Produse bio

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Distribui produse bio Life Care si inscriu parteneri. Posibilitati de castig rapid, program flexibil, comisioane de 20-40%. Relatii la produsebio@aol.com sau inscrieri direct pe site www.life-care.ro/club-lifecare/oportunitate-afacere/formular-ins... cod sponsor 336980, nume Carmen Florea
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: karmenflorea, la data 2010-01-12 16:40:18Distribui produse bio Life Care si inscriu parteneri. Posibilitati de castig rapid, program flexibil, comisioane de 20-40%. Relatii la produsebio@aol.com sau inscrieri direct pe site www.life-care.ro/club-lifecare/oportunitate-afacere/formular-ins... cod sponsor 336980, nume Carmen Florea

nu multumesc..cunosc si eu
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
De la: karmenflorea, la data 2010-01-12 16:40:18Distribui produse bio Life Care si inscriu parteneri. Posibilitati de castig rapid, program flexibil, comisioane de 20-40%. Relatii la produsebio@aol.com sau inscrieri direct pe site www.life-care.ro/club-lifecare/oportunitate-afacere/formular-ins... cod sponsor 336980, nume Carmen Florea
Da citi dereglati crezi c-o sa gasesti aici...
Cand eu spun ceva ,poate spun,de'aiurea !!!
pop50 Avatarul lui pop50

178 mesaje
Oras: satu mare

Poate nu fac la fel de multa spuma ca produsele cu care v-ati obisnuit, dar cu siguranta cosmeticele bio organice pentru ingrijire corporala va lasa pielea mai catifelata, mai moale si mai hidratata. Aduceti mirosul unui camp de lavanda sau al unei livezi de portocali in propria baie si va veti simti nu doar curat, ci si mai relaxat si linistit. Produsele cosmetice organice pentru ingrijire corporala sunt mai blande, nu contin SLS-uri, parfumuri sintetice sau parabeni si va hranesc corpul cu ingrediente ecologice pure.