Setari Cookie-uri

Lenjeria incitanta

Pentru a mai improspata putin viata de cuplu va propun un cadou perfect... atat pentru doamne cat si pentru domni (atunci cand le poarta doamnele)
Lenjeria incitanta nu da gres niciodata asa ca o recomand cu caldura tuturor care doresc sa se mai destinda petrecand o noapte fierbinte alaturi de persoana iubita.

Toate produsele sunt noi si de o calitate ireprosabila.
Babydollurile sunt la 60 de lei, halatelul la 70 lei iar corsetele la 80 lei.
Babydollurile sunt marimi universale in timp ce corsetele sunt pe marimea M.
Pretul nu include transport.
Informatii privind pretul transportului:
-posta romana - 10 lei
- curier - 25 lei
Ofer livrare gratuita in Arad.

Aici puteti vizualiza modelele oferite:
http://img269.imageshack.us/g/nc22065.jpg/

Pentru orice intrebari sau comenzi nu ezitati sa imi scrieti fie direct pe forum sau intr-un mesaj privat
ChibiChibi
Postat pe 17 Ianuarie 2010 01:30
SH nu aveti?
one_size
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:15
Nu ne ocupam cu SH
ChibiChibi
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:19
Mirelutza21
Postat pe 12 Martie 2010 23:27
Eu de fiecare data cumpar de pe www.tierra.ro. Produse super frumoase (atat materialul cat si finisajul) iar livrarea de nota 10+. Eu nu am platit livrarea in bucuresti. Sunt super incantata de ei. Chiar nu a chinezarii pe site cum am vazut in alte parti. Calitate super misto.
kudika115253
Postat pe 7 Aprilie 2010 03:11
Vin si eu cu o propunere de lenjerie incitanta. Animal print irezistibil: http://bit.ly/ek4ydV
Laura_Baldini
Postat pe 4 Februarie 2011 18:04
Furniza toate tipurile de Sexy Dress & Lenjerie & haine

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producãtor de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de fin lenjerie sexy de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru bãrbați , chiloți de damã , teddies , seturi de jartierã și corseters , PVC de brevete și piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea de lucrãtori cu experiențã , introducerea de facilitãți de cusut de top si folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea de toți clienții noștri . Producția noastrã anualã este de peste 1.500.000 de piese .
FAQ
1.We accepta paypal și picãturã de transport maritim de 100% în condiții de siguranțã ușã în ușã fãrã probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc în termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis în 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmãrire numãr .

6.Sample pentru testare accepta , Când u testa calitatea noastrã , atunci putem face mai mult și de lungã de afaceri pe termen lung cu u în continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixtã este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@lingerieocean.com ;

  Nostru de telefon :086 - 18065437875 .

http://www.lingerieocean.com
kudika_927208
Postat pe 25 Noiembrie 2013 13:11
Noi furnizam Lenjerie sexy si sexy costum de calitate de top, preț mai mic și mai multe elemente ----- http://www.citysexylingerie.com
Lenjerie sexy en-gros, costum sexy, rochie, rochie fancy, rochii la moda, produs sex.La modã lenjerie sexy direct de la fabrica noastrã proprie.
    Calitate de top, preț mai mic și mai multe elemente decât majoritatea concurenților. Noi furnizam toate tipurile de lenjerie fina, lenjerie de corp, sutien, lenjerie sexy, lenjerie sexy, lenjerie de moda, lenjerie doamnã, chilotei, etc
   Puteți face direct comanda online. Dacã sunteți interesat în unele dintre elementele sau a plasa o comanda de la noi, va rugam sa nu ezitati sa ne contactati.
kudika_972165
Postat pe 10 August 2014 21:47
De la: kudika_972165, la data 2014-08-10 21:47:37Noi furnizam Lenjerie sexy si sexy costum de calitate de top, preț mai mic și mai multe elemente ----- http://www.citysexylingerie.com
Lenjerie sexy en-gros, costum sexy, rochie, rochie fancy, rochii la moda, produs sex.La modã lenjerie sexy direct de la fabrica noastrã proprie.
    Calitate de top, preț mai mic și mai multe elemente decât majoritatea concurenților. Noi furnizam toate tipurile de lenjerie fina, lenjerie de corp, sutien, lenjerie sexy, lenjerie sexy, lenjerie de moda, lenjerie doamnã, chilotei, etc
   Puteți face direct comanda online. Dacã sunteți interesat în unele dintre elementele sau a plasa o comanda de la noi, va rugam sa nu ezitati sa ne contactati.
....vroiam sa spun ceva ,dar ............poate alta data
NEGRUTTTT
Postat pe 10 August 2014 21:54
Buna,

Eu mi-am cumparat(de ziua sotului meu :),am vrut sa il surprind cu un cadou frumos:X) lenjerie incitanta sexy,foarte ieftina,mi-am comandat 2 body mulate si un babydoll cu imprimeu si o pereche de ciorapi foarte frumosi, cu transport gratuit de pe www.fashionguest.ro sunt extrem de multumita de de calitatea acestor produse si cu siguranta voi mai comanda.
kudika_976823
Postat pe 27 Noiembrie 2014 20:32
Eu cumpar doar de la cassidy.ro in special datorita preturilor
kudika_982640
Postat pe 6 Aprilie 2016 10:40
La lenjeria prezentata de tine, merge un balsam de rufe mirific . SilanSoft&Oils este tipul de balsam care iti face lenjeria incitanta la purtare si inmiresmata ca o gradina de flori
ghyery_s_2006
Postat pe 5 Iunie 2016 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lenjerie intima sexy - www.lenjerie-chic.ro 8 De la: dudett_ 15 Septembrie 2015 21:26
Lenjerie sexy - doar 49 ron!! 1 De la: Fiora 22 Septembrie 2011 17:55
Exclusiv pentru femei ! 3 De la: kudika324836 20 Decembrie 2014 06:08
Fii provocatoare si in concediu! 3 De la: Fiora 6 August 2012 11:42
sa discutam despre lenjerie 18 De la: iulia_max 20 Decembrie 2014 06:08