ajutati-ma sa-mi ajut prietenul

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Salut all....am mare nevoie de ajutorul vostru...prietenul meu abia a inceput cariera sa de ilustrator si de 2 zile s-a inscris la un concurs care cere cat mai multe voturi pt lucrarea fiecaruia IN FIECARE ZI....daca va place desenul lui puteti vota... jeu.agnesb.fr/teeshirts/01033.html
Va multumesc mult si sper fiti solidari/re
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Eu am intrat pe site.. si, cu parere de rau iti spun.. n-am inteles nimic. Nu stiu care este desenul amicului tau (de vreme ce nu i-ai dat numele de concurs)... deci nu pot vota. Daca e vorba de primul tricou, cel cu manusi de box.. mie una, nu-mi place.
Raporteaza abuz de limbaj
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

De la: o_aiurita, la data 2009-10-15 17:31:28Salut all....am mare nevoie de ajutorul vostru...prietenul meu abia a inceput cariera sa de ilustrator si de 2 zile s-a inscris la un concurs care cere cat mai multe voturi pt lucrarea fiecaruia IN FIECARE ZI....daca va place desenul lui puteti vota... jeu.agnesb.fr/teeshirts/01033.html
Va multumesc mult si sper fiti solidari/re

de ce sa fiu solidara cu el?????
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Fosta membra Kudika.ro
Exact...dar nu sunt doar manusi de box...e un boxior!!!!!!!!! tre sa dai click pe manusi ca sa vezi imaginea toata, iar daca vrei sa votezi tre sa apesi pe j'aime,je vote care se gaseste chiar sub desen langa o inima....
Oricum mersi pentru raspuns, macar ai fost sincera, lucru pe care il apreciez;
Fosta membra Kudika.ro

raspuns pt greieras:
Pt. ca esti o fire generoasa si sta in natura ta sa ajuti pe cineva daca poti....mai ales ca se trateaza doar de cateva voturi!!!!!!!!!!!!! Sau cel putin asa ar trebui sa fii...
Fosta membra Kudika.ro
cred ca am votat..urasc franceza si ea pe mine
sincer?nu inteleg..tricoul..dar am fost solidara
http://www.ilovemilka.ro/mesaj?msgid=e2618ca591df179ba0f4fbc5f8fc1588
Fosta membra Kudika.ro
anot, am vazut arta moderna de mii de ori mai indescifrabila
dar ai fost buna si iti dau un pupic
si eu am fost solidara..nu mi-au displacut tricourile, chiar mi-au parut interesante
e o chestiune de gust
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

De la: o_aiurita, la data 2009-10-16 18:03:26

raspuns pt greieras:
Pt. ca esti o fire generoasa si sta in natura ta sa ajuti pe cineva daca poti....mai ales ca se trateaza doar de cateva voturi!!!!!!!!!!!!! Sau cel putin asa ar trebui sa fii...

votasem deja! da' voiam sa fiu berbec!
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Fosta membra Kudika.ro
Va multumesc mult pentru voturi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 si nu uitati: se poate vota in fiecare zi pana pe 2 noiembrie....
Fosta membra Kudika.ro
Nu ma durea degetul daca voi apasa botonul de votat

Arta indescrifrabila pt noi canta , sublima pt altii

Semnatura?......Tot ce e rau si mai bun pe lumea asta se afla in sufletul meu
Fosta membra Kudika.ro
De la: blue07scorpion, la data 2009-10-20 11:57:02Nu ma durea degetul daca voi apasa botonul de votat

Arta indescrifrabila pt noi canta , sublima pt altii

gusturile nu se discuta
blue
Fosta membra Kudika.ro
avem nevoie de voturi
roxy084 Avatarul lui roxy084

9 mesaje
Oras: bucuresti

un vot si dun partea mea!
bafta!