Setari Cookie-uri

haine online

Buna fetelor,

Ce mai faceti? Sunt un nou membru in comunitatea Kudika si m-ar interesa parerea voastra vizavi de site-urile de hane online, mai exact, daca ati cumpara sau va tenteaza ideea de a face shopping online, in conditiile in care site-ul este bine pus la punct, are sectiuni ce s-ar adresa si mignonelor si gravidutelor, de la lenjerie si pana la accesorii. Hainele sunt importate din Anglia, materiale si croiala de calitate, iar preturile ar varia intre 20 lei si 500 lei.
Astept cu interes parerile voastre.

Pupici
cute_birdie
Postat pe 11 Ianuarie 2010 12:38
pai...eu nu prea inteleg...oferi spre vanzare haine din Anglia sau vrei doar sa stii parerea noastra despre shopping online?
mari_36gl
Postat pe 11 Ianuarie 2010 16:22
Salut mari_36gl,

Intr-adevar nu reiese clar din mesaj ce am vrut sa spun. Concret, ma intereseaza parerea voastra ref. shopping online, intrucat feed-back-ul primit dinspre voi m-ar putea ajuta in creearea unui astfel de magazin online. E doar o ideea deocamdata, insa daca s-ar materializa, da, hainele ar fi aduse din Anglia.


PS: Si eu sunt galateanca.
cute_birdie
Postat pe 11 Ianuarie 2010 23:48
www.la-moda.ro de aici imi iau camasi pt munca
ionelaela
Postat pe 12 Ianuarie 2010 00:02
da....eu am cumparat online de la TARAFASHION de mai multe ori....am fost multumita...am returnat ce nu s-a potrivit...si de la tiendafashion.ro am cumparat o data....

studiaza cu atentie politica unui astfel de magazin si spor la treaba....

doar sa ne zici si noua daca deschizi un magazin online...poate devenim clintele tale,poti sa stii?
mari_36gl
Postat pe 12 Ianuarie 2010 07:43
Da, am studiat politica unor astfel de magazine, de fapt, am fost si eu clienta. Ma bucur ca esti deschisa unui astfel de shopping. Pentru inceput, puteti vedea cateva produse aici:
http://cutebirdie.blogspot.com/

Bineinteles, urmeaza sa mai completez tinutele zilele urmatoare. E un inceput umil...

O zi buna fetelor:)

cute_birdie
Postat pe 12 Ianuarie 2010 10:14
Buna din nou...nu reusesc sa vizualizez blogul...oare de ce?
Asa si de pe diferite bloguri am mai luat cate ceva...acum ma faci curioasa sa vad si ce oferi tu....
mari_36gl
Postat pe 12 Ianuarie 2010 17:20
Salutare,

Incearca din nou, cred ca nu am scris eu ceva corect:
cutebirdie.blogspot.com, eventual da copy si paste intr-un new tab.
Unele produse sunt deja vandute (sandalele si topul Miss Sixty) , de asemenea la unele sunt si marimi mai mari sau mai mici.
Astept parerea voastra.
cute_birdie
Postat pe 12 Ianuarie 2010 17:55
am incercat iar...si cu copy-paste...nu pot vizualiza blogul tau...chiar imi pare rau...
da-mi un link direct...
mari_36gl
Postat pe 12 Ianuarie 2010 19:59
http://cutebirdie.blogspot.com/2010/01/little-evening-dress.html

Nu inteleg de ce nu merge. Eu daca il copiez sau tastez direct adresa, intra. Daca pun linkul direct, nu mi-l ia aici. Anyway, daca nu merge nici asa, voi reveni cat de curand cu adresa site-ului.

O zi buna
cute_birdie
Postat pe 13 Ianuarie 2010 14:49
Uite aici niste preturi super faine la hainute!!

http://viatadebichon.blogspot.com/
marta_love
Postat pe 13 Ianuarie 2010 22:03
si aici gasesti chestii misdto www.rochiielegante.ro
lunakefa
Postat pe 19 Ianuarie 2010 11:35
sunt mijto dar nu bune pt mn
yumy
Postat pe 19 Ianuarie 2010 11:41
Da...ati citit bine,pe timp de criza preturile hainelor pot fi negociabile.Esti incantata de idee?Te invit pe adresa mea de mess haineonline84@yahoo.com,unde iti voi oferi toate detaliile,poze cu hainele(rochii,geci,accesorii,incaltaminte,posete),tot ceea ce ai nevoie pentru a te simti o femeie sexy,la moda.

Articolele pot fi vizualizate la orice ora pe hi5,dar si pe mess,va pot trimite oricate poze doriti,si veti beneficia de promotii.Promotia lunii ianuarie:la o geaca din piele ecologica primiti o poseta,la fel si la anumite modele de rochii.

In curand,si cadouri surpriza la livrare:accesorii(lant,cercei care sa se potriveasca cu rochia/geaca/bluza comandata de tine) sau produs cosmetic(ruj,fard de obraz).


