Setari Cookie-uri

Sunt revoltata - Basescu loveste un copil ...si totusi e "campanie"

Am deschis aceasta tema de discutie pentru ca sunt revoltata. Fragmentul de film in care Traian Basescu loveste golaneste un copil m-a cutremurat. M-a cutremurat felul in care Traian Basescu a eschivat o explicatie logica si m-au scarbit comentatorii de pe net care spuneau ca ....ori este copilul bolnav psihic si il surmena pe candidat....ori ca daca a rostit copilul numele lui Iliescu trebuia calcat in picioare ...ori, cel mai penibil, filmul este trucat. Recunosc cinstita ca mi-am urecheat fetita si nu o singura data - dar daca as vedea un strain ca imi loveste copilul, fie si Traian Basescu - l-as omora cu mana mea fiind constienta de consecinta!
RalucaSorescu
Postat pe 29 Noiembrie 2009 18:37
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/30099/Base-loveste-un-copil-de-neiertat.html


Calandrinon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 18:43
De la: Calandrinon, la data 2009-11-29 18:43:52http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/30099/Base-loveste-un-copil-de-neiertat.html




greierash_is_back
Postat pe 29 Noiembrie 2009 19:55
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-29 19:55:27
De la: Calandrinon, la data 2009-11-29 18:43:52http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/30099/Base-loveste-un-copil-de-neiertat.html







Calandrinon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:05
De la: RalucaSorescu, la data 2009-11-29 18:37:18Am deschis aceasta tema de discutie pentru ca sunt revoltata. Fragmentul de film in care Traian Basescu loveste golaneste un copil m-a cutremurat. M-a cutremurat felul in care Traian Basescu a eschivat o explicatie logica si m-au scarbit comentatorii de pe net care spuneau ca ....ori este copilul bolnav psihic si il surmena pe candidat....ori ca daca a rostit copilul numele lui Iliescu trebuia calcat in picioare ...ori, cel mai penibil, filmul este trucat. Recunosc cinstita ca mi-am urecheat fetita si nu o singura data - dar daca as vedea un strain ca imi loveste copilul, fie si Traian Basescu - l-as omora cu mana mea fiind constienta de consecinta!

curios este ca toate astea de va oripilati,va faceti cont pe kudika in aceeasi zi si trantiti un topic de sezon

@Fetelooooor ...in acelasi timp
Ce faceti in companie??
mitura
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:09
De la: mitura, la data 2009-11-29 20:09:04
De la: RalucaSorescu, la data 2009-11-29 18:37:18Am deschis aceasta tema de discutie pentru ca sunt revoltata. Fragmentul de film in care Traian Basescu loveste golaneste un copil m-a cutremurat. M-a cutremurat felul in care Traian Basescu a eschivat o explicatie logica si m-au scarbit comentatorii de pe net care spuneau ca ....ori este copilul bolnav psihic si il surmena pe candidat....ori ca daca a rostit copilul numele lui Iliescu trebuia calcat in picioare ...ori, cel mai penibil, filmul este trucat. Recunosc cinstita ca mi-am urecheat fetita si nu o singura data - dar daca as vedea un strain ca imi loveste copilul, fie si Traian Basescu - l-as omora cu mana mea fiind constienta de consecinta!

curios este ca toate astea de va oripilati,va faceti cont pe kudika in aceeasi zi si trantiti un topic de sezon

@Fetelooooor ...in acelasi timp
Ce faceti in companie??


mitulee

api..in campanie , stau si ma minunez ce mai scot astia , cu ce se mai improasca unul pe celalat....

vorba aia:
" hic hic ....si eu cu cine votez?!"
Calandrinon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:14
De la: Calandrinon, la data 2009-11-29 20:14:45
De la: mitura, la data 2009-11-29 20:09:04
De la: RalucaSorescu, la data 2009-11-29 18:37:18Am deschis aceasta tema de discutie pentru ca sunt revoltata. Fragmentul de film in care Traian Basescu loveste golaneste un copil m-a cutremurat. M-a cutremurat felul in care Traian Basescu a eschivat o explicatie logica si m-au scarbit comentatorii de pe net care spuneau ca ....ori este copilul bolnav psihic si il surmena pe candidat....ori ca daca a rostit copilul numele lui Iliescu trebuia calcat in picioare ...ori, cel mai penibil, filmul este trucat. Recunosc cinstita ca mi-am urecheat fetita si nu o singura data - dar daca as vedea un strain ca imi loveste copilul, fie si Traian Basescu - l-as omora cu mana mea fiind constienta de consecinta!

curios este ca toate astea de va oripilati,va faceti cont pe kudika in aceeasi zi si trantiti un topic de sezon

@Fetelooooor ...in acelasi timp
Ce faceti in companie??


mitulee

api..in campanie , stau si ma minunez ce mai scot astia , cu ce se mai improasca unul pe celalat....

