Setari Cookie-uri

Produse AVON

Presupun ca sunt persoane care vor produse AVON si nu stiu cum sa faca rost de ele....
contactati-ma. alexandra_petrean@yahoo.com
Mesaj destinat celor care stau in Cluj-Napoca

Postat pe 11 Octombrie 2009 01:37
Super afacere! CUM SA FACI BANI FARA SA INVESTESTI NICI UN LEU, DOAR PUTIN TIMP :) Intra pe www.superafacere.webs.com - este un minisite creat de mine si are toate detaliile :) SUCCES
claudiarebecca
Postat pe 31 Octombrie 2009 10:55
HA! am intrat pe topic in speranta ca voi citi comentarii vis-a-vis de produsele Avon... care-s bune! care-s rele! (daca sunt rele) care si-au facut efectul si care nu, dar nu vad decat reclame.... DEZAMAGITOR!

Hai fetelor sa comentam, nu sa ne facem reclama. Si eu vand produse, dar as prefera sa stiu mai multe despre ele de la cele care le-au folosit.
yo1701
Postat pe 2 Noiembrie 2009 09:18
De la: kudika078686, la data 2009-11-02 09:18:23HA! am intrat pe topic in speranta ca voi citi comentarii vis-a-vis de produsele Avon... care-s bune! care-s rele! (daca sunt rele) care si-au facut efectul si care nu, dar nu vad decat reclame.... DEZAMAGITOR!

Hai fetelor sa comentam, nu sa ne facem reclama. Si eu vand produse, dar as prefera sa stiu mai multe despre ele de la cele care le-au folosit.


eh... mai punem si reclame. dar am fost si reprezentant avon asa ca imi dau cu parerea despre ce mi-a placut si ce nu si astfel raspund si la intrebarea ta

mi-au placut:
rimel super shock
parfum today, perceive si tahitian - persistenta nu prea au dar mirosul imi place de mor
creioane dermatografe retractabile - ink am toata colectia
spuma de baie - nice
gelurile de dus mi se par ok - folosesc in paralel cu alte firme
precision glimmer ul e f fain - am vreo 8 culroi din cele 17 si le-am vandut cand au aparut super bine - am avut 4 serii toata gama si in 2 sapt nu mai aveam mai nimik
samponul advance techniques verde mi-a prins bine
am un ceas f fain - acum nu mai e - pe kre lam purtat 2 ani incontinuu incl cand faceam dus sua dormeam si nu are nici o prb, desi la alte ceasuri am vaut ca se mai duce argintiul/auriul de pe ele si se vede metalul de dedesubt... asa k nu toate sunt bune
planet spa - i'm a huge fan pt cele cu maslinesi gama noua cu goji mi se pare faina
ulei skin so soft

claudiarebecca
Postat pe 2 Noiembrie 2009 17:40
ce nu imi place - lacurile de unghii - low quality
crema de maini skin so soft - pe mainile mele ramane ca o faina...cah
deorollurile - sunt naspa rau - singurul deoroll care mi-a plaut a fost el de la amway desi era 32 ron e super tare.. deodorant adevarat nu prostii cu bila
de la naturals imi plac unele kestii dar toti cunoscutii imi cer prajitura cu capsuni, migdale, vanilie sau ce miros avea lotiunea de corp folosita
sampoane naturals - bleah - a fost primul produs avon pe kre l-am vazut in viata mea acum multi ani si nici nu am vrut sa mai vad altul drept care daca imi comanda vreun cunoscut il trimiteam la alt reprezentant - nu livrez asemenea produse
claudiarebecca
Postat pe 2 Noiembrie 2009 17:44
De la: kudika078686, la data 2009-11-02 09:18:23HA! am intrat pe topic in speranta ca voi citi comentarii vis-a-vis de produsele Avon... care-s bune! care-s rele! (daca sunt rele) care si-au facut efectul si care nu, dar nu vad decat reclame.... DEZAMAGITOR!

Hai fetelor sa comentam, nu sa ne facem reclama. Si eu vand produse, dar as prefera sa stiu mai multe despre ele de la cele care le-au folosit.

rimelurile sunt de tot c.catul, nu sunt bune de nimic, mi s-au rupt groznic genele si cand ma demachiam mi se duceau cu tot cu rimel
ojele de unghii la fel jalnice, mi-am stricat unghiile de la ele, plus k se sterg f repede, sunt dezamagita de produsele lor, prefer oriflame, mai scumpe putin dar mai ok
dermatografele si creioanele de ochi sunt proaste, scumpe si nu sunt bune de nimic...
despre parfumuri nu am de comentat imi plac ff mult, pur blanca,percive, today,tomorrow,allways,jet femme,spotlight,little black dress,incadesence si far away, astea le-am folosit si le folosesc...
luciurile de buze si gelurile de dus la fel, imi plac foarte mult, in schimb sampoanele si prod pentru par sunt groaznice, pt mine... mi-au facut o matreatza grozava
folosesc si unele creme pt corp,fata si maini, dar si acelea doar unele...
ralukutzza
Postat pe 2 Noiembrie 2009 17:47
PRODUSELE AVON...sunt produse cosmetice ca orice alte produse cosmetice...sunt oameni care au ramas dezamagiti de produsele unor firme cu mai mare greutate decat AVON...secretul consta in cat de bine iti cunosti corpul ca sa stii ce sa-i oferi. Sunt reprezentant AVON din facultate( si sunt 7 ani de cand am terminat-o) si produsele de la aceasta firma sunt cele pe care le folosesc mai mereu. Atunci cand am avut o problema cu un anumit produs, mi-am dat seama ca nu-mi prieste si l-am schimbat cu altul, mi-am facut niste teste pentru tipul de ten , pentru hidratarea pielii etc si problema s-a rezolvat. De aceea si exista o gama variata de creme de fata, o gama diversificata de sampon...pentru ca suntem diferiti si fiecaruia i se potriveste altceva...trebuie sa gasim produsul care ne face bine...In ciuda carcotelilor care vor exista in urma acestui mesaj, ofer ,tuturor brailenilor interesati, serviciile mele de reprezentan AVON pe adresa :monateo_vitan@yahoo.com
P.S.:"dezamagitor" este faptul ca unii doar critica pe altii incercand sa-si ridice singuri laurii...
Eu am crescut sub insemnul vorbelor ca nu trebuie sa-ti fie rusine sa muncesti cinstit, oricare ar fi aceasta meserie, chiar daca uneori ea presupune si putina umilinta.
pentru toate cititoarele: ZAMBITI !...face bine si pentru noi si pentru privitorii nostri
Monateo
Postat pe 15 Noiembrie 2009 10:44
si eu sunt reprezentant Avon,iar mie imi plac urmatoarele:
rimelul super shock(imi face f bn)
gelurile de dus senses(miros grozav de bn_toate)
gama naturals(ce-i drept inafara de sampoane)
perle iluminatoare pt ten
perle bronzante
gama skin so soft(care chiar lasa piele foaaaarte fina)
FLORY_DULCIK
Postat pe 2 Decembrie 2009 00:26
a folosit cineva perle bronzante de la avon? sunt bune de ceva?
criss84
Postat pe 16 Septembrie 2010 21:00
De la: criss84, la data 2010-09-16 21:00:51a folosit cineva perle bronzante de la avon? sunt bune de ceva?


cred ca decat alea sunt bune de ceva!
Barbie30
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:20
Stiati ca acum va puteti comanda produsele preferate Avon cu 25% reducere devenind client inregistrat ? Oferta este valabila numai daca va inscrieti luna aceasta ,veti primi cadou perle bronzante Arabian Glow plus livrare gratuita prin curier .
Intrati aici pentru mai multe info : http://avontimisoara.wordpress.com/vreau-sa-devin-client-inregistrat-reprezentant-avon/
adinuta88
Postat pe 14 Decembrie 2010 18:53
Povesti cu reducerile...si in cataloage se umfla preturile, ca sa para apoi o "mare reducere"...te poti lamuri comparand 2 cataloage.... ...mai bine zi de oferta cu 2 parfumuri la 70 de lei...aia e singura reducere de anul asta
kudika226898
Postat pe 14 Decembrie 2010 21:49
eu am gasit un site foarte ieftin, unitiparfum.ro, am cumparat de la ei, in 2 zile am avut produsele, sunt originale iar parfumul persista bine pe piele, sunt foarte buni si seriosi si ieftini, ii recomand cu caldura si nu se compara cu avon, oriflame etc
1377
Postat pe 30 Ianuarie 2011 13:39
Chiar nu se compara nici macar cu avoanele si oriflamele...sunt jenanti de-a dreptul...
kudika226898
Postat pe 2 Februarie 2011 13:30
SweetS
Postat pe 13 Martie 2011 12:51
Moare Avonu'?
kudika226898
Postat pe 10 Aprilie 2011 07:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
jeans sexy woman.... 3 De la: kikirikimiki30 19 Decembrie 2009 17:22
Marci de haine 72 De la: dagostin0 30 Iunie 2010 13:45
Vanzare produse noi, bune si ieftine- 5 De la: dana_21 9 Aprilie 2009 17:29
PESTE 70% DIN pib-UL AUSTRIEI PLEACA DE LA NOI DIN TARA HAI SA DAM MANA CU MANA DACA AVETI MASINI. 1 De la: kudika023849 15 Ianuarie 2011 00:11
Blogurile de moda din Romania 2 De la: anastasia_m 15 Mai 2010 22:42