Setari Cookie-uri

Produse Cosmetice Profesionale

Buna! Am deschis acest subiect pentru ca asa cum eu am cautat si am intrebat in stanga si in dreapta pe forum consider ca si voi cautati si intrebati.Daca eu am descoperit vreau sa impratasesc. www.luxbeauty.ro Se gasesc produse cosmetice profesionale gen label.m, brunovassari sau parisax professional.Eu unu folosesc si sunt foarte multumita de ele.Mi-au fost recomandate de cei de la salonul in care merg si de cand am inceput sa le folosesc pot spune ca sunt printe singurele produse despre care poti spune "merita banii". Sper sa va fie de folos acest subiect.
Ella_all3
Postat pe 10 Martie 2010 14:46
De la: Ella_all3, la data 2010-03-10 14:46:59Eu unu folosesc si sunt foarte multumita de ele.


esti un el sau o ea?ca tot nu m-ai lamurit!
one_size
Postat pe 10 Martie 2010 14:48
Sunt o ea evident! Nush de ce mama naibii am scris unu acolo. Stresul!!!
Ella_all3
Postat pe 10 Martie 2010 16:15
Buna,

Un produs profesional nu se va compara niciodata cu un produs pentru publicul larg, din magazin, indiferent de reclama de la televizor, care ar ''minti'' poporul ca un produs retail, jumatate in rusa, este mai bun decat un produs profesional, vandut in Spania,Franta,Anglia, etc
Majoritatea firmelor retail, au productia localizata pentru Europa de Est si de aceea eu nu as folosi niciodata un asemenea produs.
Ai perfecta dreptate : cati bani dai, atata face.
In spiritul ajutorului vostru, al fetelor, in gasirea celui mai bun produs , va impartasesc si eu experienta mea.
Eu sunt din Brasov si am vut mari dificultati in a gasi un produs profesional pe care sa nu fiu nevoita sa-l cumpar de la salon . Raspunsul meu este www.e-cosmetics.ro , de unde folosesc si sunt perfect multumita atat pentru par, gama Revlon, cat si pentru fata, gama Germaine de Capuccini. Au mai putina reclama decat alte produse mentionate aici, pe forum, dar la mine in zona numai cele mai bune saloane lucreaza cu aceste produse. M-am orietat si eu, le-am gasit si acum, in sfarsit, pot spune ca inteleg de ce acele saloane au atat de mult succes. Sper sa va ajute cu ceva si daca sunteti din Brasov, trimiteti-mi un mesaj personal si va indrum cu mare placere.
pustoaika20
Postat pe 16 Martie 2010 17:18
Profesional profesional, dar chimicalele? Sau sunt si alea profesionale?
ra_kudika
Postat pe 28 Aprilie 2010 13:10
eu imi comand cele mai bune produse profesionale de pe www.luxbeauty.ro.orice imi doresc gasesc acolo.pentru mine sunt cele mai bune in special cele de la bruno vassari si de la label.m.merita
maria1980maria
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:14
Produse cosmetice profesionale HEGRON Professional.
ikram
Postat pe 1 Mai 2010 23:14
de la bruno vassari mi-am luat acum niste faduri si un fond de ten din gama parisax si vreau sa va zic ca sunt foarte bune.fondul de ten ramane pe ten 12 ore fara probleme si fardurile imi plac la nebunie pentru ca sunt sidefate
briana87
Postat pe 18 Mai 2010 20:26
Fond de ten care sa ramana 12 ore pe fata?? Hmmm.. nu vrea sa fiu rautacioasa dar nu prea cred :)
monica_s23
Postat pe 29 Mai 2010 14:02
Fetelor, am gasit o fff tare promotie la profesionalcosmetics.ro
mi-am luat un set cu 4 produse profesionale Keune ptr ingrijirea parului pe timpul verii care oricum imi sunt indispensabile ( eu tin fff mult la parul meu mai ales ca este blond si necesita atentie sporita) si am primit cadou o pereche de ochelari de soare Polaroid.
Prima data cand am auzit zic, eee... ii fac si eu cadou si am rams socata cand am primit coletul!!! sunt super tari, moderni, f misto ce sa mai, au husa speciala si laveta, iar in magazin i-am vazut la 200 lei bucata.
Coletul a venit prin curier si cei de la profesionalcosmetics.ro m-au impresionat si pt faptul ca mi-au dat livrare gratis ( produsele au costat 320 lei) iar tot ce era in colet a venit super ambalat cu bule de aer etc.

Recomand tuturor aceasta promotie, ochelarii sunt extraordinari!!!!
http://www.profesionalcosmetics.ro/store.html?page=shop.product_details&category_id=50&flypage=flypage.tpl&product_id=1394
ronna20
Postat pe 1 Iunie 2010 21:50
De la: ronna20, la data 2010-06-01 21:50:55Fetelor, am gasit o fff tare promotie la profesionalcosmetics.ro
mi-am luat un set cu 4 produse profesionale Keune ptr ingrijirea parului pe timpul verii care oricum imi sunt indispensabile ( eu tin fff mult la parul meu mai ales ca este blond si necesita atentie sporita) si am primit cadou o pereche de ochelari de soare Polaroid.
Prima data cand am auzit zic, eee... ii fac si eu cadou si am rams socata cand am primit coletul!!! sunt super tari, moderni, f misto ce sa mai, au husa speciala si laveta, iar in magazin i-am vazut la 200 lei bucata.
Coletul a venit prin curier si cei de la profesionalcosmetics.ro m-au impresionat si pt faptul ca mi-au dat livrare gratis ( produsele au costat 320 lei) iar tot ce era in colet a venit super ambalat cu bule de aer etc.

