Setari Cookie-uri

haine de firma?!

un prieten mi-a recomandat recent adresa http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=11752 spunand ca pot sa apelez cu incredere la serviciile lor,insa eu sunt in dubii.nu stiu cat de seriosi pot fi si ma intrebam cumva daca vre unul dintre voi a avut vreodata de aface cu siteul de mai sus si daca imi poate da si cateva amanunte referitor la seriozitatea si calitatea produselor.Vreau sa ii fac cadou iubitului meu de craciun un trening de firma si nu as vrea sa o dau in bara cu o calitate proasta.Va rog sa ma ajutati cu informatii sau cu alte adresa daca aveti de unde sa pot comanda si online.Multumesc.
bya_bo
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:49
De la: bya_bo, la data 2009-12-08 22:49:18un prieten mi-a recomandat recent adresa http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=11752 spunand ca pot sa apelez cu incredere la serviciile lor,insa eu sunt in dubii.nu stiu cat de seriosi pot fi si ma intrebam cumva daca vre unul dintre voi a avut vreodata de aface cu siteul de mai sus si daca imi poate da si cateva amanunte referitor la seriozitatea si calitatea produselor.Vreau sa ii fac cadou iubitului meu de craciun un trening de firma si nu as vrea sa o dau in bara cu o calitate proasta.Va rog sa ma ajutati cu informatii sau cu alte adresa daca aveti de unde sa pot comanda si online.Multumesc.

Dute la magazin.
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:53
De la: bya_bo, la data 2009-12-08 22:49:18un prieten mi-a recomandat recent adresa http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=11752 spunand ca pot sa apelez cu incredere la serviciile lor,insa eu sunt in dubii.nu stiu cat de seriosi pot fi si ma intrebam cumva daca vre unul dintre voi a avut vreodata de aface cu siteul de mai sus si daca imi poate da si cateva amanunte referitor la seriozitatea si calitatea produselor.Vreau sa ii fac cadou iubitului meu de craciun un trening de firma si nu as vrea sa o dau in bara cu o calitate proasta.Va rog sa ma ajutati cu informatii sau cu alte adresa daca aveti de unde sa pot comanda si online.Multumesc.

Crezi ca o sa-i placa adidas?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Decembrie 2009 23:05
De la: bya_bo, la data 2009-12-08 22:49:18un prieten mi-a recomandat recent adresa http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=11752 spunand ca pot sa apelez cu incredere la serviciile lor,insa eu sunt in dubii.nu stiu cat de seriosi pot fi si ma intrebam cumva daca vre unul dintre voi a avut vreodata de aface cu siteul de mai sus si daca imi poate da si cateva amanunte referitor la seriozitatea si calitatea produselor.Vreau sa ii fac cadou iubitului meu de craciun un trening de firma si nu as vrea sa o dau in bara cu o calitate proasta.Va rog sa ma ajutati cu informatii sau cu alte adresa daca aveti de unde sa pot comanda si online.Multumesc.


daca nici in recomandarile prietenilor nu mai putem avea incredere....
kitty_krieger
Postat pe 8 Decembrie 2009 23:07
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-08 23:07:19
De la: bya_bo, la data 2009-12-08 22:49:18un prieten mi-a recomandat recent adresa http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=11752 spunand ca pot sa apelez cu incredere la serviciile lor,insa eu sunt in dubii.nu stiu cat de seriosi pot fi si ma intrebam cumva daca vre unul dintre voi a avut vreodata de aface cu siteul de mai sus si daca imi poate da si cateva amanunte referitor la seriozitatea si calitatea produselor.Vreau sa ii fac cadou iubitului meu de craciun un trening de firma si nu as vrea sa o dau in bara cu o calitate proasta.Va rog sa ma ajutati cu informatii sau cu alte adresa daca aveti de unde sa pot comanda si online.Multumesc.


daca nici in recomandarile prietenilor nu mai putem avea incredere....


Pai ....poate prietenul a aflat de la un alt prieten si uite asa defapt nimeni nu a cumparat nimic DUPE site-ul respectiv
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 23:10
Oricum , tinand cont de faptul ca si-a facut proflul acum 4 luni si primul mesaj postat face referire la un site ....eu nu as lua de buna intrebarea ei
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 23:13
multumesc pentru raspunsuri.Astazi am avut o zi mai libera si am dat iama prin magazine si am descoperit ceva mult mai frumos si mai acceptabil la pret decat cele existente pe net.Pana la urma realul e mai bun ca virtualul si in plus sunt fffooarte incantata.

Multumesc pentru raspunsuri si totusi raman cu intrebarea la ce cadouri v-ati gandit de sarbatori pentru cei dragi,care in familia mea vorba aia sunt cam multi
scuzati dezacordurile de rigoare pe care le-am remarcat dar imi e lene sa el rescriu corect
bya_bo
Postat pe 9 Decembrie 2009 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help plssss!!! 2 De la: dark_princes 27 Septembrie 2009 09:26
Hellllppp!!! 9 De la: draguan87 6 Octombrie 2009 21:57
daca sunt miniona ma avantajeaza blugii evazati(foarte largi? 10 De la: ramonicaii 7 Septembrie 2009 19:42
tinuta pt balul bobocilor 7 De la: ramonicaii 7 Septembrie 2009 19:43
Tricouri super dragute:) 1 De la: kudika_2434 20 Februarie 2012 14:18