Setari Cookie-uri

cum merge relatia intre un scorpion si o fecioara?

am cunoscut o persoana din zodia fecioara si ami place mult de el eu sunt scorpion ... va rog care ami spune si mie ...?parere??
maryia
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:09
pai, daca scorpionul reuseste sa te faca femeie, poate sa mearga
miss_darine
Postat pe 7 Decembrie 2009 13:24
eu sunt scorpion si el e fecioara... mnah si de asta am intrebat .. sper sa mearga relatia sa ne cunoastem bn
maryia
Postat pe 7 Decembrie 2009 14:44
Buna. Eu sunt scorpioanca si prietenul meu fecioara. Este adesea foarte complicat. Nu as vrea sa fie asa, dar din pacate am dese momente in care regret ca am lungit relatia asta doi ani. E...pur si sumplu ciudat, tace si eu nu suport asta, eu vreau ca omul sa vorbeasca, sa se exprime, se spuna ce il deranjeaza sau nu. Eh, el se inchide in el cand eu ii fac cea mai mica observatie, si atunci pazea, chiar nu mai scoate o vorba. Am mai avut alt prieten tot aceeasi zodie. Pot sa iti spun sigur ca de inselat nu inseala, este important si asta, dar te lovesti de probleme legate de comunicare cu ei.
Daca te tine nervul....succes. Dar eu cred ca nu sunt doua zodii compatibile
Ionellla
Postat pe 8 Decembrie 2009 00:02
apai eu nu stiu ce fel de fecioara o fi persoana asta ca eu kiar problșeme de comunicare nu am pot vb cu el orice ... :P o fi diferit nush.. ami place dekiar cum vb cu mine .. cum se comporta ne intelegem bn da sunt momente cand al sun si poate are treaba mnah si nu rasp ami spune el ca ai sunt draga si etc ca ai plac mult mnah ... ma pui pe ganduri oricum ... deocamdata vreau sal cunosc sa vad cum e .. dar pe net si la tel ne intelegem de minune chiar el ami zice ca , cu mine poate sa discute orice ... da nah sti cum sunt scorpioniii .. daca nu ai bagi in seama ai doare mai ales cu indiferenta .. moama sa nu fie asa ca eu asa sunt daca o faci poe indiferentul ma atragi mai mult desi ma enervez de numa ... insist sa te caut eu
maryia
Postat pe 8 Decembrie 2009 08:37
iti recomand zodia Fecoiara si eu sunt tot zodia Scorpion si de aprox 4 ani am o,relatie cu un om deosebit in zodia fecioarei...este relatia PERFECTAAA ..EXACT ce mi-am dorit
mely26
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:33
De la: SyMpAtYyKa, la data 2009-12-08 08:37:47 apai eu nu stiu ce fel de fecioara o fi persoana asta ca eu kiar problșeme de comunicare nu am pot vb cu el orice ... :


ati incercat sa fiti amandoi in aceiasi retea?
geo_xx
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:42
SCORPION ( 23.10 – 21.11 )

Pietre norocoase: topaz, opal, agat de foc, jad, onix.

Motto: Sa nu stie stanga, ce face dreapta

Gold Hit: Rasputin – Bonnie M


Dragoste. Scorpionii poseda un magnetism personal debordant, in sensul ca atrag o gramada de inele ori verighete ruginite, de-aici si dramele personale. Intrucat anul trecut strugurii au fost cam acri, anul acesta vei renunta la multe din fixatii si obsesii pentru perfectiune, ba chiar si la geloziile caracteristice. Iar incepand cu septembrie vei...

...afli mai multe in Horoscop funny 2010 :
http://verze.ro/index.php/Horoscop/Horoscop-2010/horoscop-2010.html
ice_flower
Postat pe 15 Ianuarie 2010 18:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
danyellutza 2 De la: Hefe_s_back 13 Mai 2009 20:48
spuneti-mi va rog 13 De la: blueangel29 14 Iulie 2009 20:47
buna 1 De la: ursuletua 29 Iunie 2009 01:37
Femeile Balanta!!! 22 De la: Valy90 1 Mai 2011 22:57
Cum merge relatiafemeia rac-barbatul leu? 4 De la: kudika069293 17 Septembrie 2009 19:08