vorba aia:
" hic hic ....si eu cu cine votez?!"


ehhh...ce mai conteaza culoarea??mie cica mi se potriveste violetul
mitura
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:16
De la: mitura, la data 2009-11-29 20:16:57
De la: Calandrinon, la data 2009-11-29 20:14:45
De la: mitura, la data 2009-11-29 20:09:04
De la: RalucaSorescu, la data 2009-11-29 18:37:18Am deschis aceasta tema de discutie pentru ca sunt revoltata. Fragmentul de film in care Traian Basescu loveste golaneste un copil m-a cutremurat. M-a cutremurat felul in care Traian Basescu a eschivat o explicatie logica si m-au scarbit comentatorii de pe net care spuneau ca ....ori este copilul bolnav psihic si il surmena pe candidat....ori ca daca a rostit copilul numele lui Iliescu trebuia calcat in picioare ...ori, cel mai penibil, filmul este trucat. Recunosc cinstita ca mi-am urecheat fetita si nu o singura data - dar daca as vedea un strain ca imi loveste copilul, fie si Traian Basescu - l-as omora cu mana mea fiind constienta de consecinta!

curios este ca toate astea de va oripilati,va faceti cont pe kudika in aceeasi zi si trantiti un topic de sezon

@Fetelooooor ...in acelasi timp
Ce faceti in companie??


mitulee

api..in campanie , stau si ma minunez ce mai scot astia , cu ce se mai improasca unul pe celalat....

vorba aia:
" hic hic ....si eu cu cine votez?!"


ehhh...ce mai conteaza culoarea??mie cica mi se potriveste violetul


cand intri in cabina de vor...iti pui mana la ochi, si cu cealata faci asa:
"ala bala potocala..."...si cand termini pui stampila si te uiti pe cine ai nimerit!
Calandrinon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:32

cand intri in cabina de vor...iti pui mana la ochi, si cu cealata faci asa:
"ala bala potocala..."...si cand termini pui stampila si te uiti pe cine ai nimerit! [/quote]

bueiiii,glumim,radem,da` o sa fie vai de funduletzul nostru
mitura
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:45
De la: RalucaSorescu, la data 2009-11-29 18:37:18Am deschis aceasta tema de discutie pentru ca sunt revoltata. Fragmentul de film in care Traian Basescu loveste golaneste un copil m-a cutremurat. M-a cutremurat felul in care Traian Basescu a eschivat o explicatie logica si m-au scarbit comentatorii de pe net care spuneau ca ....ori este copilul bolnav psihic si il surmena pe candidat....ori ca daca a rostit copilul numele lui Iliescu trebuia calcat in picioare ...ori, cel mai penibil, filmul este trucat. Recunosc cinstita ca mi-am urecheat fetita si nu o singura data - dar daca as vedea un strain ca imi loveste copilul, fie si Traian Basescu - l-as omora cu mana mea fiind constienta de consecinta!


Absolut de acord cu tine. Un copil lovit cu bestialitate este aparat instantaneu.. cel putin de oricare femeie. Daca acolo, in film, nici macar spp-istii nu au reactie.. (teoretic, daca base ar fi lovit pe cineva.. ar fi trebuit sa sara imediat sa descopere macar motivul... pentru care cel pe care il apara.. loveste)..nu-i greu de inteles ca e liniste deplina in zona.. Toata lumea-i linistia... rade, isi vede de treaba. De ce nu ar face-o? Nu se intampla nimic special in jurul lor.
Dar uite ca noi vrem sa se intample ceva. E musai!! Cu ce naiba iesim in fata in turul doi sa-l doboram?
rashela
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:51
De la: mitura, la data 2009-11-29 20:45:58
cand intri in cabina de vor...iti pui mana la ochi, si cu cealata faci asa:
"ala bala potocala..."...si cand termini pui stampila si te uiti pe cine ai nimerit!


bueiiii,glumim,radem,da` o sa fie vai de funduletzul nostru
[/quote]


asa e mitule....
sincer..nici nu sti ce e mai bine sa alegi...sa stai cu dreapta...chiar daca nu te-a incantat in ultimii 5 ani, sau sa incerci sa mergi pe stanga, doar pt a vedea daca se va produce vreo schimbare in bine....

chiar e nasol...
Calandrinon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Festivalul Toamnei 1 De la: targurialtfel 27 Septembrie 2010 09:00
Premiile Grammy 2010 1 De la: danyx 2 Februarie 2010 21:36
Revelion 2013 1 De la: kudika_23622 17 Decembrie 2012 01:26
Noi ne intanlim in aprilie 1 De la: flory_florin 23 Ianuarie 2011 00:48
Atelier/Workshop Feng Shui 1 De la: ElvenDesign 14 Iunie 2012 20:59