Setari Cookie-uri

CALLANETICS

Buna fetelor !
E prima data cand deschid un subiecte de discutie ...dar merita sa incerc . Deja am prietene multe pe site , si ma gandeam sa-mi fac si mai multe .
Asa ca revin la ce "ma doare " cel mai tare : as vrea si eu exercitiile callanetics , in format .pdf , daca se poate .Stiu ca au fost tiparite de formula As cand eram si eu mai mica , dar .....nu le mai am.
Stiu ca e un program de gimnastica super bun , l-am facut in perioada liceului si sincer as vrea sa-l incerc din nou .
Credeti ca ma puteti ajuta ?
Multumesc din suflet tuturor .
inaale
Postat pe 18 Februarie 2010 08:56
Draga mea, eu m-am dus pe google si am scris "exercitiile callanetics pdf". Chiar in primul link exista un fisier rar. ce poate fi dat jos. Cum nu ma intereseaza, nu l-am dat. Insa, tu poti incerca. Sunt doua pagini de rezultate.. cu siguranta gasesti ceea ce-ti doresti.
rashela
Postat pe 18 Februarie 2010 09:56
Iti multumesc tare mult pentru raspuns , dar pe toate site-urile pe care am intrat fie nu le pot descarca fie e blocat site-ul.Crede-ma ca am dat si eu cautare google si nu le-am gasit .Poate totusi , le are cineva si cu inima buna mi le va da si mie .Va pupicesc si va doresc o zi buna !
inaale
Postat pe 18 Februarie 2010 17:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hello 8 De la: Fructis 9 Septembrie 2009 08:41
of 1 De la: MaDuShKa 24 August 2009 12:20
In atentia drei Oana Trifu 1 De la: adys 25 Februarie 2010 13:30
buna... 87 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 13:11
Si grasutele pot fi sexy 17 De la: becuskais 17 Martie 2010 15:07