Setari Cookie-uri

sprancenele tatuate

buna fetelor stiti am o dilema in privinta sprancenelor tatuate...............voi ce crdeti despre asta?am tot auzit fete care si au tatuat sprancenele pt ca cele care le aveau de la mama natura nu aveau o forma frumoasa sau nu erau indeajuns de vizivbile etc eu sincer nu am niciuna din prb astea dar mi ar placea sa fac o schimbare la sprancene sunt blonda si m am gandit sa mi le fac maro pt ca negre nu le vad adaptate la tenul meu an tenul deschis,m am informat cat de cat, cat costa in romania si nu costa f mult eu stau in italia iar aici pretul minim e de 350euro asa ca nici nu ma incumet sa plec de aksa sa merg la salon la pretul asta pt ca de...............dar nu stiu ce sa fac sincer!pt ca nici nu stiu cum decurge o astfel de activitate adica se face tatuajul peste sprancenele tale si apoi nu radeti va rog de intrebarea mea pt ca,chiar nu stiu,iar la 6 luni trebuie sa mergla retus?va multumesc k a ti citit mesajul meu si astept parerile voastre
kudika036793
Postat pe 5 Aprilie 2010 12:08
De la: kudika036793, la data 2010-04-05 12:08:54buna fetelor stiti am o dilema in privinta sprancenelor tatuate...............voi ce crdeti despre asta?am tot auzit fete care si au tatuat sprancenele pt ca cele care le aveau de la mama natura nu aveau o forma frumoasa sau nu erau indeajuns de vizivbile etc eu sincer nu am niciuna din prb astea dar mi ar placea sa fac o schimbare la sprancene sunt blonda si m am gandit sa mi le fac maro pt ca negre nu le vad adaptate la tenul meu an tenul deschis,m am informat cat de cat, cat costa in romania si nu costa f mult eu stau in italia iar aici pretul minim e de 350euro asa ca nici nu ma incumet sa plec de aksa sa merg la salon la pretul asta pt ca de...............dar nu stiu ce sa fac sincer!pt ca nici nu stiu cum decurge o astfel de activitate adica se face tatuajul peste sprancenele tale si apoi nu radeti va rog de intrebarea mea pt ca,chiar nu stiu,iar la 6 luni trebuie sa mergla retus?va multumesc k a ti citit mesajul meu si astept parerile voastre


din ce stiu eu iti epileaza sprancenele si iti dau ei conturul care iti place si stiu ca dureaza in jur de 2 ani dupa 2 ani incepe sa ti se cam duca tusul ala..
yogeolove
Postat pe 17 Aprilie 2010 17:33
da asa e...dupa vreo 2 ani incepe sa se duca tushul si sa arate urat...am o preitena cu sprancenele tatuate,acum tre sa le faca mereu cu creion sa nu se vada cum se duce tusul...sfatul meu e sa folosesti un creion...e mult mai bine k tatuaj
paullina
Postat pe 11 Mai 2010 07:40
De la: kudika036793, la data 2010-04-05 12:08:54buna fetelor stiti am o dilema in privinta sprancenelor tatuate...............voi ce crdeti despre asta?am tot auzit fete care si au tatuat sprancenele pt ca cele care le aveau de la mama natura nu aveau o forma frumoasa sau nu erau indeajuns de vizivbile etc eu sincer nu am niciuna din prb astea dar mi ar placea sa fac o schimbare la sprancene sunt blonda si m am gandit sa mi le fac maro pt ca negre nu le vad adaptate la tenul meu an tenul deschis,m am informat cat de cat, cat costa in romania si nu costa f mult eu stau in italia iar aici pretul minim e de 350euro asa ca nici nu ma incumet sa plec de aksa sa merg la salon la pretul asta pt ca de...............dar nu stiu ce sa fac sincer!pt ca nici nu stiu cum decurge o astfel de activitate adica se face tatuajul peste sprancenele tale si apoi nu radeti va rog de intrebarea mea pt ca,chiar nu stiu,iar la 6 luni trebuie sa mergla retus?va multumesc k a ti citit mesajul meu si astept parerile voastre

Si eu am sprancenele foarte deschise la culoare, dar nici prin gand nu mi-a trecut niciodata sa le retusez sau pronunta prin tatuaj. Le vopsesc maro, sa fie mai "pronuntate". Daca tot stai in Italia poti sa-ti cumperi RefectoCil sa le vopsesti. La mine tine culoarea cel putin 6 saptamani. Mie personal permanent make upul mi se pare artificial si nu imi place.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Mai 2010 11:38
eu am auzit ca se pot desena si circumvolutii!
one_size
Postat pe 11 Mai 2010 11:54
De la: one_size, la data 2010-05-11 11:54:08eu am auzit ca se pot desena si circumvolutii!


eu vreau linii curbe!!
Dontyyy
Postat pe 11 Mai 2010 11:55
De la: kudika036793, la data 2010-04-05 12:08:54buna fetelor stiti am o dilema in privinta sprancenelor tatuate...............voi ce crdeti despre asta?am tot auzit fete care si au tatuat sprancenele pt ca cele care le aveau de la mama natura nu aveau o forma frumoasa sau nu erau indeajuns de vizivbile etc eu sincer nu am niciuna din prb astea dar mi ar placea sa fac o schimbare la sprancene sunt blonda si m am gandit sa mi le fac maro pt ca negre nu le vad adaptate la tenul meu an tenul deschis,m am informat cat de cat, cat costa in romania si nu costa f mult eu stau in italia iar aici pretul minim e de 350euro asa ca nici nu ma incumet sa plec de aksa sa merg la salon la pretul asta pt ca de...............dar nu stiu ce sa fac sincer!pt ca nici nu stiu cum decurge o astfel de activitate adica se face tatuajul peste sprancenele tale si apoi nu radeti va rog de intrebarea mea pt ca,chiar nu stiu,iar la 6 luni trebuie sa mergla retus?va multumesc k a ti citit mesajul meu si astept parerile voastre



Mie,sincer,nu-mi prea plac sprancele tatuate,apoi,..ai vrea sa scapi de tatuaj si...poate tie o sa-ti stea bine,multa bafta!
cami_goanga10
Postat pe 11 Mai 2010 21:36
De la: Dontyyy, la data 2010-05-11 11:55:45
De la: one_size, la data 2010-05-11 11:54:08eu am auzit ca se pot desena si circumvolutii!


eu vreau linii curbe!!

Eu propun un darts pictat pentru ocazii speciale
Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Mai 2010 22:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste 7 De la: bughitza 29 Decembrie 2008 10:03
ce mi se intampla? 2 De la: larisa_s_x 6 Septembrie 2009 14:55
tratament cu ovule 7 De la: lilianagr 14 Iulie 2009 19:37
Sarbatorile Pascale - traditie sau comercial? 6 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:08
am si eu o mare dilema....... 6 De la: yumalai 9 Mai 2009 18:52