Cum sa il aduk inapoi la mine????

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Anna_Marria Avatarul lui Anna_Marria

7 mesaje

Am mai scris odata pentru ka mi`am dat seama k am gresit` ceva kand l`am postat... sper sa ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 19:19:16Am mai scris odata pentru ka mi`am dat seama k am gresit` ceva kand l`am postat... sper sa ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*

Eu nu inteleg asta cu " am avut un prieten acum cateva zile''...
Parca ai avut o durere de cap dar a trecut inte timp...
Anna_Marria Avatarul lui Anna_Marria

7 mesaje

ka sa intelegi si tu.. ne`am despartit.. poate asa e mai bine:D>.. am fost cu el ji ne`am despartit.. kapish?
Fosta membra Kudika.ro
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 19:19:16 . :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*

il chemi la tine....! cutu cutu!
e preferabil totusi s-o faci oral, ca daca-i scrii.....!!
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
Fosta membra Kudika.ro
ji dupa ce-l chemi la tine....
vi ji ne zici ce ai c ai fakut cu el

da nu mai scrieti asa ca ma oripilez cand vad romana asta de mess!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 19:19:16Am mai scris odata pentru ka mi`am dat seama k am gresit` ceva kand l`am postat... sper sa ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*

Pai, intai cumperi o lesa (preferabil din aia cu tepi), dupa care iesi cu el pe strada ji cand el vrea in stanga tu tragi tare de lesa ji il directionezi catre dreapta ji ai sa vezi ca incet incet o sa-l tii numai pe langa tine.Ji daca incepe sa maraie la tine, ii dai usurel cu ziarul peste botic.
Fii atenta ca ti-am dat o lectie de dresaj gratuita, daca doresti ji altele, te costa( 250Euro/ora)!
Fosta membra Kudika.ro
De la: miss_darine, la data 2009-11-02 21:32:32

Pai, intai cumperi o lesa (preferabil din aia cu tepi), dupa care iesi cu el pe strada ji cand el vrea in stanga tu tragi tare de lesa ji il directionezi catre dreapta ji ai sa vezi ca incet incet o sa-l tii numai pe langa tine.Ji daca incepe sa maraie la tine, ii dai usurel cu ziarul peste botic.
Fii atenta ca ti-am dat o lectie de dresaj gratuita, daca doresti ji altele, te costa( 250Euro/ora)!

daca functioneaza la ea!...vezi ca vreau ji eu nijte ore!

ji sa nu uiti de mine!
Fosta membra Kudika.ro

Normal ca o sa functioneze, nici nu-mi fac probleme, este o metoda care n-are cum sa dea gres!

Aja ca poti sa pregatejti banii de-acu'!
Fosta membra Kudika.ro
hmmmm, suna tentant...
dar nu cred pana nu vad
sa jti ji tu asta!
Fosta membra Kudika.ro
sal`tare!!
ji fajiti?
Fosta membra Kudika.ro
De la: mitura, la data 2009-11-02 22:01:35sal`tare!!
ji fajiti?

ohooo
salutari ji tie!

ia iute...ne intzelejim
Fosta membra Kudika.ro
ji gripa esti? vreau ji io 2 kile
Fosta membra Kudika.ro
De la: mitura, la data 2009-11-02 22:07:27ji gripa esti? vreau ji io 2 kile

sa traiti jefa!
taiko_delia Avatarul lui taiko_delia

3879 mesaje
Oras: timisoara

gioooaaaaaa...........................zi zau cu limba scoasa
"Eu sunt Marina " mi-a soptit O noapte-ntreaga ne-am iubit Acuma daca vreti sa stiti De ce am ochii obositi Si merg mai cracanat putin Marina mea era... Marin!
Fosta membra Kudika.ro
spune-i ca iti place in grup!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
eu_nicoleta Avatarul lui eu_nicoleta

3 mesaje

poi......parerea mea este ca certatndu„te mai rau cu el....cu siguranta nu reusesti sa il aduci inapoi....din contra poate doar sa il indepartezi.....eu consider ca indiferenta doare cel mai tare.....si ca daca intr„adevar te iubeste o sa se intoarca la tine.....dar vezi u .....ca daca te„ar fi iubit cu adevarat nu ar mai fi stat cu alta....asa ca ai grija si nu te lasa calcata in picioare..indiferent de sentimentele pe care le ai fata de acest baiat.....si in legatura cu parintii care nu sunt de acord cu tine....sunt probleme trecatoare.....stii cum e dragostea invinge orice.....ai incredere in tine.....