Setari Cookie-uri

E ok combinaþia asta?

Bunã fetelor (cã bãnuiesc cã baieþiiiºi fac veleatul pe alte topicuri ) am si eu o mare dilema legata de ingrijirea parului
folosesc de curand samponul nivea pentru volum, mi se pare ca isi face foarte bine ÞsfectuÞ, iar inainte de acesta am folosit elseve nutrigloss, atat samponul cat si balsamul. nu am nicio problema cu samponul, mi se pare doar ca mi-l incurca destul de rau

credti ca ar fi ok daca as folosi in continuare samponul nivea in combinatie cu balsamul elseve??poate e stupida intrebarea, dar as avea nevoie de o opinie

multam fain
elly_chiuti
Postat pe 7 Ianuarie 2010 20:17
macar ai pus-o in locul potrivit in forum. intrebarea....ziceam!
greierash_is_back
Postat pe 7 Ianuarie 2010 20:52



EPIC WIN!!!!!!
elly_chiuti
Postat pe 7 Ianuarie 2010 21:30
pey tu ai trebui sa iti raspunzi observand ce rezultat are asupra parului tau, la altii combinatia poate sa le provoace aparitia matretii
yumy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 09:29
De la: elly_chiuti, la data 2010-01-07 21:30:35


EPIC WIN!!!!!!
bravooooooooooo lumea more si aia.... se piaptana foloseste sapun de casa
laramira
Postat pe 15 Ianuarie 2010 15:43
la mine nivea , dave, l'oreal sau pantene au acelasi efect nu vad nici o diferenta intre ele...doar la miros
freakbabe
Postat pe 15 Ianuarie 2010 15:47
e bine atunci daca nu are efecte adverse de ci te poti spala cu orice[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/742/742468m9g2d9dg9a.gif[/img][/url]
yumy
Postat pe 15 Ianuarie 2010 15:54
Incearca produse profesionale de ingrijire a parului, de exemplu un sampon profesional daca nu il gasesti pe piata il poti achizitiona de la un coafor, vorbind cu stilistul/stilista, bafta, cu siguranta nu vei mai avea probleme daca ti-l alegi potrivit tipului tau de par
oana84onutza
Postat pe 15 Ianuarie 2010 17:11
depinde ma...
uni pot face matreata de la combinatii sau de la schimbarea samponului....
folosete ....combinatia care vrei ..de cateva ori,shi vezi daca are vreun efect negativ,shi daca are revino la samponul obisnuit


gabytza156
Postat pe 15 Ianuarie 2010 19:58
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parul cret 5 De la: balrog 14 Martie 2011 13:50
Tratament 100%ptr cresterea,indesirea si intarirea parului 3 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 12:27
Cresterea parului 51 De la: balrog 14 Martie 2011 12:33
CONCURS: Castiga o placa de par Remington! 1 De la: kudika503843 6 Februarie 2012 11:31
camelia 3 De la: kudika015837 24 Aprilie 2009 12:04