Strasuri ieftine?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika005015 Avatarul lui kudika005015

5 mesaje

Buna, stie cineva unde pot gasi strasuri (Swarovski, Czech, Korean) dar la preturi mai mici decat pe site-urile cu Swarovski? Am nevoie de cantitati mari, pentru rochii de dans sportiv.
Multumesc.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika005015, la data 2009-12-09 17:53:28Buna, stie cineva unde pot gasi strasuri (Swarovski, Czech, Korean) dar la preturi mai mici decat pe site-urile cu Swarovski? Am nevoie de cantitati mari, pentru rochii de dans sportiv.
Multumesc.

www.nailshop.ro/webshop/index.php?center=regisztracio&lap=90_190...
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
doodolina Avatarul lui doodolina

37 mesaje
Oras: alba-iulia

Afla cum poti slabi fara efort fizic sau diete grele pentru a fi in forma perfecta de sarbatori , minim 5 kg pe luna !!!(De 100 de ori mai bune decat Zein si mult mai ieftine !)

www.super
slimnew.webs.com
srodik Avatarul lui srodik

1 mesaj

Am o idee unde ai putea sa gasesti.in nick center in 13 septembrie.La etj 1 este un magazin cu genti si diverse accesorii.Intr-un timp avea si ce iti trebuie tie.;)
Fosta membra Kudika.ro
buna!ai incercat pe ebay?acolo gasesti tot ceea ce cauti!
PIANO Avatarul lui PIANO

3 mesaje
Oras: bucuresti

Draga mea am avut si eu nevoie de strasuri , dar le lipeam pe un alt material si le-am procurat de la second hand . Luam tricouri cu diverse aplicatii si apoi le dezlipeam ,la 1 leu bucata, apoi ca sa nu fac bagaje le dadeam cadou altor persoane ca sa scap de haine inutile.
kudika327808 Avatarul lui kudika327808

1 mesaj

Buna! Am stras-uri care te intereseaza paietestrass@yahoo.com

Numai bine
AdrianaR Avatarul lui AdrianaR

2189 mesaje

De la: didi2094, la data 2010-03-06 11:50:16buna!ai incercat pe ebay?acolo gasesti tot ceea ce cauti!

la asa ceva,nu gasesti cantitati pe eBay,iar ea are nevoie de "cantitati mari"
Never underestimate a woman with a french manicure!