Setari Cookie-uri

sala in bucuresti

buna! pana de curand am mers la o sala de fitness care s-a inchis, din pacate, asa ca acum trebuie sa imi caut alta...stiti vreuna buna, care sa aiba si aparate pentru femei (bicicleta, banda, stepper) prin bucuresti?
leti87
Postat pe 1 Martie 2010 14:53
De la: leti87, la data 2010-03-01 14:53:27buna! pana de curand am mers la o sala de fitness care s-a inchis, din pacate, asa ca acum trebuie sa imi caut alta...stiti vreuna buna, care sa aiba si aparate pentru femei (bicicleta, banda, stepper) prin bucuresti?


1. Salut...dupa parerea mea,la ora actuala Matrix Gym din Crangasi este cea mai mare,dotata si functionala sala din Bucuresti...mai nou s-au extins,au luat si parterul de sub spatiul unde functionau,care comunica cu spatiul de sus printr-o scara interioara...o imensitate de sala...au mai adus o linie noua de aparate,x-pression de la Panatta si inca un stander nou de gantere mai mari,tot de la Panatta,iar partea cardio,care stim cu totii cat de importanta este,a devenit impresionanta...peste 15 benzi de alergat,biciclete la fel,4 crosstrainere,steppere...ai cel putin 10-15 aparate diferite ptr fiecare grupa musculara...cred ca sunt cam 150-180 posturi de lucru...totul este proaspat renovat,curat si oglinzi cat vezi cu ochii...lumea este civilizata si prietenoasa...tot ce-ti doresti...in plus la parter au mai creat un vestiar si un grup sanitar ptr fete...se vede ca s-a facut o investitie destul de consistenta...FOARTE TARE!!!
herakle
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:36
Buna, uite vroiam sa va spun despre clubul la are merg eu, se numeste FitCurves si e exceptional, antrenamentul dureaza doar 30 de minute si am pierdut deja in doua luni 8 cm in talie si in afara de asta ma simt si mult mai bine. antrenamentul este o combinatie intre aerobic fitness si stretching si personalul este foarte dragut, chiar se vede ca e franciza.
kudika166471
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:19
Si eu as spune Matrix Gym arata ok si cand am fost eu, nu era prea aglomerat pe acolo, si imi place sa lucrez in liniste. Cat despre spatiu, nu mi-sa parut cine stie ce...e mic comparat cu alte sali, dar au aparate pentru toate grupele de muschi! Succes
David24
Postat pe 28 Decembrie 2011 23:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri de dans 3 De la: kudika_995580 29 Octombrie 2015 13:46
Ce sutiene folosim la fitness.... 10 De la: dyene 29 Martie 2010 08:17
DREAM FITNESS - IASI SOS. BUCIUM NR. 25 ANGAJEAZA RECEPTIONERA 1 De la: kudika198399 15 Iulie 2010 16:24
fund bombat 7 De la: Seraphim 28 Decembrie 2011 22:58
Vindem Ab Rocket, Leg Magic-Produse Top Shop 1 De la: paula_tabara 29 Ianuarie 2010 23:45