Care-i treaba cu amanetele?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

melly_jo Avatarul lui melly_jo

10 mesaje
Oras: bucuresti

Se cumpara doar aur sau si argint?? . Faza e ca am niste lanturi de argint rupte si decat sa le arunc....oricum sunt destule...as putea scap mai rentabil de ele asa :D. Mai am si niste inele de aur, unul e cu rubin... Voi ce spuneti? Sunt de incredere amaneturile? Si dc da, prin Buc unde gasesc...
Raporteaza abuz de limbaj
"The best revenge is massive succes" Frank Sinatra.
Fosta membra Kudika.ro
in loc de "amanetele" am citit amantele ....oricum sa stii ca la casele de amanet se cumpara si argintul....
...sanav„bici...
Fosta membra Kudika.ro
De la: freakbabe, la data 2009-12-20 18:50:46in loc de "amanetele" am citit amantele ....oricum sa stii ca la casele de amanet se cumpara si argintul....

asa am citit si io si ma gandeam io asa..."damn!! asta s-o fi infuriat rau!!"
Fosta membra Kudika.ro
De la: melly_jo, la data 2009-12-20 18:27:04Se cumpara doar aur sau si argint?? . Faza e ca am niste lanturi de argint rupte si decat sa le arunc....oricum sunt destule...as putea scap mai rentabil de ele asa :D. Mai am si niste inele de aur, unul e cu rubin... Voi ce spuneti? Sunt de incredere amaneturile? Si dc da, prin Buc unde gasesc...

...de incredere cred ca sunt,de regula te mai pacalesc la cantar si nu prea iei un pret bun da` nu vad de ce n-ai avea incredere .
(Io le-as pastra undeva;peste cativa ani -muuuuuulti-cine stie ce super comori or sa fie..
melly_jo Avatarul lui melly_jo

10 mesaje
Oras: bucuresti

Nu cred ca o sa fie asa comori...cine stie ce mai descoperim pana atunci. Sau poate o sa fim toti hippioti iar... MOTHER NATURE!! FLOWER POWER!! ehh...o sa caut prin zona . Multumesc de raspunsuri. Va pupic!
"The best revenge is massive succes" Frank Sinatra.