Setari Cookie-uri

Site-ul Lockerz!

Tot vad de la ceva timp oameni care trimit invitatii pe lockerz.com si am hotarat sa ma inregistrez si eu, ce naiba, cine n-are nevoie de chestii gratuite? Ah da, e vorba de un site care iti ofera puncte pentru diferite chestii (2 puncte pentru inregistrare, joci un joculet inca niste puncte, postezi ceva zilnic inca 2 puncte, 2 puncte in fiecare zi pentru prima autentificare, 2 puncte pentru fiecare prieten invitat s.a.m.d.), iar aceste puncte le puteti schimba cu anumite iteme : haine, articole sportive, electronice cum ar fi tricouri, iphone, ipod, console de jocuri, etc. Bine, ma inregistrez, fac cateva puncte, nu mare scofala, dar vreau sa vad cam ce as putea sa iau, ceva care sa ma intereseze si primul loc in care ma uit e la electronice, pai ce, omul vrea sa vada chestii folositoare. Inafara de niste wallpapers nimic interesant adica la toate device-urile scria “More Soon”, pai ce naiba, daca fac 3000 puncte si vreau plasma ce-o sa fac? o sa cumpar 200 de wallpapere ? Pff, am impresia ca site-ul ori e de “treaba mare traditional” ori au ramas fara, oricum asta e prima zi asa ca astept sa vad poate o sa reinnoiasca stocul, daca nu, it’s a pretty f’ed up fail! Scam n-are ce sa fie, ca nu iti cere bani sau informatii cine stie ce personale, iar pentru reclama, nici atat, ca nu dai click pe link-uri asa ca nu ma oboseste cu nimic sa intru odata pe zi acolo. Am sa postez daca se reinnoieste stocul, cine e interesat de site, lasati adresa de mail sa va trimit o invitatie :)
cerpow
Postat pe 17 Februarie 2010 16:52
mai bine fluierai batea la ochi ca e o mare porcarie
freakbabe
Postat pe 17 Februarie 2010 16:59
De la: cerpow, la data 2010-02-17 16:52:38Tot vad de la ceva timp oameni care trimit invitatii pe lockerz.com si am hotarat sa ma inregistrez si eu, ce naiba, cine n-are nevoie de chestii gratuite? Ah da, e vorba de un site care iti ofera puncte pentru diferite chestii (2 puncte pentru inregistrare, joci un joculet inca niste puncte, postezi ceva zilnic inca 2 puncte, 2 puncte in fiecare zi pentru prima autentificare, 2 puncte pentru fiecare prieten invitat s.a.m.d.), iar aceste puncte le puteti schimba cu anumite iteme : haine, articole sportive, electronice cum ar fi tricouri, iphone, ipod, console de jocuri, etc. Bine, ma inregistrez, fac cateva puncte, nu mare scofala, dar vreau sa vad cam ce as putea sa iau, ceva care sa ma intereseze si primul loc in care ma uit e la electronice, pai ce, omul vrea sa vada chestii folositoare. Inafara de niste wallpapers nimic interesant adica la toate device-urile scria “More Soon”, pai ce naiba, daca fac 3000 puncte si vreau plasma ce-o sa fac? o sa cumpar 200 de wallpapere ? Pff, am impresia ca site-ul ori e de “treaba mare traditional” ori au ramas fara, oricum asta e prima zi asa ca astept sa vad poate o sa reinnoiasca stocul, daca nu, it’s a pretty f’ed up fail! Scam n-are ce sa fie, ca nu iti cere bani sau informatii cine stie ce personale, iar pentru reclama, nici atat, ca nu dai click pe link-uri asa ca nu ma oboseste cu nimic sa intru odata pe zi acolo. Am sa postez daca se reinnoieste stocul, cine e interesat de site, lasati adresa de mail sa va trimit o invitatie :)


Empty
Postat pe 5 Martie 2010 23:40
restock se face pe data de 26 a fiecarei luni , pe twitter in general anunta ora cu aproximatie ..
Empty
Postat pe 5 Martie 2010 23:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Credeti in fantome? Vi-i sa intamplat vreodat sa le simtiti? 83 De la: 13 Ianuarie 2016 22:25
Cadou 2010 2 De la: oryhanna 31 Ianuarie 2010 12:29
EVOLUTIA INVOLUTIEI 94 De la: franziska_eu 24 Ianuarie 2012 04:45
Caut colega apartament - Dorobanti 2 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 00:42
Vand Leg Magic 1 De la: kudika096257 15 Ianuarie 2010 13:51