Setari Cookie-uri

18 ani.

hello.sorry daca deschid inca un topic pe tema majoratului si va rog nu sariti cu gura pe mine.
am majoratul in decembrie.vreau sa inchiriez un local si sa invit cam 20=30 de persoane.vreau un bufet suedez dar nuj ce ar trebui sa contina acest bufet suedez.nu vreau chestii complicate pt ca nu cred ca mancarea o sa fie in centru atentiei.si nici bani prea multi n-am
si...niste idei ca petrecerea sa fie mai deosebita?as vrea un bal mascat dar nu cred ca prietenii mei ar fi prea incantati.
cum a fost majoratul vostru.ce buget ati avut?
HereKittyKittyGoGo
Postat pe 25 Octombrie 2009 14:12
nu o sa vrei sa ti-l tii intr-un club?daca vrei bal mascat ar fi mai mic bugetu fiindca l-ai tine acasa si nu ar trebui sa inchiriez ceva.pentru unii nu cred ca o sa fie problema cu balu mascat...da nush cum dansati in rochie lunga...ma refer la fete ..logic.3 milioane lei (300 RON) de persoana Suma nu include banii pentru costumatia de bal.Un singur banchet organizat in cinstea absolvirii liceului a ajuns sa coste cat o nunta intr-un restaurant de lux. in jur de 63 milioane lei (6.300 RON).
iulia069834
Postat pe 2 Noiembrie 2009 09:49
De la: HereKittyKittyGoGo, la data 2009-10-25 14:12:52hello.sorry daca deschid inca un topic pe tema majoratului si va rog nu sariti cu gura pe mine.
am majoratul in decembrie.vreau sa inchiriez un local si sa invit cam 20=30 de persoane.vreau un bufet suedez dar nuj ce ar trebui sa contina acest bufet suedez.nu vreau chestii complicate pt ca nu cred ca mancarea o sa fie in centru atentiei.si nici bani prea multi n-am
si...niste idei ca petrecerea sa fie mai deosebita?as vrea un bal mascat dar nu cred ca prietenii mei ar fi prea incantati.
cum a fost majoratul vostru.ce buget ati avut?


daca nu ai bani prea multi, de ce nu-ti sarbatoresti majoratul acasa?
franziska_eu
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:55
In primul rind la multi ani si sa ai o viata frumoasa .eu nu am avut parte de o aniversare is am facut tot ce am putut ca fetele mele sa aiba asa cum au vrut ele .Cea mare a facut acasa .Nu iti spun 2 saptamini ianinte spala curatenie gatit aranjamente si pe urma iar 2 saptamini dupa iar spalat aranjat etc dpdv al meu a fost o oboseala continua .cea mica a facut anul asta dar la facut la un local m-a costat 500 euro cu tort cu tot cu mincare cu bautura cu artificii piscina tot.si fara deranj fara curatenii .A foat simplu aperitiv adica salam ,rosii,brinza chiftele etc,friptura , prajituri si tort .Daca ai bani mai multi cheltui mai mult daca nu te rezumi la citi ai vezi depinde si cite persoane invita daca vin si figuri simandicoase adica invitatii lu mama,tata etc.fie-mea nu ne-a lasat sa chemama nici unchi a chemat doar tineretul colegii 30 persoane , muzika .a iesit frumos .Hai fruntea sus si aranjaza afara din casa nu in casa ca o aduci pe mamii de disperare Inca o data La multi ani fericiti
geodezia
Postat pe 12 Noiembrie 2009 11:46
Buna si eu zic la multi ani!!!!!!!!!!Si eu am avut anu trecut majoratul.....dar eu l-am facut acasa.......nu a fost asa scump......nici macar nu stiu cat s-a cheltuit.......dar sincer......a fost O.K.Dpdv de bal mascat-ul acela ......eu cred ca ar fi o idee excelenta..........cel putin eu daca as fi prietena ta ..... as fi foarte incantat de bal.......Oricum e alegera ta:*Poooopici si inca odata La Multi (B)ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ancutza18
Postat pe 13 Noiembrie 2009 07:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TOMAPANT,SOTRON.... 6 De la: yumalai 27 Aprilie 2009 06:46
Apel umanitar 1 De la: bestiutza_mv 15 Martie 2009 19:58
am nevoie de ajutor...in legatura cu un motanel 23 De la: otilia3012 1 Aprilie 2014 10:38
reincarnarea 21 De la: laura_stochita 6 Martie 2011 13:08
cum ati reactiona daca.... 51 De la: kudika030927 29 Mai 2009 10:24