ma ajutati cu ceva plz?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

PIAlbu Avatarul lui PIAlbu

5 mesaje
Oras: suceava

cunosc o fata de un an, doar din vedere pe la scoala si de 2 zile am intrat in vb cu ea doar asa insotindo pana la maxitaxi. E un pic timida asa la prima vedere dar nu cred ca e o problema si vreau sa o combin dar nustiu cum mai exact sa fac...i-am cerut id-ul dar vad ca nu intra pe mess si acum urmeaza sa-i cer nr de tel...cu ce sa incep pt a deschide o discutie legata de prietenie? ca eu pana acum am vb doar de sc si altele cu ea..astept raspunsul.Va multimesc
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Daca intr-adevar o placi si vrei sa o cunosti mai bine pentru o posibila relatie spune-i acest lucru si vezi ce-ti raspunde,poate si ea te place si vrea acelasi lucru ca si tine,dar cum ai spus si tu e timida. Fa tu primul pas ;) Bafta!!!
mahy33 Avatarul lui mahy33

1695 mesaje

De la: why_M3, la data 2010-03-16 12:25:48Daca intr-adevar o placi si vrei sa o cunosti mai bine pentru o posibila relatie spune-i acest lucru si vezi ce-ti raspunde,poate si ea te place si vrea acelasi lucru ca si tine,dar cum ai spus si tu e timida. Fa tu primul pas ;) Bafta!!!

exact , fa tu primul pas . invit-o in oras si stati de vorba .
If you love something , set it free . If it comes back , it's yours . If it doesn't , it never was .
Fosta membra Kudika.ro
invit-o in oras...la un suc, film....la o bere
...sanavăbici...
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

De la: freakbabe, la data 2010-03-16 12:59:43invit-o in oras...la un suc, film....la o bere

bereeee
sigur după vreo sticlă nu mai e atât de timidă
Leave this world a little bit better than you found it!
Fosta membra Kudika.ro
De la: iacinta, la data 2010-03-16 13:46:25
De la: freakbabe, la data 2010-03-16 12:59:43invit-o in oras...la un suc, film....la o bere

bereeee

...ii danseaza si in poala
...sanavăbici...
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

De la: freakbabe, la data 2010-03-16 13:48:34
De la: iacinta, la data 2010-03-16 13:46:25

bereeee

...ii danseaza si in poala

mama mia ce speranțe ii dăm tipului
Leave this world a little bit better than you found it!
yogeolove Avatarul lui yogeolove

125 mesaje
Oras: galati

De la: vrossi, la data 2010-03-09 02:07:42cunosc o fata de un an, doar din vedere pe la scoala si de 2 zile am intrat in vb cu ea doar asa insotindo pana la maxitaxi. E un pic timida asa la prima vedere dar nu cred ca e o problema si vreau sa o combin dar nustiu cum mai exact sa fac...i-am cerut id-ul dar vad ca nu intra pe mess si acum urmeaza sa-i cer nr de tel...cu ce sa incep pt a deschide o discutie legata de prietenie? ca eu pana acum am vb doar de sc si altele cu ea..astept raspunsul.Va multimesc

invito la un suc, o plimbare si deschideti subiectul asta .. intreabo cum ar trebui sa fie un baiat pt placul ei , cum trebuie sa arate, dk are prieten, repeta-i k este draguta, iti place de ea.. vezi cum reactioneaza