati bani. Fereastra aceasta nu o inchideti. Atat timp cat ea este deschisa dumneavostra va vin bani. Pentru o ora aveti 0.45$, mai tirziu aceasta suma creste. Verificati din cand in cand pagina sa nu se blocheze. cand se blocheaza, o inchideti si restartati pagina.
5. Peste citeva minute deschideti statistics si o sa vedeti citi bani va vin
6.Cautati ca si mine referali (oameni pe care voi ii invitati)
7. Pentru a va scoate banii inregistrati-va pe https://www.paypal.com/ro/mrb/pal=3X77RJJY6XTJ8 click pe Sign Up Today, apoi alegeti Get Started din dreptul tipului de cont Premier, completati formularul de inregistrare.
8.Dupa ce v-ati inregistrat pe PayPal, pe site-ul unde va vin banii apasati pe options, si in mijloc va fi o optiune: My payment information alegeti unde e scris Payment by: Paypal si unde este scris Account: introduceti numarul accountului inregistrat in PayPal (adresa de mail cu care v-ati inregistrat in PayPal.
9. Tastati apoi update my payment information. Gata acum de pe 1-15 in fiecare luna voua o sa va vina bani pe PayPal, dar trebuie sa faceti nu mai putin de 25$. Succes!
pentru alta lamuriri ma gasesti la id rrody52
rody52
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:55
De la: kudika003643, la data 2009-10-10 19:55:31PENTRU ACEASTA AVETI NEVOIE DE CALCULATOR SI INTERNET 1 INTRATI PE LINKUL http://www.surfjunky.com/?r=rody51nov apoi Inregistrati-va
3. Dupa aceasta apasati pe “Earn Money” si in fereastra ce se deschide tastatii: Click here to start the Surf Junky Browser
4. Se va deschide o fereastra in care automat se vor schimba paginile. Asta inseamna ca ati inceput sa castigati bani. Fereastra aceasta nu o inchideti. Atat timp cat ea este deschisa dumneavostra va vin bani. Pentru o ora aveti 0.45$, mai tirziu aceasta suma creste. Verificati din cand in cand pagina sa nu se blocheze. cand se blocheaza, o inchideti si restartati pagina.
5. Peste citeva minute deschideti statistics si o sa vedeti citi bani va vin
6.Cautati ca si mine referali (oameni pe care voi ii invitati)
7. Pentru a va scoate banii inregistrati-va pe https://www.paypal.com/ro/mrb/pal=3X77RJJY6XTJ8 click pe Sign Up Today, apoi alegeti Get Started din dreptul tipului de cont Premier, completati formularul de inregistrare.
8.Dupa ce v-ati inregistrat pe PayPal, pe site-ul unde va vin banii apasati pe options, si in mijloc va fi o optiune: My payment information alegeti unde e scris Payment by: Paypal si unde este scris Account: introduceti numarul accountului inregistrat in PayPal (adresa de mail cu care v-ati inregistrat in PayPal.
9. Tastati apoi update my payment information. Gata acum de pe 1-15 in fiecare luna voua o sa va vina bani pe PayPal, dar trebuie sa faceti nu mai putin de 25$. Succes!
pentru alta lamuriri ma gasesti la id rrody52
rody52
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:58
De la: kudika003643, la data 2009-10-10 19:58:04
De la: kudika003643, la data 2009-10-10 19:55:31PENTRU ACEASTA AVETI NEVOIE DE CALCULATOR SI INTERNET 1 INTRATI PE LINKUL http://www.surfjunky.com/?r=rody51nov 2. Inregistrati-va
3. Dupa aceasta apasati pe “Earn Money” si in fereastra ce se deschide tastatii: Click here to start the Surf Junky Browser
4. Se va deschide o fereastra in care automat se vor schimba paginile. Asta inseamna ca ati inceput sa castigati bani. Fereastra aceasta nu o inchideti. Atat timp cat ea este deschisa dumneavostra va vin bani. Pentru o ora aveti 0.45$, mai tirziu aceasta suma creste. Verificati din cand in cand pagina sa nu se blocheze. cand se blocheaza, o inchideti si restartati pagina.
