Setari Cookie-uri

please..help me

salut,salut la toata lumea...de ceva vreme am o maaareeee problema .sa va zic de ce..pana acum cateva luni ma epilam foarte bine pe picioare cu aparatul de ras..unul f bun..era super ok nu aveam nici o chestie ..nici nu mai stiu la ce interval ma epilam pt k firele cresteau mai greu...buunn...ce-mi da mie prin cap in vara asta...sa iau o crema epilatoare VEET..zic ..sa incerc si crema..si m-a saturat crema aia..deci de cand am folosit-o e nasoala treaba..daca ma epilez seara cu aparatu de ras a doua zi incep sa iasa firisoarele de par...deci sunt disperata ..nu mai stiu ce sa fac..tin sa mentionez ca acea crema am folosit-o de 2 ori dupa care cand am vazut ce se intampla .am aruncat-o..a patit careva din voi asa ceva?...cum pot sa scap de astapt k e aiurea...eu stau si cu prietenul meu si in fiecare seara eu sunt in baie dau cu lama pe picioare pt k e penibil sa puna mana pe tine si sa simta asta....asa ca va rog din suflet daca aveti vreun sfat care sa ma scape de cosmar va sunt recunoscatoare
kudika009231
Postat pe 15 Noiembrie 2009 01:33
epilare vedete de televiziune nu mai inteleg nimic
yumy
Postat pe 17 Noiembrie 2009 09:03
De la: kudika009231, la data 2009-11-15 01:33:18salut,salut la toata lumea...de ceva vreme am o maaareeee problema .sa va zic de ce..pana acum cateva luni ma epilam foarte bine pe picioare cu aparatul de ras..unul f bun..era super ok nu aveam nici o chestie ..nici nu mai stiu la ce interval ma epilam pt k firele cresteau mai greu...buunn...ce-mi da mie prin cap in vara asta...sa iau o crema epilatoare VEET..zic ..sa incerc si crema..si m-a saturat crema aia..deci de cand am folosit-o e nasoala treaba..daca ma epilez seara cu aparatu de ras a doua zi incep sa iasa firisoarele de par...deci sunt disperata ..nu mai stiu ce sa fac..tin sa mentionez ca acea crema am folosit-o de 2 ori dupa care cand am vazut ce se intampla .am aruncat-o..a patit careva din voi asa ceva?...cum pot sa scap de astapt k e aiurea...eu stau si cu prietenul meu si in fiecare seara eu sunt in baie dau cu lama pe picioare pt k e penibil sa puna mana pe tine si sa simta asta....asa ca va rog din suflet daca aveti vreun sfat care sa ma scape de cosmar va sunt recunoscatoare


daca te faci cu lama in fiecare seara nu mai ajungi la rezultatul pe care-l doresti nici intr-o mie de ani deci.....reia sa te epilezi cu aparatul fara sa te mai faci cu lama sau cu crema( care...isi face treaba tot cam ca lama,adica a 2-a zi parul deja incepe sa creasca) in cateva sapt. ar trebui sa scapi de pb asta,adica parul sa se rareasca,sa se subtieze si sa nu mai trebuiasca sa te epilezi zilnic
AlexandraDAlly
Postat pe 2 Decembrie 2009 22:51
sal nu mai folosii lama nici crema incerca sa folosesti ceara ,ii ff buna cu timpul rareste ff bine si nici nu mai creste asculta un sfat bun de la cineva ce s-a confrutat cu acesta prb . in timp ai sa vezi ca am mare dreptate
micutza_inima
Postat pe 3 Decembrie 2009 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cea mai frumoasa vedeta din romania 181 De la: OanaTrifu 22 Mai 2013 14:09
O mica "problema" 67 De la: GABYTA13 23 Octombrie 2009 08:52
please..help me 4 De la: kudika080450 3 Decembrie 2009 14:04
Oana Zavoranu si Pepe 17 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:09
caut barbat care s-a saturat de fete fitoase 461 De la: 26 Ianuarie 2016 12:53