o intrebare????

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

happy_girl Avatarul lui happy_girl

7 mesaje

Buna,

cu ceva timp in urma am aflat ca prietenul meu a avut virusul HPV.la luat de la fosta lui prietena cu care era pe vremea aceea.a facut tratament si a scapat.exista sansa sa reapara??sa imi dea si mie??? chiar daca el a facut tratament...
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Un raspuns: pune mana pe telefon si intreaba-ti medicul!
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
cotyca Avatarul lui cotyca

406 mesaje
Oras: brasov

De la: happy_girl, la data 2009-10-15 12:04:24Buna,

cu ceva timp in urma am aflat ca prietenul meu a avut virusul HPV.la luat de la fosta lui prietena cu care era pe vremea aceea.a facut tratament si a scapat.exista sansa sa reapara??sa imi dea si mie??? chiar daca el a facut tratament...

De regula intrebarea asta o pui prima data unui medic, nu noua pe forum....mergi la doctor pentru mai multe lamuriri...
AliceP Avatarul lui AliceP

121 mesaje

Am avut si eu o prietena care a trecut prin exact acelasi lucru...si a luat... Nu vreau sa te descurajez,dar HPV nu e vizibil la femei pentru ca se manifesta intern. Mergi la medic de urgenta ca nu e de glumit cu problema asta...Eventual mergeti amindoi,sa nu va dati de la unul la altul...
Mult succes!
i_andra Avatarul lui i_andra

197 mesaje
Oras: pitesti

De la: happy_girl, la data 2009-10-15 12:04:24Buna,

da un google "hpv" si informeaza-te despre acest virus periculos .....apoi sa ne spui daca iti mai arde sa astepti raspunsuri pe forum
"Un om destept rezolva problema, un om si mai destept o evita."
kudika077113 Avatarul lui kudika077113

47 mesaje

INTREABA NU MEDIC CA SA FII SIGURA
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

cateodata cred ca acest forum e mai popular decat google.
kudika nu google, google kudika :->
bestiutza_relouded Avatarul lui bestiutza_relouded

8232 mesaje

De la: felixcat, la data 2009-10-29 17:14:38cateodata cred ca acest forum e mai popular decat google.

http://lumeacafelei.eva.ro/plantatia-lui-bestiuitza/
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: felixcat, la data 2009-10-29 17:14:38cateodata cred ca acest forum e mai popular decat google.
or sa dea in judecata kudika ca le fura clientela:))=))
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.