site online?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent site online?: (1 din 1 vot)

Fosta membra Kudika.ro
un site online unde pot lua cizme sandale pantofi?un site serios..
Raporteaza abuz de limbaj
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
kudika073928 Avatarul lui kudika073928

2 mesaje

Incaltaminte de calitate, import Italia, gasesti pe www.galosiaici.blogspot.com
In plus sunt modele ce nu le mai gasesti nicaieri in Romania, sunt din piele naturala atat in interior cat si in exterior iar daca esti din bucuresti pot veni la tine sa le vezi/probezi.
Nu-i simplu?

Elena
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika073928, la data 2010-01-16 16:29:54Incaltaminte de calitate, import Italia, gasesti pe www.galosiaici.blogspot.com
In plus sunt modele ce nu le mai gasesti nicaieri in Romania, sunt din piele naturala atat in interior cat si in exterior iar daca esti din bucuresti pot veni la tine sa le vezi/probezi.
Nu-i simplu?

Elena

superbe dar scumpe...am apelat la voi pentru ca daca vreau ceva din mall ieftin piele intoarsa...
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
kudika_14582 Avatarul lui kudika_14582

11 mesaje

Un site serios si autohton, cu modele misto si inedite ce comercializeaza haine, pantofi, accesorii de calitate superioara gasesti aici:

eyessettokill.ro/

hope this helps dear.
kudika_28171 Avatarul lui kudika_28171

5 mesaje

Toate produsele de incaltaminte de care vei avea nevoie le vei putea gasi acum pe www.pantoficlub.ro - magazin online de incaltaminte dama. Printre produsele afisate poti regasi Pantofi cu toc, Botine, Saboti, Sandale dama, toate la un pret accesibil pentru orice buzunar. Bineinteles, nu lipsesc reducerile, chiar acum au in promotie -5% reducere la toate botinele dama. Sigur iti vei gasi perechea potrivita. Poti cumpara in siguranta, ofera livrare gratuita in toata tara, plata ramburs, garantie 30zile dar si posibilitatea schimbului sau returnarii banilor. sper ca ti-am fost de ajutor si nu uita, www.PantofiClub.ro - Mereu in pas cu moda!
Hispanitas_Ro_1 Avatarul lui Hispanitas_Ro_1

8 mesaje

HISPANITAS ShoesHandbags este unul dintre cei mai redutabili productori de produse din piele pantofi și genți care a intrat pe piața din Romnia, spre fericirea femeilor care sunt ntr-o permanent cutare a perfecțiunii. Pantofii Hispanitas au darul aproape inegalabil de a fi confortabili și, n același timp, foarte moderni!
Puteti vizualiza produsele aici: www.hispanitas.ro/shop-online sau ne puteti vizita in magazinul Hispanitas din Mall Baneasa Shopping City!
kudika452637 Avatarul lui kudika452637

5 mesaje
Oras: constanta

www.okazii.ro/incaltaminte-dama/pantofi/pantofi-christian-loubou...
kudika_19872 Avatarul lui kudika_19872

5 mesaje
Oras: focsani

Pentru cine dorește produse de calitate numai din piele naturala, la preturi de productor recomand cu caldura magazinul online www.ViseDinPiele.ro. Unele produse de la ei se fac si la comanda. Personal sunt foarte multumita.
kudika_936603 Avatarul lui kudika_936603

4 mesaje

www.newstep.ro - este un site cu incaltaminte ok si preturi acceptabile. Livrare in maxim 3 zile si corespund marimile. Eu mi-am luat si-s multumita ! Recomand !
kudika_991491 Avatarul lui kudika_991491

3 mesaje

Buna fetelor,

Avem o veste buna pentru cele care cauta pantofi de calitate realizati pe comanda.
Incepand cu 1 August 2015 intra pe piata Select Shoes (https://www.facebook.com/selectshoesstore) cu reprezentare online pe siteul pantofi-comanda.ro si showroom pe Splaiul Unirii, 96, Bucuresti.
kudika_993508 Avatarul lui kudika_993508

1 mesaj

Prefer incaltarile foarte comode, dar si stilate. Eu iau de pe www.walkmaxx.ro/
Au incaltaminte casual & sport de calitate si confortabila!
kudika_998694 Avatarul lui kudika_998694

3 mesaje

Iti recomand si site-ul nostru.
https://www.etienne.ro/ --> suntem producator local de incaltaminte de dama iar din primavara lansam un configurator 3D unde va puteti personaliza pantofiorii dupa bunul plac in timp real.