Va astept!
haineonline
Postat pe 21 Ianuarie 2010 15:45
Da...ati citit bine,pe timp de criza preturile hainelor pot fi negociabile.Esti incantata de idee?Te invit pe adresa mea de mess haineonline84@yahoo.com,unde iti voi oferi toate detaliile,poze cu hainele(rochii,geci,accesorii,incaltaminte,posete),tot ceea ce ai nevoie pentru a te simti o femeie sexy,la moda.

Articolele pot fi vizualizate la orice ora pe hi5,dar si pe mess,va pot trimite oricate poze doriti,si veti beneficia de promotii.Promotia lunii ianuarie:la o geaca din piele ecologica primiti o poseta,la fel si la anumite modele de rochii.

In curand,si cadouri surpriza la livrare:accesorii(lant,cercei care sa se potriveasca cu rochia/geaca/bluza comandata de tine) sau produs cosmetic(ruj,fard de obraz).


Va astept!
haineonline
Postat pe 21 Ianuarie 2010 15:46
"Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !" http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=12880
UNGHII_FALSE
Postat pe 24 Ianuarie 2010 10:04
Va astept cu drag pe http://ancaciobanu.ro/ .Nu uitati sa va lasati parerea!
ancasobo
Postat pe 28 Ianuarie 2010 12:12
Eu nu mi-as cumpara haine de pe net. (doar accesorii sau tenisi. )

kudika454656
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:39
Comenzi www.amiclubwear.com !!!!
Site exclusiv for women`s !!!
Pantofi , rochii, lenjerie, accesorii la preturi foarte mici !!!!

ID : dagostin0
TEL : 0766272921

Onorez livrari in toata tara.
dagostin0
Postat pe 30 Iunie 2010 13:57
http://sindysboutique.blogspot.com ....The Fashion Game,Trendy clothers.Enjoy Shopping!!
vickyposh
Postat pe 30 August 2010 16:02
katernimou.blogspot.com

este un nou blog cu accesorii hand made. girls, you are all welcome :)
iacobescu
Postat pe 30 August 2010 19:39
Eu am primit de curand un mass cu www.shops-and-the-city.ro. Din cate am vazut e un mall virtual cu magazine ce vand online. Era si Tarafashion daca tin bine minte. Daca va place sa cumparati online, sper sa va ajute.
Eliana10
Postat pe 12 Octombrie 2010 09:19
Salut fetelor, sunt si eu o pasionata a shopping-ului online. In fiecare zi mai descopar cate un blogulet fain sau cate un site care "promite". Ultimul descoperit fiind www.hainutemisto.ro. Au haine de calitate la preturi mici. Momentan doar haine second...dar am vazut ca vor aduce si haine noi in curand. Supeeeeeeeerrrrrrrrrr!!! Din pct de vedere al promtitudinii, sunt foarte ok.
alo_adina
Postat pe 12 Decembrie 2010 02:19
Dragele mele,
Apreciez in general varianta online a cumparaturilor din mai multe puncte de vedere. In primul rand imi ofera o mare libertate de a alege si mult timp castigat. Avand in vedere ca am cateva magazine preferate in Spania, Italia si Franta, asta chiar ca este un mare castig. Imi cumpar online de afara si de la noi atat haine, cat si incaltaminte, produse bio, electronice, etc, etc. Incaltaminte foarte faine gasesc in Spania la ArtShoes, hainele mai boho-hippy-chic din Franta si Anglia, tot ceea ce inseamna bio gasesc pe un site in Franta. De la noi folosesc emag, evomag, sensodays, vivre, etc....fashiondays mai putin din cauza de seriozitate:)
Aaa...un mare plus are din partea mea, pentru cele interesate de cultura hippie, etnica, bohema, chic, urban, indie, retro, reggae,
kudika_980326
Postat pe 28 Ianuarie 2015 18:29
Dragele mele,
Apreciez in general varianta online a cumparaturilor din mai multe puncte de vedere. In primul rand imi ofera o mare libertate de a alege si mult timp castigat. Imi cumpar online de afara incaltaminte foarte faina din Spania de la ArtShoes, haine din Franta si Anglia, tot ceea ce inseamna bio gasesc pe un site in Franta. De la noi folosesc emag, sensodays, vivre.
Aaa sa nu uit...un mare plus are din partea mea, pentru cele mai interesante haine din cultura hippie, etnica, bohema, chic, urban, indie, retro, reggae, Magazinul Hainutelor Cu Spirit Hippie. HaineHippie.ro.
Este fara sa exagerez cea mai placuta experienta online pe care am avut-o la noi: servicii dintre cele mai bune si prompte, oameni seriosi, produse de calitate si promotii excelente. Vi-l recomand ca pe un must have in jungla online de la noi!:)
kudika_980326
Postat pe 28 Ianuarie 2015 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tendinte Incaltaminte Dama Primavara 2012 5 De la: TocToc_Incaltaminte 10 Mai 2014 10:24
gene auto 1 De la: kudika512331 28 Februarie 2012 16:43
ce culori sa poarta anul acesta? 78 De la: pysoyas 10 Mai 2014 10:22
culori potrivite 15 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 12:33
haine , accesorii super 6 De la: Dutu_Maria_Cornelia_1 11 Septembrie 2015 15:23