Setari Cookie-uri

munca la domiciliu

Doresc sa lucrez la domiciliu.

ex. tehnoredactare pe calculator, corectare texte, completare formulare, contabilitate primara etc.

Sunt din Timisoara.

Daca cineva cunoaste o atfel de slujba ofer toata seriozitatea.

Multumesc

luna_de_vara
Postat pe 17 Ianuarie 2010 19:32
M-am gandit ca vrei sa stii de site-ul asta. Mie imi place si m-am gandit sa-ti spun si tie de el {afflink}.

Este vorba despre cum sa castigi bani pe net rapid plus mai poti si testa gratuit clubul “Together For The Better Syndicate” care are ca obiectiv sa asiste cati mai multi oameni ca si tine sa castige banii pe care ii doresc, sa se elibereze de limitarile actuale si sa-si atinga orice vis important si drag pe care il au distrandu-se si aducandu-si contributia.
Este interesant si am stiut ca ti-ar placea si tie sa-l vezi.

Succes!
P.S. Vezi Video GRATUIT atata timp cat mai este disponibil! Click
[http://togetherforthebettersyndicate.com/exclusiv/?go=129]
adloredana
Postat pe 21 Ianuarie 2010 13:59
Acum in anul in care se preconizeaza cele mai multe concedieri si disponibilizari eu te sfatuiesc sa nu ratezi aceasta afacere, chiar functioneaza, iti pot dovedi acest lucru. Ajuta-te singur caci altcineva nu te va juta. Prinde aceasta undita si dai drumul la pescuit.
Cautam parteneri de afaceri, persoane care doresc sa promoveze afacerea si/sau distribuitori de produse cosmetice, produse de o calitate deosebita la preturi de criza, preturi de importator. Vrei sa cumperi pentru uz personal sau vrei sa faci o afacere contacteaza-ma la e-mail: Adriana_mitrescu@yahoo.com. Cei care au activat sau activeaza intr-un mlm clasic au un avantaj. Lucru de acasa full time sau part time. Firma iti creeaza GRATUIT propriul tau magazin virtual. Beneficii de la fiecare client adus in afacere.. NU ai plan de vanzari.
RELATII :
Adriana Mitrescu www.magazin-fm.webs.com sau www.castiga-sanatos.blogspot.com
adloredana
Postat pe 21 Ianuarie 2010 13:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fecioara cu fecioara 5 De la: pisicuta_danapaula 13 Septembrie 2009 11:07
caut loc de munca in strainatate,ofer maxima seriozitate 7 De la: Floryn_Eu_1 20 Iulie 2013 04:21
job part-time, la calculator, pe Internet 1 De la: viulia1 8 Mai 2010 01:32
Oportunitate de castig! 1 De la: floryna_l_lazy 24 Ianuarie 2011 13:08
AJUTOR...... 1 De la: Adda_11 10 Aprilie 2009 16:37