5. Peste citeva minute deschideti statistics si o sa vedeti citi bani va vin
6.Cautati ca si mine referali (oameni pe care voi ii invitati)
7. Pentru a va scoate banii inregistrati-va pe https://www.paypal.com/ro/mrb/pal=3X77RJJY6XTJ8 click pe Sign Up Today, apoi alegeti Get Started din dreptul tipului de cont Premier, completati formularul de inregistrare.
8.Dupa ce v-ati inregistrat pe PayPal, pe site-ul unde va vin banii apasati pe options, si in mijloc va fi o optiune: My payment information alegeti unde e scris Payment by: Paypal si unde este scris Account: introduceti numarul accountului inregistrat in PayPal (adresa de mail cu care v-ati inregistrat in PayPal.
9. Tastati apoi update my payment information. Gata acum de pe 1-15 in fiecare luna voua o sa va vina bani pe PayPal, dar trebuie sa faceti nu mai putin de 25$. Succes!
pentru alta lamuriri ma gasesti la id rrody52
rody52
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:58
De la: kudika003643, la data 2009-10-10 19:58:48
De la: kudika003643, la data 2009-10-10 19:58:04
De la: kudika003643, la data 2009-10-10 19:55:31PENTRU ACEASTA AVETI NEVOIE DE CALCULATOR SI INTERNET 1 INTRATI PE LINKUL http://www.surfjunky.com/?r=rody51nov apoi Inregistrati-va
3. Dupa aceasta apasati pe “Earn Money” si in fereastra ce se deschide tastatii: Click here to start the Surf Junky Browser
4. Se va deschide o fereastra in care automat se vor schimba paginile. Asta inseamna ca ati inceput sa castigati bani. Fereastra aceasta nu o inchideti. Atat timp cat ea este deschisa dumneavostra va vin bani. Pentru o ora aveti 0.45$, mai tirziu aceasta suma creste. Verificati din cand in cand pagina sa nu se blocheze. cand se blocheaza, o inchideti si restartati pagina.
5. Peste citeva minute deschideti statistics si o sa vedeti citi bani va vin
6.Cautati ca si mine referali (oameni pe care voi ii invitati)
7. Pentru a va scoate banii inregistrati-va pe https://www.paypal.com/ro/mrb/pal=3X77RJJY6XTJ8 click pe Sign Up Today, apoi alegeti Get Started din dreptul tipului de cont Premier, completati formularul de inregistrare.
8.Dupa ce v-ati inregistrat pe PayPal, pe site-ul unde va vin banii apasati pe options, si in mijloc va fi o optiune: My payment information alegeti unde e scris Payment by: Paypal si unde este scris Account: introduceti numarul accountului inregistrat in PayPal (adresa de mail cu care v-ati inregistrat in PayPal.
9. Tastati apoi update my payment information. Gata acum de pe 1-15 in fiecare luna voua o sa va vina bani pe PayPal, dar trebuie sa faceti nu mai putin de 25$. Succes!
pentru alta lamuriri ma gasesti la id rrody52
rody52
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:00
http://phoenix-san.eu/?lang=ro&p=E17582
lizucaus
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:04
http://phoenix-san.eu/?lang=ro&p=E17582
lizucaus
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:05
Companie noua pe piata, cauta colaboratori part-time in toate judetele.
Beneficii:
- discount intre 15-30%
- 0-200 ron - 15% discount
- 200-350 ron - 20% discount
- 350-500 ron - 25% discount
- Peste 500 ron - 30% discount
- cataloage gratuite
- inscriere gratuita
- transport gratuit prin Posta
- plata in 18 zile de la primirea coletului
- castiguri din retea:
- nivelul 1 – 11% ; nivelul 2 – 5% ; nivelul 3 – 2.5%, nivelul 4 – 1,25%
- posibilitatea de a deveni coordonator de retea sau director zonal.
