Setari Cookie-uri

VENIT SUPLIMENTAR & CARIERA !!!

FM GROUP WORLD – Este o companie poloneza infiintata in anul 2004, probabil firma cu cea mai dinamica dezvoltare din Europa in domeniul vanzarilor produselor de parfumerie in sistem Multi Level Marketing.In doar 3 ani de la infiintare, firma a reusit sa deschida filiale in peste 30 tari din intreaga lume.

In Romania produsele FM sunt importate si distribuite de catre firma FM GROUP COSMETICS srl, incepand din luna Mai 2006.In timpul scurt trecut de la deschiderea filialei din tara noastra si pana acum, foarte multe persoane au reusit sa-si construiasca o afacere de succes din vanzarea in sistem Multi level Marketing a produselor FM.

Oferta de produse FM cuprinde parfumuri si ape de parfum peste 160 arome, geluri de dus, balsamuri de corp, lotiuni dupa ras, spuma de ras, deodorante, produse pentru copii, produse pentru plaja etc.Produsele sunt fabricate in colaborare cu firma Drom din Germania, unul din liderii mondiali in fabricarea compozitiilor de parfumare.

PROMOTIE EXCEPTIONALA PENTRU INSCRIERI , DISCOUNT 40% DIN VALOAREA COMENZILOR TALE, BONUSURI, PROMOTII DESE ADIK POTI LUA UN PARFUM LA 1 LEU + MULTE ALTE OPORTUNITATI !!!
Pentru detalii si inscrieri : nu te poti inscrie fara un cod de sponsor
e-mail : s.sagetica@yahoo.com
tel: 0749062350
VA ASTEPT IN ECHIPA MEA SA NE CONSTRUIM PROPRIA AFACERE SI DE CE NU , SA NE FACEM O CARIERA DIN ASTA !!!!
ANUNT VALABIL IN TOATA TARA ...
DC TE-AM DERANJAT, IMI CER SCZ ...
DC NU TE INTERESEAZA , DA MESAJUL MAI DEPARTE, DC VREI BINENTELES ... MS FRUMOS, WEEKEND PLACUT !!!
dana92
Postat pe 16 Octombrie 2009 15:13
iaaaaaaaaaaarrrrrrr??????????????????
greierash_is_back
Postat pe 16 Octombrie 2009 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Reforma de sanatate 11 De la: bufy_cata 23 Noiembrie 2011 15:28
Ma puteti ajuta cu un sfat?:D 3 De la: Nico18 2 Mai 2013 08:19
IMPORTANT!!!! 3 De la: SweetHappyButterfly 23 Februarie 2009 15:34
nu stiu ce imi doresc! 9 De la: rashela 30 Martie 2010 18:00
VENIT SUPLIMENTAR SAU CHIAR CARIERA! 1 De la: alexxa_elena 14 Noiembrie 2010 10:06