Recomand tuturor aceasta promotie, ochelarii sunt extraordinari!!!!
http://www.profesionalcosmetics.ro/store.html?page=shop.product_details&category_id=50&flypage=flypage.tpl&product_id=1394


de cate ori ai postat mesajul asta ???
incearca sa-ti dezlipesti degetelele de pe tastatura..... ai scris pe ' n ' topicuri reclamele astea !
mahy33
Postat pe 1 Iunie 2010 22:21
si eu prefer produsele profesionale! sunt superioare celor pe care le gasim in magazine si cine foloseste odata nu mai poate cumpara de la colt un sampon cu aceeasi usurinta.
dintre magazinele online de produse cosmetice profesionale prefer www.profesionalcosmetics.ro datorita felului in care au grija sa trimita produsele! niciodata nu au ajuns incepute, turtite, deschise, lovite, asa cum am mai patit. au ambalaj de protectie si cutii rezistente. tin mult la asta de cand am comandat in alta parte si au ajuns la mine praf. dai un ban, cumperi ceva de calitate si ai pretentia sa fii trata cu respect.
din punctul asta de vedere ii recomand pe ei!
ronna20
Postat pe 1 Iunie 2010 22:30
Salut,

Vreau sa imi deschid un magazin cu produse cosmetice profesionale, insa nu am idee ce nume sa ii dau, in ideea ca mi-as dori un nume care sa nu fie banal.Va rog sa imi impartasiti ideile voastre, iar cea pe care o voi folosi o voi premia cu un set de ingrijire a parului de la Matrix.

Multumesc!
mimoza_miha
Postat pe 24 Martie 2012 14:03
Mineralium Cosmetics cauta agenti de vanzari! Vrei sa beneficiezi de discount-uri si sa profiti de ofertele promotionale Mineralium? Esti o persoana activa si comunicativa si vrei sa ai un venit suplimentar? Contacteaza-ne la nr 021-317.11.61 sau trimite-ne cv tau pe adresa anca@mineralium.ro! Echipa Mineralium te asteapta si impreuna sa ne bucuram de frumuseatea sanatatii!
kudika_11262
Postat pe 4 Iulie 2012 15:40
Eu folosesc de ceva vreme cosmetice de la:http://event.2parale.ro/events/click?ad_type=quicklink&aff_code=74850e530&unique=d8c095383&redirect_to=http%253A%252F%252Fcupio.ro%252Fdiudia si sunt foarte multumita de rezultate.
Ioana_Dia_1
Postat pe 28 Septembrie 2012 16:44
Peste 90% din postarile de la acest subiect constau in reclama mascata
kudika_16683
Postat pe 16 Octombrie 2012 12:10
Reprezentantul tau AVON este www.diversi.ro

AVON Cosmetics, cea mai mare companie de produse cosmetice in sistemul de vanzari directe, are acum un nou reprezentant www.diversi.ro
PRETURI MAI MICI DECAT IN CATALOG

De ce?
Simplu! Diversi percepe cel mai mic comision de pe piata.
GARANTAT

Toate produsele din catalog, la preturi mult mai mici !
Pentru a va convinge, vizitati-ne pe www.diversi.ro
Pentru mai multe informatii ne puteti scrie la adresa noastra de e-mail: comenzi@diversi.ro
kudika_31758
Postat pe 15 Martie 2013 10:40
Nu inteleg de ce nu-mi accepta caracterul: http://www.sexshopintim.ro , atata timp cat l-am introdus in parametrii optimi. Am dreptate sau ce?
Rosca_Ciprian_1
Postat pe 13 Iunie 2013 12:19
http://ladys.ro/?affId=CDFvGUNl
healthy014221
Postat pe 28 Martie 2014 20:55
CELE MAI BUNE COSMETICE PROFESIONALE LE GASITI PE www.drtemt.ro. Eu sunt foarte multumita si sunt singurele produse care au efect vizibil pe ten.
kudika_981075
Postat pe 9 Februarie 2015 16:42
Un produs cosmetic interesant este si Miralash. E un ser de gene.

kudika_1004065
Postat pe 10 Martie 2016 14:28
Desiru produse profesionale. M-am saturat sa am suprize, sa curga rimelul, sa faca cute fardul, sa mi se zburleasca parul, sa arat ca naiba! aleg produse de renume, merita investit oricat pentru frumusetea, parerea mea. Comand de cele mai multe ori de pe Strawberrynet, uneori de pe Carespot, Aoro foarte rar.
Frumusete_La_Superlativ_1
Postat pe 15 Martie 2016 11:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aparate Ultima Generatie Remodelare Corporala&Cosmetice Profesionale Bio. Branduri de exceptie 1 De la: Anastasia_Line_Cosmetics 14 Decembrie 2009 14:35
Deodorante Naturale 100% 1 De la: deo_stone 8 Octombrie 2010 18:09
Cosmetice Femei - Barbati la super pret! 1 De la: Heidi_85 8 Ianuarie 2010 23:14
produse pe baza de aloe 1 De la: kill_me_sweet2007 30 Decembrie 2008 01:11
MLM NOU Produse cosmetice-Biohem cometice fara APA 6 De la: kudika226898 5 Mai 2011 20:29