Modalitati de inscriere :
- cu posibilitatea de a ridica coletele ramburs prin posta (completati cererea, o listati, semnati si scanati, dupa care le trimite-ti pe email la ioan_ionel@yahoo.com)
- cu posibilitatea de a plati la termen completati cererea, contractul, le listati, semnati si scanati, scanati si buletinul / cartea de identitate dupa care le trimite-ti pe email la ioan_ionel@yahoo.com)
Nota : daca nu aveti posibilitatea de a scana documentele semnate, va rog, sa imi comunicati acest lucru. In acest caz vom gasi impreuna modalitatea de a va trimite formularele prin posta, iar dvs le veti trimiti apoi la Care Cosmetics.

REPREZENTANTI CARE COSMETICS POT FI SI PERSOANELE JURIDICE. In concluzie produsele se pot vinde si in magazin, fiindca sunt deosebite si unice.

Daca esti hotarat(a) cu siguranta vom avea succes impreuna !
ID MESS: care.cosmetics
carecosmetic
Postat pe 30 Octombrie 2009 17:17
Avantajele produselor Bio nr. 1 in Europa:
- gama de produse Bio formata din produse de ingrijire corporala, suplimente nutritive, detergenti, aromoterapie;
- castig intre 20-40%;
- bonusuri in produse si bani;
- efectuarea comenzii chiar de acasa ;
- livrare gratuita a produselor la orice adresa doriti.
Puteti sa ma contactati la adresa de email crisvo@gmail.com pentru a va da mai multe detalii.
delia_mary
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:51
De la: kudika003643, la data 2009-10-10 19:55:31PENTRU ACEASTA AVETI NEVOIE DE CALCULATOR SI INTERNET 1 INTRATI PE LINKUL http://www.surfjunky.com/?r=rody51nov2. Inregistrati-va
3. Dupa aceasta apasati pe “Earn Money” si in fereastra ce se deschide tastatii: Click here to start the Surf Junky Browser
4. Se va deschide o fereastra in care automat se vor schimba paginile. Asta inseamna ca ati inceput sa castigati bani. Fereastra aceasta nu o inchideti. Atat timp cat ea este deschisa dumneavostra va vin bani. Pentru o ora aveti 0.45$, mai tirziu aceasta suma creste. Verificati din cand in cand pagina sa nu se blocheze. cand se blocheaza, o inchideti si restartati pagina.
5. Peste citeva minute deschideti statistics si o sa vedeti citi bani va vin
6.Cautati ca si mine referali (oameni pe care voi ii invitati)
7. Pentru a va scoate banii inregistrati-va pe https://www.paypal.com/ro/mrb/pal=3X77RJJY6XTJ8 click pe Sign Up Today, apoi alegeti Get Started din dreptul tipului de cont Premier, completati formularul de inregistrare.
8.Dupa ce v-ati inregistrat pe PayPal, pe site-ul unde va vin banii apasati pe options, si in mijloc va fi o optiune: My payment information alegeti unde e scris Payment by: Paypal si unde este scris Account: introduceti numarul accountului inregistrat in PayPal (adresa de mail cu care v-ati inregistrat in PayPal.
9. Tastati apoi update my payment information. Gata acum de pe 1-15 in fiecare luna voua o sa va vina bani pe PayPal, dar trebuie sa faceti nu mai putin de 25$. Succes!
pentru alta lamuriri ma gasesti la id rrody52


prea simplu. vrajeala
blondiewishes
Postat pe 17 Decembrie 2009 03:27
Nu, vrajeala nu e! DAR.. ceea ce nu spune doamna sunt urmatoarele:
- nu e vorba de 0, 45$ e vorba de 0,045$ (in cel mai fericit caz).... si ea stie asta foarte bine.
