pozitii sexuale

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent pozitii sexuale: (5 din 1 vot)

kudika075729 Avatarul lui kudika075729

4 mesaje

Am citit articolul legat pozitiile sexuale picante. Intr-adevar suna bine, doar ca eu am o probleme la pozitiile in care se penetreaza adanc. Mi-am inceput viata sexuala de un an si ceva, dar inca mai simt durere in stomac de fiecare data cand iubitul meu ma penetreaza foarte adanc. De exemplu in pozitia misionarului, daca eu imi ridic picioarele deja e o problema pentru mine, in doggy style ma doare iar foarte tare. Oare e asta o problema de-a mea, sau se intampla mai multor persoane?
Raporteaza abuz de limbaj
lucia85 Avatarul lui lucia85

2 mesaje

Cam aceeasi problema o am si eu. Incearca la pozitia misionarului sa iti pui o perna sub fund. Ii ofera si partenerului un oarecare confort (in sesnul ca nu mai sta foarte incordat). Eu am incercat asa si a mers.
helenne22 Avatarul lui helenne22

69 mesaje
Oras: sibiu

Da..mi s-a intamplat si mie sa ma doara in anumite pozitii...incercam mai mult sa-mi gasesc pozitia corecta ca sa nu ma doara...ideea lui lucia e buna.:)
kudika075729 Avatarul lui kudika075729

4 mesaje

si nu ai simtit durerea accea ingrozitoare? Dar toata treaba asta cu durerea se poate sa fie o problema? Oare ar trebui sa discut cu un medic?
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

dotari mari nu doar voi patiti nu va alarmati
kudika nu google, google kudika :->
helenne22 Avatarul lui helenne22

69 mesaje
Oras: sibiu

la mine recunosc ca depinde de marimea organului partenerului....daca e dotat, e clar ca in anumita pozitii o sa ma doara. Asta pentru ca simt ca imi apasa pe ceva din interior...eu cred ca e normal...daca e aceeasi chestie la tine ca si la mine. eu cred ca trebuie pur si simplu sa-si gasesti pozitia potrivita cat sa nu te doara...
kudika081469 Avatarul lui kudika081469

4 mesaje
Oras: buzau

e da nu mai spune....qm e sa fi fericita?
kiar nush ce sa zik aici
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

De la: helenne22, la data 2009-11-07 18:35:39la mine recunosc ca depinde de marimea organului partenerului....daca e dotat, e clar ca in anumita pozitii o sa ma doara. Asta pentru ca simt ca imi apasa pe ceva din interior...eu cred ca e normal...daca e aceeasi chestie la tine ca si la mine. eu cred ca trebuie pur si simplu sa-si gasesti pozitia potrivita cat sa nu te doara...

apasa pe cervix mai exact
kudika nu google, google kudika :->
kudika023770 Avatarul lui kudika023770

1358 mesaje
Oras: ploiesti

Daca este aceeasi chestie la amandoi, poate fi un motiv de divort.
vanghelis008.wordpress.com
miruna09 Avatarul lui miruna09

32 mesaje

Nu cred ca are legatura cu partenerul ci cu tine,nu are legatura cu cat de dotat este daca te doare atunci cand te penetreaza in adancime...durerea nu este in burta desi tu asa simti...ea vine de la colul uterin in cele mai mari cazuri...poate si atunci cand ti-ai pierdut virginitatea sau cand a facut-o un pic mai brutal...colul tau a fost mai sensibil si s-a produs o rana usoara ori iritatie dar nu trebuie sa te sperii...se poate dupa actul sexual sa te si usture un pic la urinare...daca este si asta merci la doctor,,nu e ceva grav din contra,multe femei nici nu stiu ca au dar se rezolva si asa vei fi mult mai linistita...mai are legatura si cu cat de mult te exciti in timpul actului..este mai dureros daca nu te exciti cat trebuie...incearca in primul rand sa te relaxezi mai mult sa nu stai incordata in nici o situatie chiar daca el munceste un pic mai mult si vezi daca se mai schimba situatia...spunei si lui,este fff important dar nu il speria cu asta...ii explici pur si simplu....
daniel1111 Avatarul lui daniel1111

4 mesaje
Oras: bucuresti

vreau sex , nr meu 0735831822, din bucuresti student facultate
love_strike Avatarul lui love_strike

107 mesaje

De la: daniel1111, la data 2009-11-13 13:41:55vreau sex , nr meu 0735831822, din bucuresti student facultate

Impusca-te baietzica. Aici e site de femei nu de agatat pt sex..
Cauta laforumurile din Playboy sau altceva
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: daniel1111, la data 2009-11-13 13:41:55vreau sex , nr meu 0735831822, din bucuresti student facultate

n'am credit...
Sweet Little Devil
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: love_strike, la data 2009-11-14 00:28:28

Impusca-te baietzica. Aici e site de femei nu de agatat pt sex..
Cauta laforumurile din Playboy sau altceva

Poate nu cauta femei Poate vrea barbati, soacre frustrate sau animale...Ca doar nu a scris CU CINE vrea sex ...Eu ofer un cactus..Anterior sau posterior
Fosta membra Kudika.ro
....sau poate prefera vreun animal..sa ma ierte regnul....sau poate vrea doar minute la cartela ....sau poate nu voia nimic,voia doar sa se laude
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Deci un capitalist cu hoteluri, case si milioane la banca Monpoly si lipsuri sexuale ?
yamuna Avatarul lui yamuna

19 mesaje

..Pisi..si noi vrem o viata mai buna dar nu ne lasam numerele de tel pe forumuri..
darksukkubus69 Avatarul lui darksukkubus69

1008 mesaje

Pai spune-ne si noua in ce pozitie vrei, daca tot esti disperat si lasi nr de tel. pe aici, ca parca asta era subiectul acestei discutii....
dede25 Avatarul lui dede25

55 mesaje
Oras: constanta

De la: kudika075729, la data 2009-11-06 15:30:27Am citit articolul legat pozitiile sexuale picante. Intr-adevar suna bine, doar ca eu am o probleme la pozitiile in care se penetreaza adanc. Mi-am inceput viata sexuala de un an si ceva, dar inca mai simt durere in stomac de fiecare data cand iubitul meu ma penetreaza foarte adanc. De exemplu in pozitia misionarului, daca eu imi ridic picioarele deja e o problema pentru mine, in doggy style ma doare iar foarte tare. Oare e asta o problema de-a mea, sau se intampla mai multor persoane?

dap, e o problema. nu e normal sa doara. poate esti putin racita. in orice caz, trebuie neparat sa vizitezi doctorul. o data ce ai inceput viata sexuala, controlul o data la sase luni e obligatoriu. numai pentru sanatatea ta o faci. doctorului trebuie sa-i spui exact ce simti, cum simti, in ce pozitii te doare si cum. te va ajuta foarte mult sfatul lui. nu neglija, ca mai tarziu iti va parea rau, crede-ma. o problema nedetectata la timp poate avea repercursiuni foarte grave ulterior. multa sanatate.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

iar pozitii sex
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro

nah, ca te-am vazut prea tarziu...
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

oooof....
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces