Setari Cookie-uri

nervi!

Ieri am fost la coafor! Pe langa faptul ca am avut o zi 'minunata' gen 'mi-a venit' cat eram in restaurant si nu il ashteptam pt k nu e regulat , am lasat si 800 d mii veki la casa cand plateam marea minune de par care mi l-a facut un stilist! calculasem cu mintea mea creatza ca restul trebuia sa fie 80 d mii veki! iar nota de plata nu era decat 4mil 200 ...iar eu am lasat 5!...Cat de inteleigenta sunt!Si m-am dus aici la coaforul acesta la pomul laudat! Si ce sa vezi! Stupoare! Nu m-a lasat sa-mi aleg nunatza de blond , m-a facut cum a vrut ca gen blondul nordic pe care il vroiam nu stiu ce avea si colac peste pupaza , dupa luuuni intregi de asteptat sa imi creasca parul , ma ia si ma tunde! I-am zis :TE ROG DOOOAR VARFURILE! zice Bine! si baga foarfeca si-mi tai vreo 5 cm!!!! eu avand parul aproape pana la umeri! la final aratam k Marilyn Monroe! K el asa a zis k arat! Da eram axact ca ea!Probabil asa l-am inspirat pt k seman cu ea! Dar eu nu vroiam asha ceva!!!! eu vroiam sa plek blond nordic cu parul meu asha cum il aveam de lung! Acum ma isterizez pe aici pt este TOTAL atceva decat imi imaginam!De ce toti artisii acestia ai parului te fac cum vor ei nu cum le spui tu , nu pot sa inteleg!!!!! Eu platesc , vin la tine cu dorintele mele pt ca d-aia platesc atat , pt ca imi doreeesc un anumit lucru , iar tu , ca stilist ce faci!? Ma faci cum vrei ! Pt ca poti!!
Ati trecut si voi prin asa ceva?
MyBlueLight
Postat pe 19 Decembrie 2009 11:30
relax...parul creste...culoarea se poate schimba!
_oktober_
Postat pe 19 Decembrie 2009 11:33
De la: _oktober_, la data 2009-12-19 11:33:23relax...parul creste...culoarea se poate schimba!


da creste dar te doare inima sa vezi cum ti-l taie dupa ce umbli cu moatze in cap si codite numai ca sa poti sa-l lasi sa creasca ! Eu chiar m-am chinuit sa-l las sa creasca!Pt ca e si perioada aia cand nu e nici lung nici scurt si tokmai trecusem de ea! Acum degeaba
MyBlueLight
Postat pe 19 Decembrie 2009 11:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU-MI DORESC COPILUL!!!!!!!! 9 De la: mitura 31 Iulie 2010 00:00
o rochie super 20 De la: kudika081544 24 Februarie 2010 11:56
Am nevoie de un sfat!! URGENT! Va rog... 25 De la: AdrianaR 18 Noiembrie 2010 13:30
Buna! 8 De la: vero_nika 8 Martie 2012 22:52
Vampiri , vampiri, vampiri 24 De la: etta 10 Ianuarie 2010 11:13