- asemenea firme platesc DOAR de la o suma minima in sus..., suma foarte greu de strans.. si, daca printr-un caz fericit faci acei 5$ prapaditi intr-o luna... constati ca site-ul nu are bani si nu-ti plateste nimic
- paypal.. din cate stiu eu... NU lucreaza cu romanii. Asa ca, daca singura modalitate de a ridica banii este paypal.. munciti degeaba. (acum 2 ani RO nu era inclusa in lista celor de la Paypal.. posibil ca acum sa fie... dar ma indoiesc)
- nu e deloc asa cum spune dumneaei.. ca lasi in bara un site si el lucreaza pentru tine.. La intervale mai scurte sau mai lungi de timp.. trebuie sa faci ceva pe acolo, altfel nu iei nici un cent....
- o chestie care i-a scapat.. Spune ca luati acei bani pe o ora de surf.. dar apoi va sfatuesite sa va verificati portofelul virtual la cateva minute. Pai, logica imi spune ca si dupa 59 de minute.. tot zero centi voi avea.

Prin urmare, vrajeala nu e. Dar daca vreti 5 dolari pe luna.. va trebui sa stati 24 din 24 in fata calculatorului si sa butonati.... Cine a zis ca banii se catiga usor???
rashela
Postat pe 17 Decembrie 2009 03:41
Draga Rodica,
Acum in anul in care se preconizeaza cele mai multe concedieri si disponibilizari eu te sfatuiesc sa nu ratezi aceasta afacere, chiar functioneaza, iti pot dovedi acest lucru. Ajuta-te singur caci altcineva nu te va juta. Prinde aceasta undita si dai drumul la pescuit.
Cautam parteneri de afaceri, persoane care doresc sa promoveze afacerea si/sau distribuitori de produse cosmetice, produse de o calitate deosebita la preturi de criza, preturi de importator. Vrei sa cumperi pentru uz personal sau vrei sa faci o afacere contacteaza-ma la e-mail: Adriana_mitrescu@yahoo.com. Cei care au activat sau activeaza intr-un mlm clasic au un avantaj. Lucru de acasa full time sau part time. Firma iti creeaza GRATUIT propriul tau magazin virtual. Beneficii de la fiecare client adus in afacere.. NU ai plan de vanzari.
RELATII :
Adriana Mitrescu www.magazin-fm.webs.com sau www.castiga-sanatos.blogspot.com
Sa ai o zi minunata!
adloredana
Postat pe 21 Ianuarie 2010 13:57
rashela pe acest site am intrat si eu la recomandarea cuiva si m-a incantat ideea ca nu mai dau eu click ci merge automat si chiar merge automat cit sta calculatorul deschis. am facut 93 si ceva de centi si astept de doua luni sa-i am si banuiesc ca nu am nici o sansa. totusi din cind in cind mai intru ca sa am activitate si poate.....banii intradevar nu se cistiga usor ospun din experienta, deoarece eu muncesc 24 din 24 si lucrez cu mintea, cu sufletul, trebuie sa am nervi de otel si mi-am pus casa la dispozitia copiilor pe care ii am in asistenta. deci eu chiar ii cistig greu dar asta e si ca orce om spun si eu cine spune ia-mi D-ne ci da-mi D-ne de aceea am intrat pe acest site si o sa mai intru si pe altele o sa ma opresc la cel care plateste. sa nu te superi pe mine dar cind vrei sa raspunzi la un comentariu, sa nu mai fii ironica cade greu si nu inteleg de ce. cam atit te pupici.
rody52
Postat pe 21 Ianuarie 2010 18:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pentru profi, invatatoare, educatoare....si nu numai: FRATILOR, INCEPE SCOALA 4 De la: diana_franch 30 Septembrie 2009 19:56
sal 15 De la: gigel_curiosu 21 Aprilie 2010 07:59
Un job In Tupperware in poate schimba viata!Produse garantate pe viata, castiguri in bani si excursii! 1 De la: lenora 1 Noiembrie 2010 10:31
Schimbare de job 2 De la: kudika_22929 19 August 2015 15:13
Suntem rezultatul deciziilor pe care le luam. 1 De la: deea1005 28 Decembrie 2010 00:21