Setari Cookie-uri

Cealalta femeie - mama lui

Desi soacrele intr-adevar se dovedesc o problema in viata de familie a multor oameni, aproximativ o treime dintre cuplurile care se despart invinovatesc soacrele pentru ruptura, de obicei nu mama fetei este cea care provoaca cele mai multe probleme, ci mama barbatului este adevarata problema.Fireste ca nu toate soacrele se ridica la nivelul teribilei reputatii de spirite malefice . :)Fiecare avem cate o poveste cred...
vdtina
Postat pe 25 Ianuarie 2010 21:02
Si ce, soacrele numai fac sex?
sau stai, tu ai postat la sex, dar subiectul e cu totul altul
Ok, care-i dilema?
miss_darine
Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:54
one_size
Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:55
Nu mai fac?Asa se explica......
nicossia
Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:56
iar?
Dontyyy
Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:58
Intr adevar mamele masculilor sunt mult mai bagarete si au tupeu fi-le-ar tupeul sa le fie, dar cred ca indiferenta e cea mai buna solutie, desi recunosc, doua relatii mi s-au dus pe apa sambetei din cauza ¨iubitei¨ viitoare soacre, insa se intoarce roata pt ca respectiv unul dintre ei e acum cu o nenorocita ce isi bate joc de el si i-a dus fiul la mama naibii, iar in celalalt caz, asa de tare isi dorea soacra sa il insoare cu Angelina Jolie, incat nici acu nu e insurat cica intreba de mine pe la cunostinte, asadar si aoacrele primesc in functie de cum o cauta cu lumanarea... Daca aveti ceva solutii pt soacre si respectiv cum le putem tempera scrieti aici,poate mai aflu chestii noi si utile
oana84onutza
Postat pe 29 Ianuarie 2010 19:39
buna sunt delia si stiu prin ce treceti. ma alatur voua. si eu am o soacra poama acra care mi-a mincat nervi . ie bagacioasa si tot ce facem eu cu sotul meu nu ie bine si el bineinteles ii ia partea lui masa desi face diferenta intre noi si fica ei cea mai mica care a fost o mare parasuta la viata ei. eu mai am si norocul sa stau la 10 minute de ia. dar cite odata are si momente de luciditate si chiar mi-e mila de ea dar dupa aceea face cite una de imi vine so bat. ce sa facem trebuie sa le suportam ca vom ajunge si noi ca ele.
kudika098337
Postat pe 30 Ianuarie 2010 18:53
Eu am avut-o pe prima care era si este o scorpie de mama mama , m-am maritat a dua oara si ce credeti? tot scorpie am nimerit a mai mult stu cu ea in aceeasi casa.
Deh, cred ca am lipici la ele.
alexia30
Postat pe 30 Ianuarie 2010 21:19
a mea a murit,s-o tina d-zeu acolo unde ii, dar daca ar fi sa ma mai marit odata mi-as alege prima data soacra



bafta la soacre care va maritati
timisoara64
Postat pe 30 Ianuarie 2010 22:07
mama mia ce rea sunt
da nici ea n-a fost mai buna , SOACRA,SOACRA POAMA ACRA
timisoara64
Postat pe 30 Ianuarie 2010 22:09
De la: timisoara64, la data 2010-01-30 22:07:13a mea a murit,s-o tina d-zeu acolo unde ii, dar daca ar fi sa ma mai marit odata mi-as alege prima data soacra



bafta la soacre care va maritati


Uite la asta nu m-am gandit, sa aleg mai intai soacra Buna idee
oana84onutza
Postat pe 9 Februarie 2010 18:16
Cu mama sotului/ sau iubitului se procedeaza in felul urmator: i-o trageti in gura de la prima abatere... asa, ca sa nu-si faca impresii gresite!
darksukkubus69
Postat pe 10 Februarie 2010 22:38
De la: alexia30, la data 2010-01-30 21:19:58Eu am avut-o pe prima care era si este o scorpie de mama mama , m-am maritat a dua oara si ce credeti? tot scorpie am nimerit a mai mult stu cu ea in aceeasi casa.
Deh, cred ca am lipici la ele.

sau au ele lipic la tine?!
roz5blue6lila7
Postat pe 10 Februarie 2010 22:41
soacrele..inca nu m-am maritat..dar cunosc "n" cazuri :))) va compatimesc...ele cred ca o data insurati copiii lor sunt acaparati de actualele neveste si numai sunt dupa fusta mamei..

tine si de caracterul sotului daca stie sa "i-o taie" cand trebuie se linisteste...

o ruda de a mea a avut o relatie de 6-7 ani in vara trebuia sa se marite dar a renuntat la tot..si bine a facut ca ori ajungea la balamuk ori era nefericita toata viata...

_PrInTzEs_
Postat pe 10 Februarie 2010 22:49
De la: Anelisze, la data 2010-02-10 22:49:03soacrele..inca nu m-am maritat..dar cunosc "n" cazuri :))) va compatimesc...ele cred ca o data insurati copiii lor sunt acaparati de actualele neveste si numai sunt dupa fusta mamei..

tine si de caracterul sotului daca stie sa "i-o taie" cand trebuie se linisteste...

o ruda de a mea a avut o relatie de 6-7 ani in vara trebuia sa se marite dar a renuntat la tot..si bine a facut ca ori ajungea la balamuk ori era nefericita toata viata...



Doar voi fetele aveti o problema cu soacrele , barbatii cunosc axioma ca "Pana nu iti futi soacra nu te impaci bine cu nevasta "
kobadera
Postat pe 15 Februarie 2010 19:07
cum e sa stai cu soacra?vreau pareri.....pup
miss_cryss
Postat pe 15 Februarie 2010 19:12
Eu cred ca soacra poate fi oricum, conteaza atitudinea lui ( a sotului/prietenului) fata de ea si de tine.
Eu am avut prima data o soacra (mama prietenului, nu am fost maritata) foarte de treaba, nu se baga, nu o interesa ce facem noi, doar daca avea de ajutat. Avusese o soacra scorpie si s-a jurat ca n-o sa se bage in relatia fiului.
Acuma am o relatie tot asa lunga, dar in schimb am o soacra bagacioasa si barfitoare si mai ales cand n-are ea amanunte, le inventeaza si face presupuneri de ma doare capul. Si mai e si socrul, care e soacra la patrat. Toata ziua stau pe mess cu feciorul, il suna de 10 ori pe zi daca nu e pe net, se autoinvita cand ti-e lumea mai draga (anunta seara ca vin in dimineata urmatoare la prima ora, nu stam in acelasi oras).
Eu am adoptat indiferenta in relatia cu ei, detasare totala, vb cu ei ca cu niste cunostinte si atat, fara sa intru in amanunte, strictul necesar. Nici ei nu prea mai intreaba lucruri cum faceau inainte (legate de mine, de maica-mea, chiar si intimitati...) si e mult mai bine.
Nu m-as muta niciodata cu ei, sper sa fie si mai bine dupa ce plecam din tara (macar o sa stiu mai din timp de vizite :)) )
wildstyle
Postat pe 15 Februarie 2010 22:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Heeeeelp ! 15 De la: Madallina16 31 Iulie 2014 13:43
Sexul oral si anal-pro si contra 1464 De la: kudika029282 3 Octombrie 2010 09:52
nu ma atrage.. sa raman cu el? 66 De la: love_strike 13 Iulie 2010 18:50
ce stiti???????? 1 De la: opreaandreea 10 Martie 2009 12:25
cum se face sex oral?? 1413 De la: glumeatza 4 Martie 2014 13:58