concursuri

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
cei care posteaza la concursuri nu mai postati 1000 de mesaje ca nu va mai ia in calcul plus ca noi cei din cafenea nu vedem ce se scrie de voi
Raporteaza abuz de limbaj
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
De la: iulia069834, la data 2010-02-04 10:59:51cei care posteaza la concursuri nu mai postati 1000 de mesaje ca nu va mai ia in calcul plus ca noi cei din cafenea nu vedem ce se scrie de voi

eu pun 1 mesaj
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
De la: iulia069834, la data 2010-02-04 11:00:36
De la: iulia069834, la data 2010-02-04 10:59:51cei care posteaza la concursuri nu mai postati 1000 de mesaje ca nu va mai ia in calcul plus ca noi cei din cafenea nu vedem ce se scrie de voi

eu pun 1 mesaj

si atat
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

Iulia sunt multi disperați pe kudika
anyway
Leave this world a little bit better than you found it!
Fosta membra Kudika.ro
De la: iacinta, la data 2010-02-24 21:14:13Iulia sunt multi disperați pe kudika
anyway

iacinta si eu pe tine...o seara placuta
peppermint Avatarul lui peppermint

82 mesaje

Daca aveti vreo reteta preferata, puteti participa la un concurs simpatic cu retete pentru Pasti – 2010

Scoateti eventualele spatii libere din link.

www.verze.ro/index.php/Concursuri-sau-nu/Concursuri/concurs-past...