Setari Cookie-uri

despre castigatori

Buna seara tuturor!
Ma puteti informa unde anume se posteaza pe acest site lista cu numele celor care castiga la concursuri?
Tot caut de 3 zile si nu gasesc un loc unde sa scrie aici sunt toti sau vor fi postate numele castigatorilor, caut si nu gasesc , am trimis aseara un mesaj la contact Kudika dar inca nu am primit raspuns de la echipa lor.Sunt noua si poate nu observ eu , am cautat de ma usutura ochii, va rog ma ajuta careva?Multumesc .
Daca exista undeva va rog sa ma scuzati ca am deschis acest subiect.
Danyell_
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:51
Topic separat nu exista.
Pe acelasi topic unde s-a tinut concursul, la incheierea lui.. apare un mesaj Kudika.. unde sunt anuntati castigatorii. S-ar putea sa nu il vezi pentru ca, dupa el .. mai apar si alte mesaje.... in afara concursului.
rashela
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:05
Multumesc mult, foarte prompt raspuns.
Danyell_
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:45
"Raspunde in cadrul acestui topic la intrebarea: „Cum a fost creat noul Lenor Parfumelle?” si poti castiga una dintre cele 35 de sticle Lenor Parfumelle. Concursul se desfasoara in perioada 16 septembrie - 31 octombrie 2009, iar castigatorii vor fi alesi prin tragere la sorti. Verifica in fiecare saptamana daca te numeri printre fericitii castigatori. Mult succes! "


- se spune sa verificam in fiecare saptamana , unde anume sa verificam si in ce zile se fac extragerile sau afisarea castigatorilor?
- castigatorii sunt anuntati prin email sau trebuie sa trimita ei datele la o anumita adresa ca nu se intelege din anuntul concursului?
Danyell_
Postat pe 24 Octombrie 2009 14:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CASTIGATORI YOKKO 1 De la: Neculai 22 Septembrie 2009 18:48
cuvinte 3 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 11:06
care este diferenta intre religie ,si credinta? 6 De la: kudika421339 23 Noiembrie 2011 07:49
salut 3 De la: anka_eda 6 Mai 2009 22:12
Workshop- Design floral 1 De la: aranjamente_florale 25 Mai 2010 16:16